مالت نجات 140 مهاجران نگه می دارد آنها را در قایق های توریستی دریایی

مالت را نجات داده است یک گروه از 140 مهاجران از غرق شدن یک قایق اما حاضر به آنها را به زمین برگزاری آنها در عوض در اجاره توریستی بندر قایق های کروز فقط در خارج از کشور در آبهای سرزمینی.

نجات انجام شد مالت گشت قایق در ساعات اولیه جمعه پس از قایق زیرفشار به مالت را جستجو و نجات در منطقه است.

بیشتر:

مهاجران منتقل شدند به قایق توریستی در بعد از ظهر جمعه. آنها پیوستن به همتایان خود در دیگر و دو قایق های توریستی اجاره را برای همان هدف توسط دولت بیش از دو هفته پیش و برگزاری یکی دیگر از 160 مهاجران.

دولت اصرار داشت آن را نمی خواهد اجازه می دهد هر مهاجران به زمین در مالت گفت: دیگر اتحادیه اروپا و سازمان ملل را نگه نمی وعده را به مهاجران در حال حاضر به ارمغان آورد به این جزیره است.

مالت: مهاجران متهم به مقامات مسدود کردن کشتی ها [1:51]

نخست وزیر رابرت Abela نیز گفته است که اتحادیه اروپا پس از مالت فرودگاه و بنادر بسته شده اند به گردشگران آنها را نمی خواهد باز به مهاجران.

دولت در روز جمعه تایید کرد که یک گروه از 19 از جمله کودکان پدر و مادر خود و زنان باردار که در میان تازه مهاجران نجات آورده شده است به مالت برای بشردوستانه دلایل.

وزیر امور خارجه Evarist بارتل در بیانیه ای روز پنج شنبه گفت: مالت را مهاجرت مراکز برگزاری دو برابر تعداد زیادی از مردم آنها طراحی شده بودند و مالت شد در رحمت از مردم قاچاقچیان.

“ما می خواهیم برای حفاظت از حقوق مردم به دنبال حفاظت, اما ما فقط می توانید انجام دهید بسیار است. ما که سمت چپ به تنهایی. کلمات همدردی کافی نیست; ما نیاز به کمک های عملی” او گفت با اشاره به اتحادیه اروپا.

تنها هشت درصد از مهاجران مهاجران شده بود توزیع به اتحادیه اروپا بیش از سال, او گفت:. از 1500 سال جاری تنها فرانسه و پرتغال تا به حال متعهد به مهاجران فقط 36. مالت او گفت حفاظت از یک خارجی اتحادیه اروپا مرز اما “ما نمی توانیم تبدیل به [این] اتحادیه اروپا بحران مرکز”.

بارتل هشدار داد که وضعیت در لیبی بدتر شد و مشکل مهاجرت از این رو بود و به احتمال زیاد نیز بدتر در ماه های آینده.

در مه 8, مالت فشرده آن تقاضای اتحادیه اروپا برای مهاجرت اقدام هشدار داد که این امر رای به توقف تامین مالی برای نیروی دریایی ماموریت نظارت بر سلاح های ترافیک به لیبی.

همچنین گفته است که اتحادیه اروپا آن را دیگر نمی خواهد مرتکب فرود حزب به شکل بخشی از ماموریت شناخته شده به عنوان عملیات ایرینی.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>