مرد می میرد با ظاهری خودکشی در یخ خانواده بازداشتگاه

مقامات می گویند که یک زن 27 ساله هندوراس مرد مرده با ظاهری خودکشی در یکی از ایالات متحده مهاجرت و گمرک خانواده بازداشتگاه

هوستون — 27-year-old هندوراس مرد مرده با ظاهری خودکشی در یکی از ایالات متحده مهاجرت و گمرک خانواده بازداشت مراکز مقامات روز پنجشنبه گفت.

یخ گفت: مرد مرده در حدود 12:30 صبح روز شنبه پس از پیدا العملی در Karnes شهرستان مرکز اقامتی در جنوب تگزاس که ادعا حدود 700 پدر و مادر و کودکان است. یخ نمی شناخت ،

حقوقی گروه RAICES می گوید آن را به نمایندگی و به نام مرگ او را “ویرانگر است.”

مرگ نهم بود به رخ می دهد در یخ بازداشت پس از شروع دولتی سال مالی در ماه اکتبر بیش از هشت مرگ و میر رخ داده است که در سال قبل.

طرفداران نامیده می شود بر روی یخ برای کاهش آن بازداشت شدگان جمعیت و عملیات خود را برای دستگیری مهاجران در ایالات متحده بدون مجوز در میان شیوع کروناویروس که مطرح می تواند یک خطر ویژه برای افراد زندانی در محله های نزدیک.

یخ گفت: این امر مقیاس اجرای به بازداشت “عمومی خطرات ایمنی و افراد منوط به اجباری بازداشت بر اساس جنایی زمینه.”

“ما پیش بینی است که این نمی تواند گذشته مرگ در Karnes مگر اینکه یخ بلافاصله منتشر شده تمام افراد بازداشت شده در این مرکز بازداشت و در زندان در سراسر کشور” لوسیا Allain, سخنگوی RAICES در بیانیه ای گفت:. “کثیف و تنگ و بازداشتگاه در این صورت یک بیماری همه گیر است ناامن و غیر انسانی است.”

در قسم حقوقی اعلامیه این گروه سه شنبه منتشر شد, دو مهاجر گزارش گرفتن بیمار از آب آشامیدنی آنها ارائه شده در Karnes که تا به حال 680 نفر در بازداشت هفته گذشته است. یکی دیگر از مهاجر گفت: بازداشت شدگان هستند دسترسی به ضد عفونی کننده دست. آنها به جای آن گفت: برای استفاده از شستشوی بدن در حمام برای تمیز کردن دست های خود را در تمام زمانها.

یخ در بیانیه ای گفت که این تاسیسات به دست soap dispensers که در حال بررسی دو بار در روز و بازداشت مهاجران هستند “تشویق” به گزارش هر گونه کمبود. این آژانس همچنین گفت که آن را فراهم می کند آب و شیر و آب.

در حال حاضر بیماری به سرعت گسترش در Karnes و دیگر بازداشتگاه گفت: Andrea مزا مدیر خانواده بازداشت خدمات RAICES.

“هنگامی که شما وجود دارد همه بچه ها در حال سرفه,” او گفت:. “همه آبریزش بینی و گلو درد و اسهال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>