عمده طوفان در حال حرکت از غرب در سراسر کشور با بارش برف سنگین آسیب بادها

16 متحده از کالیفرنیا به ایالت آیوا در زیر برف و یخ و باد هشدار.

تا 15 اینچ از بارش باران کاهش یافت و در بخش هایی از واشنگتن غربی در آخرین هفت روز هل دادن رودخانه ها بیش از خود بانک ها و تولید قابل توجهی جاری شدن سیل.

خانه ها و جاده ها و خیابان شده اند و به زیر آب فرو رفته و برخی از مردم حتی تا به حال به نجات بیش از آخر هفته

آخرین طوفان منتقل شده است از شمال غربی اقیانوس آرام و در حال حرکت از طریق رشته کوه های راکی با سنگین برف و وزش بادهای توفنده درجه حرارت.

پیش از طوفان 16 متحده از کالیفرنیا به ایالت آیوا در زیر برف و یخ و باد هشدار.

صبح امروز در مجتمع طوفان سیستم در حال حرکت است بیش از رشته کوه های راکی و زمستان هشدار طوفان نوشته شده برای سالت لیک سیتی که در آن بیش از یک پا از برف پیش بینی شده است.

زمستان آب و مشورتی نیز صادر شده برای دنور که در آن سه به هفت اینچ از برف پیش بینی شده است امروز با دو پا در کوه فقط در غرب شهر.

سه شنبه طوفان سیستم حرکت به مرکزی آمریکا با طوفان شدید انتظار می رود در جنوب از جمله آسیب رساندن به بادها و حتی چند گردباد.

به شمال, برف سقوط خواهد کرد از کلرادو به آیووا با چند اینچ انتظار می رود وجود دارد.

توسط چهار شنبه, طوفان سیستم کشش از دشت به سواحل خلیج فارس با آسیب رساندن به بادها و یک تهدید برای گردباد در سواحل خلیج فارس و برف سنگین ممکن است از غرب تگزاس به اوکلاهما و به بخش هایی از ایالت میسوری.

توسط پنجشنبه, قوی ترین بخش از طوفان سیستم را به سواحل شرق با رعد و برق است که می تواند تولید را دستخوش توفان در کرلینس و فلوریدا و سنگین باران و در برخی, برف و یخ در شمال شرق برای چه چیزی می تواند کثیف پایان هفته.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>