مالزی خاموش سنگاپور مرز بیش از coronavirus: به روز رسانی زنده

سازمان بهداشت جهانی (WHO) خواستار مطلب “تهاجمی” اقدام برای مقابله با کروناویروس در جنوب شرقی آسیا پس از اتحادیه اروپا در حال حاضر در کانون coronavirus همه گیر نقل مکان کرد و به مهر و موم کردن مرزهای خود.

آسیای جنوب شرقی است که در مواجهه با یک موج از عفونت است که سرچشمه از یک رویداد در یک مسجد در حومه شهر کوالالامپور با حضور برخی از 16000 نفر است. مالزی در حال حاضر بزرگترین شیوع بیماری در منطقه است.

بیشتر:

اروپا نقل مکان کرد و به مرزهای خارجی آن را به عنوان سخت-آمار ایتالیا در گزارش های اضافی 345 مرگ و میر ناشی از این ویروس و فرانسه اعمال سخت گیرانه مستند نهان در طول زمان صلح. در ایالات متحده در ضمن این ویروس در حال گسترش به تمام 50 ایالت.

در سطح جهان به ویروس آلوده 184,976 مردم و کشته شدن فقط بیش از 7,500 با توجه به این که. تقریبا 80,000 مردم از بهبود عفونت با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, مارس 18

09:15 به وقت تهران – در عکس: چگونه قطر در مقابله با بیماری همه گیر

با بیش از 400 مورد تأیید قطر اجرا کرده است یک سری از اقدامات برای کمک به مهار شیوع.

ما مشاهده عکس ها در اینجا.

Qatar Corona [Sorin Furcoi/Al Jazeera]

روز یکشنبه قطر اعلام کرد یک بسته مالی است که ارائه مشوق بالغ بر 75 میلیارد ریال کاهش یافت ($23bn) [Sorin Furcoi/الجزیره]

09:05 GMT – مالت به توقف تمام پروازهای ورودی از شنبه

مالت را متوقف خواهد کرد تمام تماسهای ورودی پروازهای مسافری در روز شنبه و تنها اجازه می دهد محموله های انسان دوستانه و بازگشت پرواز به زمین برای جلوگیری از شیوع کروناویروسدر انتخابات گفت: در روز چهارشنبه.

جزیره مدیترانه ای است که به شدت به گردشگری گزارش شده 38 تا کنون موارد که 32 نفر از افرادی که گرفتار این بیماری در خارج از کشور.

08:57 GMT – قطر ایرویز میسازد کردن حدود 200 کارکنان

قطر ایرویز گذاشته شدن حدود 200 نفر پرسنل تمام اتباع فیلیپینی مستقر در قطر.

فیلیپین کار, منشی, سیلوستر Bello به رویترز گفت حدود 200 فیلیپینی بودند به طور غیر منتظره گذاشته توسط شرکت هواپیمایی تایید اولیه ABS-CBN گزارش.

“کار ما وابسته است تحت دستورالعمل دقیق برای تعیین علت واقعی تصمیم گیری مدیریت به retrench آنها را بر اساس افزونگی” او به رویترز گفت.

08:50 GMT – فیلیپین تایید 15 موارد جدید آوردن مجموع به 202

فیلیپین’ وزارت بهداشت تایید 15 موارد جدیدی از کروناویروس آوردن تعداد کل موارد به 202.

08:45 GMT – فوتبالیست اوبی میکل واریز, ترکی, باشگاه

سابق چلسی فوتبالیست جان اوبی میکل به راه جدا با Super Lig باشگاه Trabzonspor پس از او حاضر به بازی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

این بازیکن دو سال قرارداد لغو شد روز سه شنبه پس از پست های رسانه های اجتماعی تایید شد راحت بازی تا شیوع کروناویروس بود.

اینجا بیشتر بخوانید.

