طوفان بزرگ را به گردباد مخرب باد و جاری شدن سیل

22 متحده تحت سیل و برف و وزش شدید باد و کولاک هشدار.

شدید آب و ضربه جنوب دشت شبانه با پنج گزارش گردباد در غرب دالاس و گزارش های متعدد آسیب رساندن بادها عمدتا در تگزاس و جنوب اوکلاهما.

ویدئو و تصاویر صبح امروز نشان می دهد که این گزارش گردباد آورده آسیب به خانه های مسکونی در نزدیکی Alvord, Texas.

همچنین جاری شدن سیل گزارش شده در شهر اوکلاهما یک شبه با برخی از خودروها که مستغرق توسط سیل آب به صورت محلی 2 تا 3 اینچ از بارش باران کاهش یافت و در کمتر از یک ساعت تولید این فلش سیل.

صبح امروز 22 متحده از کالیفرنیا به اوهایو تحت سیل و برف و وزش شدید باد و کولاک هشدار.

به عنوان این طوفان بزرگ حرکت از رشته کوه های راکی و به دشت در حال حاضر این صبح یک گردباد دیده بان همچنان برای نقاط مرکزی و غربی تگزاس از فقط در غرب دالاس را به مرز مکزیک!

بعد امروز که این طوفان سیستم حرکت شرق طوفان شدید را از تگزاس به جنوب دریاچه های بزرگ از جمله Little Rock, Louisville, St. Louis, Des Moines و شیکاگو است.

بزرگترین تهدید با این طوفان مخرب است و وزش باد و تگرگ های بزرگ و گردباد با یک تهدید برای فلش سیل اوهایو و تنسی دره رودخانه.

توسط جمعه, طوفان, سیستم حرکت شرق و کشش از ساحل خلیج فارس به شمال با یک شانس برای آسیب رعد و برق در شمال شرق در روز جمعه.

به شمال از آب و هوایی شدید و جاری شدن سیل, بارش برف سنگین و بادهای قوی انتظار می رود که امروز برای کلرادو و وایومینگ و نبراسکا که در آن شرایط بلیزارد ممکن است با بادها gusting به 50 مایل در ساعت.

سنگین ترین برف خواهد بود در کلرادو که در آن بیش از یک پا از برف است.

دنور تحت زمستان هشدار طوفان و شهرستان می تواند تا 7 اینچ از برف است.

برخی از برف خواهد راه خود را به شهرهای دوقلو امشب و چند اینچ می تواند تجمع کردند.

سنگین ترین بارش باران طی دو روز آینده خواهد بود از تگزاس به می سی سی پی و آلاباما که در آن به صورت محلی بیش از 4 اینچ از بارش باران امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>