مالزی Mahathir می گوید مجلس انتخاب نخست وزیر جدید

مالزی موقت رهبر Mahathir محمد گفت: مجلس در انتخاب نخست وزیر جدید در هفته آینده پس از فروپاشی حکم داد و برگزاری انتخابات خواهد بود به نام اگر رای به پایان می رسد در یک کوچه بن بست.

Mahathir که شاه در اوایل روز پنج شنبه گفت که پادشاه نمی تواند پیدا کردن یک نامزد با اکثریت روشن به ملت را پس از مشورت با همه 222 قانون گذاران بیش از دو روز گذشته.

به این ترتیب, او گفت: پادشاه تصمیم گرفت که مجلس رای در یک رهبر جدید در مارس 2.

بیشتر:

“اگر مجلس نتواند به پیدا کردن یک فرد با اکثریت سپس ما باید برای رفتن به یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات” Mahathir یک کنفرانس خبری گفت.

هرج و مرج سیاسی پس از مالزی Mahathir استعفا داد

یک شکست خورده پیشنهاد توسط Mahathir حامیان به تشکیل یک دولت جدید بدون تعیین جانشین انور ابراهیم و Mahathir را شوک استعفای روز دوشنبه شکست به غیر حکم داد کمتر از دو سال پس از آن شکست یک فساد آلوده ائتلاف که به رهبری این کشور به 61 سال است.

هر دو Mahathir و انور در حال رقابت برای لیگ برتر تمدید سیاسی دشمنی است که امتداد بیش از 20 سال است.

“پادشاه بدیهی است که بسیار محتاط است. او تصمیم گرفت به انور یا Mahathir برای تشکیل یک دولت و اجازه دهید نمایندگان مجلس تصمیم گفت:” جیمز چانه سر از آسیا موسسه در استرالیا دانشگاه تاسمانی. “این به این معنی horsetrading را حمل بر تمام آخر هفته تا دوشنبه صبح.”

جوابگو نیست

انور بود Mahathir معاون در 1990s در طول Mahathir اول روی لئامت دادن به عنوان نخست وزیر اما او اخراج شد پس از یک مبارزه قدرت و بعد از آن آمریکا در لواط و فساد اتهامات که او گفته بودند ساختگی. انور رهبری جنبش اصلاحات است که به کمک ساخت یک fledgeling مخالف بود اما آمریکا برای بار دوم برای لواط در سال 2014 در یک حرکت او شد و با هدف کشتن سیاسی خود را حرفه ای.

200226103101417

Mahathir که بازنشسته شد در سال 2003 پس از 22 سال در قدرت ساخته شده باز گشت در سال 2016 موجب خشم بیش از یک معنی داری رسوایی فساد مربوط به یک دولت سرمایه گذاری صندوق. Mahathir و انور آشتی و جعلی یک اتحاد که برنده انتخابات 2018 که طلیعه اولین تغییر دولت پس از استقلال از بریتانیا در سال 1957.

اما رابطه خود باقی مانده ناراحت به عنوان Mahathir حاضر به تعیین یک بازه زمانی به دست قدرت او است ،

Mahathir جهان قدیمی ترین رهبر در سال 94 روز چهارشنبه گفت: او می خواست به شکل حزبی دولت در صورت انتخاب به عنوان نخست وزیر برای سومین بار. او گفت: او را ترک کرده بود به او نشان می دهد نه قدرت-دیوانه و از آنجا که او نمی خواهید برای کار با سابق دولت فاسد که او را سرنگون در سال 2018 شد.

اما خود دولت وحدت طرح رد شد توسط انور اردوگاه و دیگر احزاب مخالف که گفت: این امر تنها با ایجاد یک “Mahathir دولت” بود که به مردم پاسخگو بود و غیر قابل تحمل.

انور گفت: قانونگذاران از سه باقی مانده احزاب در اتحاد خود را تا به حال نامزد او را به نخست وزیر هنگام ملاقات شاه پس از Mahathir رد پیشنهاد خود را برای بازگرداندن سابق خود دولت است. انور اردوگاه کنترل 41 درصد از کرسی های پارلمانی, 20 کرسی کمتر از اکثریت.

Mahathir روز پنجشنبه همچنین گفت که او تا به حال لغو استعفای خود را به عنوان رئیس خود Bersatu ،

Bersatu حال غرق حاکم داد چهار روز پیش در تلاش برای تشکیل یک دولت جدید با چند احزاب مخالف. اما آن را شکست مواجه بعد از Mahathir ترک در اعتراض به این طرح به کار با ایالات مالزی سازمان ملی (UMNO)از خوار نخست وزیر سابق Najib Razak است که در دادگاه برای فساد.

Mahathir تصریح کرد: در روز پنج شنبه او هنوز نمی تواند قبول UMNO بود اما حاضر به پذیرش UMNO که اعضای حزب را ترک. او گفت: او را قبول نتیجه روز دوشنبه رای و رهبر جدید انتخاب می توانید انتخاب کنید هر کسی که به عنوان اعضای کابینه اشاره به طرح دولت وحدت او پیشنهاد شده است.

سیاسی, درام, که باز شدن بیش از آخر هفته شاهد 37 قانون گذاران رهبری Bersatu, فرار از حکم داد محروم کردن آن از حمایت اکثریت. پادشاه محلول کابینه اما تمدید Mahathir به عنوان رهبر موقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>