مرد خواسته بود به ضرب گلوله پس از قتل آتش زنه تاریخ: پلیس

پلیس می گوید یک مرد متهم به اختناق و سلاح سرد یک زن پس از ملاقات با او در محبوب دوستیابی برنامه Tinder خواسته پلیس به او شلیک پس از گزارش این قتل

لیتون یوتا — یوتا متهم از خفگی و سلاح سرد یک زن پس از ملاقات با او در محبوب دوستیابی برنامه Tinder خواسته پلیس به او شلیک پس از گزارش این قتل با توجه به اسناد دادگاه.

اتان Hunsaker, 24 دستگیر شد یکشنبه به ظن قتل در مرگ ofa 25 سال شناسایی توسط پلیس روز شنبه به عنوان معصوم سیاه و سفید. او به نام 911 به گزارش او می خواهم به کشته شدن کسی در داخل خانه اش در لیتون یوتا گفتن یک توزیع کننده برای گفتن افسران به او شلیک با توجه به استشهاد توسط یک افسر توضیح دهند. Hunsaker گفته نیز خواسته ماموران به او شلیک کنید و پس از آنها وارد این سند گفت.

پلیس گفت که آنها یافت می شود سیاه و سفید دروغ گفتن بر روی زمین با چند زخم چاقو. اورژانس کارگران تلاش برای احیای او در اثر جراحات او در صحنه است.

Hunsaker پلیس گفت که دو رفت و به یک بار پس از دیدار در آتش زنه و سپس رفت به خانه اش. او گفت که او فشرد و سپس با چاقو به او بی توجه به سند. او گفته گفت که او تا به حال افکار کشتن خود و دیگران روزانه.

Hunsaker برگزار می شد بدون توانایی به ارسال به قید وثیقه. اسناد دادگاه نشان نمی دهد اگر او بود که توسط یک وکیل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>