عمده جاری شدن سیل در میانه قابل توجه سیل هوا برای کرلینس

هشت ایالت میشیگان به کارولینای جنوبی تحت سیل به تماشای.

عمده تاریخی و جاری شدن سیل در حال انجام است در بخش هایی از غرب از ایلینوی به میشیگان که در آن بیش از یک و نیم پای باران کاهش یافت و در چند روز گذشته.

در شیکاگو به تنهایی 8.19 اینچ از بارش باران کاهش یافته است و تا کنون این ممکن است بسته شدن در مرطوب ممکن است تا کنون ثبت شده است.

آنقدر باران کاهش یافت و در بخش هایی از Midland County, Michigan که برخی از سدها به سختی می تواند نگه دارید و هنوز هم می تواند احتمالا موفق به تخلیه سفارشات صادر شده است.

امروز صبح وجود دارد و هشت ایالت میشیگان به کارولینای جنوبی تحت سیل ساعت و هشدارها را به عنوان رودخانه ها همچنان به افزایش است.

طوفان که سیستم تولید تمام باران متوقف شده در اوهایو دره صبح امروز و تنها کمی حرکت به جنوب Appalachians که در آن آن را به ادامه راه پر پیچ و خم برای چند روز آینده.

سنگین ترین بارش باران در طول چند روز آینده خواهد بود از دره اوهایو به غرب کارولینای شمالی که در آن برخی از مناطق می تواند نزدیک به نیم پای باران به عنوان مهم جاری شدن سیل پیش بینی شده است وجود دارد.

در خبری دیگر به عنوان آرتور حرکت می کند به دور از سواحل شرق زیادی امواج از 5 به 9 پا خواهد شد و آمار مناطق ساحلی از لانگ آیلند به ویرجینیا و انتظار این است که این نتیجه در ساحلی سیل برای این مناطق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>