مرد به اتهام جنایت پس از عمدا سرفه در فروشگاه کارمند

ABC News Corona Virus Government. Response

مرد سرفه پس از گفته, گفته, اجتماعی فاصله است “گرفتن از دست.”

یک دوباری فلوریدا مرد عمدی سرفه در یک فروشگاه کارمند پس از اظهار نظر در کسب و کار تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus تلقی شد یک سلاح مرگبار پلیس گفت:.

کریستوفر Canfora گفته رفت و به Harbor Freight Tools محل اوایل صبح روز سه شنبه با نزدیک شدن به ثبت نام و خندید و در نوار نشانگر روی زمین قرار داده شده 6 فوت از هم جدا.

“این است که گرفتن از دست, این است که چرا در همه جا بروم به من سرفه پشت سر هر کس با یک ماسک بر روی” Canfora گفته گفت: 21 ساله صندوقدار قبل از اینکه عمدا سرفه و ثبت نام با توجه به گزارش پلیس.

Canfora, 49, گفت پلیس که خود را در مشاغل بود “اورژانس” — خدمات پزشکی اورژانس — با “عمرو” با توجه به گزارش پلیس.

پس از Canfora برای پرداخت خود را در سه مورد او گفته گفت صندوقدار که او را به انجام همان چیزی که در نزدیکی یک فروشگاه مواد غذایی است.

اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و دستکش برخی از دستورالعمل های بهداشتی کارشناسان توصیه می شود برای مردم را به جلوگیری از گسترش یا قرارداد coronavirus. عفونی ویروس آلوده بیش از 14,300 مردم در فلوریدا که از صبح روز چهارشنبه با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

زمانی که نمایندگان با Volusia شهرستان کلانتر دفتر وارد Canfora خانه او را تکذیب کرد سرفه در هر کسی و گفت که او نمی باید هر گونه علائم در ارتباط با coronavirus به طور رسمی شناخته شده به عنوان COVID-19 با توجه به گزارش پلیس.

Canfora گفت که او انتظار ندارد هر کسی که به درک حس خود را از طنز و او نمی تواند به یاد داشته باشید دقیقا همان چیزی است او گفت: در بندر حمل و نقل ابزار, فروشگاه, پلیس گفت:.

پلیس متهم Canfora با سوم درجه تشدید حمله به قصد ارتکاب جرم مسئول است.

“Canfora را تهدید ایجاد شده در ذهن صندوقدار ترس موجه است که خشونت مورد بود به جای حمله ساخته شده یا با یک سلاح مرگبار و یا با به طور کامل شکل گرفته و آگاهانه به قصد ارتکاب جرم” با توجه به گزارش پلیس.

Canfora ارسال شده $5,000 اوراق قرضه با توجه به آنلاین زندان سوابق. وکیل اطلاعات در دسترس ساخته شده.

اگر محکوم Canfora چهره به پنج سال زندان تعلیقی و یا جریمه نقدی از $5,000.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>