John Obi Mikel of Trabzonspor AS during the Turkish Spor Toto Super Lig match between Trabzonspor AS and Besiktas AS at the Senol Gunes stadium on September 29, 2019 in Trabzon, Turkey(Photo by VI Ima

در یک Instagram پست Mikel به نام برای انصراف از لیگ گفت: “وجود دارد که بیشتر به زندگی از فوتبال’ [گتی ایماژ]

08:40 GMT – برخی از سفارتخانه های آمریکا را به حالت تعلیق روال ویزا خدمات

تعدادی از سفارتخانه های آمریکا در سراسر جهان را به حالت تعلیق در روال ویزا, خدمات سفارت آمریکا در کره جنوبی گفت.

تعلیق تاثیر می گذارد خدمات ویزا در سفارتخانه ها در کشورهای با وزارت امور خارجه آمریکا سفر مشورتی سطح 2, 3 یا 4 بیانیه ای گفت:.

با توجه به وزارت امور خارجه آمریکا سایت که از روز شنبه این فهرست شامل حدود 100 کشور جهان است.

08:23 GMT – فرانسه امیدوار است برای کاهش عفونت در 8-12 روز

فرانسه می تواند امید به دیدن تعدادی از coronavirus عفونت به رکود در حدود هشت تا 12 روز پس از تصمیم دولت برای قفل کردن این کشور, وزیر بهداشت, Olivier Veran گفت.

“ما در مواردی که لازم است به مطمئن شوید که مردم احترام کردند. زمانی که من در خارج از پنجره من می بینم که به تدریج مردم در حال گرفتن پیام” Veran گفت LCI تلویزیون.

08:15 GMT – هند فقیر تست میزان ممکن است ماسک coronavirus موارد

هندی مقامات گفته اند که آنها نمی خواهد گسترش coronavirus تست که بیشتر تحت تاثیر قرار سازمان ملل انجام می دهند با وجود انتقاد که محدود آزمایش می تواند ترک COVID-19 موارد کشف نشده در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور است.

این است که کشور خواست به آزمون به عنوان به طور گسترده ای به عنوان ممکن است برای جلوگیری از همه گیر اما هند شده است تست کسانی که سفر از کشورها را تحت تاثیر قرار و یا در تماس با یک مورد تایید شده و نشان داده شده است علائم بعد از دو هفته قرنطینه.

اینجا بیشتر بخوانید.

Indians waiting at a train station wear protective masks as a precaution against a new virus outbreak in Mumbai, India, Tuesday, March 17, 2020. For most people, the new coronavirus causes only mild o

سرخپوستان انتظار در ایستگاه قطار پوشیدن ماسک محافظ در بمبئی هند [Rajanish Kakade/AP]

08:07 GMT – لهستان برای دریافت دنده آزمون از چین

لهستان را دریافت خواهد کرد و بیش از 10000 تست کیت و ده ها هزار نفر از دیگر اقلام محافظ مانند ماسک و عینک و کفش را پوشش می دهد از چین برای کمک به مقابله با شیوع کروناویروس لهستان وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

چین ارسال خواهد شد 20,000 ماسک 5,000 محافظ مناسب 5,000 پزشکی عینک 10,000 تک-استفاده از دستکش های پزشکی و 10,000 کفش را پوشش می دهد به لهستان, در این بیانیه گفت.

07:40 GMT – مولداوی گزارش اول مرگ

مولداوی گزارش اول خود را با مرگ از coronavirus بهداشت و درمان کشور و وزارت گفت.

این کشور اروپای شرقی از 3.5 میلیون تایید کرده است 30 نفر از coronavirus تا کنون.

07:11 GMT – مالزی خاموش مرز سنگاپور

مالزی بسته مرزهای خود با سنگاپور آغاز یک 14-بعد جزئی مستند پس از عفونت کروناویروس در کشور مشخصی به بالاترین در جنوب شرقی آسیا.

مالزی در حال حاضر 673 تایید موارد coronavirus.

