مالزی, سیاست در آشفتگی است Mahathir-انور داد ؟

سرنوشت مالزی ائتلاف حاکم در شک بعد از تعجب مذاکرات بین نخست وزیر Mahathir Mohamad حزب و گروه های دیگر در تشکیل یک دولت جدید که رد خود را مسح جانشین انور ابراهیم.

این کشمکش بین رقبای قدیمی Mahathir و 94 و انور, 72, دارای شکل, مالزی, سیاست برای چندین دهه تنش و پافشاری کرده است با وجود اتحاد خود را به نفع خود 2018 انتخابات بر اساس یک قول می دهم که Mahathir خواهد یک روز صرفنظر کردن از قدرت به انور.

بیشتر:

روز یکشنبه انور متهم Mahathir حزب و “خائن” در حزب خود او توطئه برای تشکیل یک دولت جدید با ایالات مالزی سازمان ملی (UMNO) سابق حزب حاکم سرنگون در سال 2018 در بحبوحه اتهامات فساد گسترده.

او همچنین گفت که جلسه برگزار شده در روز دوشنبه توسط یک گروه از سیاستمداران سیاسی “خیانت”.

منابع به رویترز گفت که Mahathir حزب و یک جناح در درون انور را ملاقات مقامات از UMNO و حزب اسلامگرای پاس در تلاش برای تشکیل یک ائتلاف جدید است.

خواسته در مورد آنچه در طول جلسه روز یکشنبه که باعث شده مذاکرات در مورد یک دولت جدید وزیر خارجه Saifuddin عبدالله در این باره گفت که او در آزادی به بحث در مورد آن.

مالزی Mahathir در جنگ تجارت و وعده های خود را به مرحله پایین | صحبت کردن با الجزیره

Saifuddin بود که در این دیدار نیز نمی خواهد اظهار نظر در مورد آینده خود را به عنوان کشور دیپلمات ارشد. وزیر عضو انور مردم را به عدالت ،

مالزی سهام کاهش یافت و بیش از دو درصد زمانی که بازار باز در روز دوشنبه به دلیل عدم اطمینان سیاسی.

Mahathir حزب UMNO و پس از دیدار با پادشاه, رسانه ها گفت: هر چند هنوز روشن نیست که چه چیزی آنها مورد بحث و این که آیا پیشنهاد جدید ائتلاف خواهد امن حمایت از شاه که نقش تا حد زیادی تشریفاتی نقش در مالزی.

انور برای دیدار با پادشاه

پادشاه می تواند انحلال پارلمان در مشاوره نخست وزیر و موافقت خود را مورد نیاز است برای انتصاب یک نخست وزیر یا مقامات ارشد.

اما معلوم نیست چه نقش او خواهد بود اگر ائتلاف حاکم تغییر بدون تغییر نخست وزیر.

انور نیز با توجه به دیدار با پادشاه در 2.30 ساعت (06:30 به وقت تهران) روز دوشنبه خود گفت: اما به هیچ جزئیات از آنچه که او را به دنبال.

Devamany Krishnasamy معاون رئیس جمهور از مالزی, هند, کنگره, که او نیز در حال حاضر در این جلسه گفت: الجزیره یکشنبه شب که Mahathir تا به حال این تعداد برای تشکیل یک دولت جدید است.

“این سیاست است. این اتفاق می افتد در سراسر جهان است. قانون اساسی می گوید: مجلس می تواند تصمیم می گیرید که هر اکثریت می تواند اجرا شود و دولت شما باید رضایت از agong (پادشاه) به عنوان ساده به عنوان آن است” گفت: Devamany است که تراز وسط قرار دارد با مخالفان دولت فعلی ،

“عدالت پیروز خواهد شد’: انور ابراهیم در 1MDB رسوایی و مالزی آینده | صحبت کردن با الجزیره

انور و Mahathir ایران پیش از سال 2018 در انتخابات به بیرون راندن UMNO تحت سلطه Barisan Nasional ائتلاف بود که حکومت آسیای جنوب شرقی کشور به مدت شش دهه در پیروزی.

اما تنش بین این دو در Pakatan Harapan (داد از امید) ائتلاف در حال رشد بود به عنوان Mahathir مقاومت تنظیم یک جدول زمانی مشخص برای نگه داشتن وعده های خود را به دست قدرت او است ،

ائتلاف سیاسی و اقبال بوده پایانی با شکست در پنج اخیر انتخابات.

انور نیز تا به حال با تقسیم پارتی, همسر محمد Azmin علی econonic وزیر امور بود که در میان کسانی که عضو جلسه یکشنبه شب.

انور بود Mahathir معاون زمانی که دومی نخست وزیر خود را محدود و از سال 1981 تا 2003. اما Mahathir اخراج او در سال 1998 پس از مخالفت آنها در مورد نحوه رسیدگی به بحران مالی است.

به زودی پس از آن انور زندانی بوده لواط اتهامات او می گوید بودند ساختگی.

با گزارش های اضافی توسط Ted Regencia در کوالالامپور

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>