مرد متهم به قتل 8 نخواهد شهادت در محاکمه خود

یک سی سی پی مرد به اتهام قتل هشت نفر است نه شهادت در محاکمه خود

BROOKHAVEN از دست ندهید. — یک مرد به اتهام قتل یک معاون کلانتر و هفت نفر دیگر در می سی سی پی در سال 2017 روز دوشنبه گفت که او نمی خواست به شهادت در محاکمه خود که در آن او می تواند با مجازات مرگ روبرو.

“من را انتخاب کنید به” ویلی Cory Godbolt گفت: قاضی هنگامی که هیئت منصفه بودند در دادگاه نیست.

Godbolt خود گفت وکلای دفاع در روز بعد که او تغییر ذهن خود را و می خواست به شهادت اما قاضی نمی خواهد اجازه می دهد آن را به دلیل که بخشی از دادگاه منتقل شده بود.

Godbolt, 37, التماس کرد گناه نیست به چهار فقره قتل پایتخت چهار فقره قتل و یک تعداد از اقدام به قتل دو فقره آدم ربایی و یک تعداد از سرقت مسلحانه.

دادستان پیچیده خود را در مورد شنبه پس از تماس با چند تن از شاهدان بیش از نه روز. دفاع وکلای به نام تنها دو شاهد قبل از تکمیل پرونده خود را.

بسته شدن استدلال های تنظیم شده برای پنج شنبه و پرونده خواهد شد و سپس رفتن به هیئت منصفه.

با توجه به شهادت قبلا در دادگاه Godbolt رفته بود به خود در قوانین خانه در مه 27, 2017 و استدلال با همسر خود جدا در مورد فرزندان خود را. Lincoln County معاون کلانتر ویلیام Durr باربارا Mitchell, Toccara ممکن است و برندا ممکن است به ضرب گلوله کشته شدند به مرگ در آن خانه که آن شب.

دو نفر — 18-year-old اردن بلکول و 11 ساله Austin ادواردز — انفجار شدید در یک خانه دوم در ساعات اولیه 28 مه 2017.

Ferral Burage و شیلا Burage یک زن و شوهر ازدواج کرده بودند به ضرب گلوله به مرگ در یک سوم خانه چند ساعت بعد. Godbolt دستگیر شده بود در نزدیکی یک کسب و کار به عنوان او راه می رفت از Burages’ خانه, محققان گفت.

هیئت منصفه در روز یکشنبه نشان داده شد تصویری از Godbolt در ساعت بعد از او متهم به قتل هشت نفر است. در یکی از این ویدئوها Godbolt گفت: “من کاملا متاسفم و دل شکسته که در مورد معاون.”

Lincoln County sheriff معاون چاک فرانسیس شهادت دادند که Godbolt به او صحبت کرد در مورد Durr مدت کوتاهی پس از Godbolt بازداشت روزانه رهبر گزارش شده است.

“اگر معاون, حال, خانواده, اجازه دهید آنها را می دانم که من متاسفم. او بخشی از طرح” فرانسیس به یاد می آورد Godbolt گفتن او را.

هیئت منصفه نیز شاهد تلفن همراه تصویری از Godbolt نشسته در دستبند, خونریزی از زخم گلوله به بازوی راست ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>