Vehicles form a long queue to enter Woodlands checkpoint in Singapore on March 17, 2020 from across the causeway of the southern Malaysian state of Johor. - Malaysia will ban its citizens from travell

وسایل نقلیه به شکل یک صف طولانی برای ورود به یک ایست بازرسی در سنگاپور از سراسر جاده از جنوب مالزی ایالت جوهور [کاترین لای/ خبرگزاری فرانسه]

07:07 GMT – آفریقای جنوبی هواپیمایی SA بیان تعلیق عملیات

آفریقای جنوبی و دولت متعلق به خطوط هوایی SA اکسپرس گفت: این امر تعلیق عملیات از روز شنبه تا اطلاع ثانوی به دلیل تحولات اخیر از جمله تاثیر از coronavirus بیماری همه گیر.

SA اکسپرس وارد یک شکل از حفاظت از ورشکستگی در اوایل این سال و پرواز های داخلی و منطقه ای مقصد.

06:55 GMT – آفریقای جنوبی را تأیید موارد افزایش به 116

آفریقای جنوبی را به وزارت بهداشت گزارش داد که تعداد تایید coronavirus موارد افزایش یافته است پس از 31 روز سه شنبه به 116.

به عنوان دولت رول اقدامات شدید آفریقای جنوبی را آغاز کرده اند برای آمدن به شرایط با زندگی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. جزئیات بیشتر در مورد آن را در اینجا.

_____________________________________________________________________________

این است Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.

05:30 GMT – کانادا و آمریکا به حدی نزدیک مرز: Globe and Mail

کانادا و ایالات متحده اعلام خواهد شد مقابله به حدی نزدیک مرزهای خود را روز چهارشنبه گلوب و ایمیل گزارش با استناد به منابع.

توافق را نزدیک مرزهای غیر ضروری سفر اما اجازه انتقال تجهیزات پزشکی و مواد غذایی و کالاهای دیگر این گزارش گفت: با استناد به ناشناس رسمی.

کانادا مرزهای خود را بسته به همه اتباع خارجی به جز ما شهروندان و دارندگان اقامت دائم در روز دوشنبه. نخست وزیر جاستین ترودو که تحت قرنطینه پس از همسرش سوفی آزمایش مثبت برای ویروس زودتر از مردم خواست تا در خانه بماند و محدود کردن تماس با دیگران است.

04:30 GMT – ویتنام تایید مورد دوم مربوط به مالزی مسجد رویداد

ویتنام تایید کرده است اضافی مورد coronavirus مربوط به یک رویداد در یک مسجد در مالزی که جذب بیش از 16000 نفر است.

Social Distancing infographic

آخرین شناخته شده بیمار 36 ساله در بازگشت به ویتنام, در تاریخ 4 مارس در VietJet پرواز VJ826 از کوالالامپور وزارت بهداشت گفت.

ویتنام در حال حاضر 67 مورد کوروناویروس.

04:25 GMT – که در آسیای جنوب شرقی را “تهاجمی” اقدام ویروس

این است که به نام در آسیای جنوب شرقی را “تهاجمی” اقدام به مبارزه با کروناویروس هشدار داد که برخی از کشورها عنوان شد نسبت به جامعه انتقال است که می تواند در حال حاضر ضعیف پایمال عمومی سیستم بهداشت و درمان.

“ما نیاز به بلافاصله مقیاس تمام تلاش ها برای جلوگیری از ویروس از آلوده کردن بیشتر مردم گفت:” Poonam Khetrapal سینگ که مدیر منطقه ای.

“بیشتر خوشه های انتقال ویروس تایید شده است. در حالی که این نشانه ای از یک هشدار و نظارت موثر آن را نیز قرار می دهد به ویژه در مورد نیاز به صورت تهاجمی تر و کل جامعه را به تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19” او گفت:.

03:25 GMT – نیوزیلند تایید موارد جدید همه از خارج از کشور

نیوزیلند تایید کرده و هشت جدید, موارد همه مربوط به افرادی که به تازگی از سفر خارج از کشور وزارت بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

این طول می کشد تعداد کل تایید COVID-19 نفر در کشور به 20.

نیوزیلند اجرا دشوار مرز محدودیت در شنبه همه درخواست ورود به کشور را به خود منزوی و ممنوع تالار اجتماعات.

03:15 GMT – دلار هنگ کنگ به سفارش بین المللی ورود به قرنطینه

هنگ کنگ شروع به صدور دستور برای 14 روز در قرنطینه اجباری برای همه مردم از ورود در هنگ کنگ از خارج از کشور بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در حال هنگ کنگ از ساکنان.

اندازه گیری می آید را به اثر در 19 مارس ،

03:10 GMT – کلمبیا تبدیل به توده خانه انزوا برای سالمندان

کلمبیا را اجرا انبوه صفحه اصلی انزوای سالمندان جمهور ایوان دوقو گفت: در روز سه شنبه.

این اندازه گیری خواهد شد به اجرا در آمده در روز جمعه.

انگلستان نیز بوده است با توجه به اینکه به درخواست افراد مسن که بیشتر در معرض خطر ابتلا به ماندن در خانه.

03:05 GMT – برزیل به دنبال وضعیت اضطراری برای مقابله با ویروس

برزیل به دنبال مجوز برای یک وضعیت اضطراری اجازه می دهد تا آن را به قراضه اهداف مالی و بودجه برای مبارزه با کروناویروس بحران دولت گفت: در روز سه شنبه به عنوان رئیس جمهور Jair Bolsonaro خود را اعلام کرد دوم COVID-19 تست منفی بود.

در بیانیه ای از ریاست جمهوری دولت گفت: آن را به کنگره اجازه اقدامات اضطراری تا 31 دسامبر.

برزیل گزارش داد این کشور برای اولین بار تایید مرگ از وقوع در روز سه شنبه.

“با در نظر … نیاز به افزایش هزینه های عمومی برای محافظت از سلامت و مشاغل از برزیل و دورنمای کاهش درآمد دولت فدرال درخواست خواهد کرد که کنگره ملی به رسمیت شناختن دولت اضطراری” در این بیانیه از دفتر رئيس جمهور گفت:.

02:55 GMT – ‘انسان امنیت زیستی اضطراری’: استرالیا PM

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون اعلام کرده است یک “انسان امنیت زیستی اضطراری” به دولت این قدرت را به نزدیک کردن شهرستانها و یا مناطق تحمیل حکومت و سفارش مردم به قرنطینه اگر دیده می شود که لازم است برای جلوگیری از گسترش ویروس.

سفر رسمی مشاوره همانطور که ما قبلا گزارش شده است مطرح شده به طور بی سابقه ای “سطح 4: سفر نیست” به هر کشور در جهان است. هر غیر ضروری داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر نیز ممنوع است.

“زندگی در حال تغییر است در استرالیا” موریسون گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری. “زندگی است که برای ادامه تغییر, به عنوان ما در برخورد با جهانی coronavirus. این است که یک بار-در-یک-صد-سال-نوع رویداد است.”

استرالیا ثبت کرده است حدود 425 coronavirus عفونت و پنج مرگ و میر.

02:35 GMT – بدن مبارزه می کند: محققان استرالیایی پیگیری پاسخ سیستم ایمنی بدن

محققان در استرالیا, پیتر دوهرتی, موسسه عفونت و ایمنی باید نقشه برداری پاسخ سیستم ایمنی بدن یکی از اولین کسانی که به COVID-19 در استرالیا برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد راه که در آن بدن در مبارزه با عفونت.

آنها در زمان نمونه از یک در غیر این صورت سالم در 40s خود را که تشخیص داده شده بود با خفیف تا متوسط مورد از این بیماری به آهنگ او پاسخ بدن در طول زمان است.

“سه روز پس از بستری شد ما شاهد جمعیت زیادی از چندین سلول های ایمنی … اغلب نشانه ای از بهبود در طول فصلی آنفلوانزا عفونت بنابراین ما پیش بینی است که بیمار را بهبود می یابند در سه روز است که چه اتفاقی افتاده است” گفت: دانشگاه ملبورن محقق Oanh Nguyen.

“ما نشان داد که … در غیر این صورت فرد سالم و قوی پاسخ ایمنی در سراسر انواع مختلف سلول همراه بود بالینی بازیابی شبیه به آنچه ما می بینیم در آنفلوانزا” اضافه شده کاترین Kedzierska یک استاد در دانشگاه ملبورن است.

مقاله منتشر شده در NatureMedicine یک مجله پزشکی.

02:05 GMT – تماس با ردیابی خود انزوا مهم: الماس شاهزاده گزارش

محققان از موسسه ملی بیماری های عفونی در توکیو منتشر شده تحقیقات مقدماتی به شیوع کروناویروس در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم.

کشتی کروز با 3,700 مسافر و خدمه بود که قرنطینه کردن بندر یوکوهاما به مدت یک ماه از تاریخ 3 فوریه پس از یک مسافر که در هنگ کنگ تایید شد با COVID-19.

این گزارش با تمرکز بر 20 مورد تایید در میان خدمه پیدا کردن که انتقال از مسافران به کارکنان آغاز شده بود قبل از این کشتی قرار داده و به قرنطینه. بسیاری از کسانی که عفونت مشغول به کار در خدمات مواد غذایی برای خدمه و همچنین تصویب آن را به کسانی که خود را به اشتراک گذاشته است.

نویسندگان این گزارش گفت: این یافته ها نشان داد که نیاز به “سویفت” تحقیقات به عنوان به زودی به عنوان یک COVID-19 مورد شناسایی شده است را در یک محل که در آن گروه زیادی از مردم جمع آوری و اهمیت خود انزوا برای تماس با ما.

Diamond Princess

الماس شاهزاده خانم قرنطینه در بندر یوکوهاما برای یک ماه [فایل: یوجین Hoshiko/AP Photo]

01:50 GMT – کره جنوبی گزارش موارد جدید 93

کره جنوبی داده است به روز رسانی در آن اعداد با کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد که 93 مورد جدید در روز چهارشنبه آوردن مجموع عفونت به 8,413.

در حالی که کمی بالاتر از 84 ثبت شده در سهشنبه این است که هنوز هم چهارمین روز متوالی است که این کشور گزارش شده کمتر از 100 عفونت های جدید.

01:43 GMT – چین گزارش 13 مورد جدید و مرگ و میر 11

ملی چین کمیسیون بهداشت منتشر کرده است آخرین اطلاعات در مورد شیوع بیماری وجود دارد – 13 جدید تایید موارد گزارش شده در روز سه شنبه از 21 نفر از روز قبل.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 80,894 سلامت سازمان در بیانیه ای گفت.

شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در سرزمین اصلی چین رسیده بود 3,237 تا پایان روز شنبه پس از 11 نفر قبلی بعد.

کسانی که مرگ و میر تمام شد در مرکز استان هوبئی با استان ووهان حسابداری 10 از مرگ و میر.

تعداد وارداتی موارد این ویروس در سرزمین اصلی چین رسیده 155 از سه شنبه تا 12 از روز قبل است.

00:50 GMT – استرالیا توصیه به شهروندان برای سفر

استرالیا خواسته است تا شهروندان خود را به سفر با توجه به خطرات ناشی از کوروناویروس به عنوان آن را در اطراف جهان و تشدید کنترل مرز است که وادار کردن شرکت های هواپیمایی برای لغو پروازها.

آن را خواسته هر کسی در حال حاضر در خارج از کشور به بازگشت.

“ممکن است در معرض خطر بالاتری از ابتلا COVID-19 خارج از کشور. شما ممکن است در تماس با افراد بیشتر از حد معمول از جمله در طول مسافت های طولانی پرواز و در فرودگاه شلوغ” دولت گفت: در ارتقاء مشاوره. “سیستم بهداشت و درمان در برخی از کشورها ممکن است تحت فشار و ممکن است به عنوان به خوبی-مجهز به استرالیا یا باید از این ظرفیت به حمایت خارجی است.”

من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

برای همه به روز رسانی از دیروز (17 مارس) لطفا اینجا کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>