عمده سواحل شرق شهرستانها هوا برای دیدن آب و هوایی شدید شنبه

در ضمن آتش هشدار صادر شده در غرب است.

طوفان شدید در ادامه به فرم در امتداد جبهه سرد است که در حال حاضر در حال حرکت از طریق مرکزی آمریکا از یوتا به اوهایو وجود داشته است حداقل 130 شدید گزارش آب و هوا تا کنون از این سیستم است.

برخی از این گزارش گنجانده شده است تا به بیس بال-اندازه تگرگ جمعه در کلرادو و چند gusts باد بیش از 70 مایل در ساعت در ایالت ایلینوی و ایندیانا است.

رادار نشان دو خوشه از طوفان همراه با این طوفان نظام صبح روز شنبه. یکی در دشت های مرکزی و دیگری این است که به سرعت در حال حرکت به سمت شرق. طوفان در حال حرکت از طریق دشت های مرکزی به ارمغان آورده اند gusts باد تا 80 مایل در ساعت در جنوب میسوری و 3 تا 6 اینچ باران در مرکزی کانزاس است.

طوفان به سرعت وارد شمال شرقی ایالات متحده صبح روز شنبه با برخی از توفانی بادها و باران های سنگین در حال حرکت به نیویورک و پنسیلوانیا و نیوجرسی.

برخی از این طوفان به احتمال زیاد باقی می ماند قوی به عنوان سر به انگلستان و سپس دور دیگری از طوفان آتش خواهد شد و حرکت به بخش هایی از این شهر و در شهر نیویورک مترو مناطق بعد از ظهر شنبه که در آن آسیب رساندن و وزش باد و تگرگ های بزرگ و مختصر گردباد امکان پذیر خواهد بود.

عمل تغییر خواهد کرد جنوب به Carolinas و Virginias یکشنبه که در آن آسیب رساندن به باد مختصر گردباد و تگرگ های بزرگ نیز ممکن است.

در ضمن از یک الگوی تغییر خواهد آورد دور بعدی آتش خطر برای منطقه است. دمای خنک کننده از اوج خود در اوایل این هفته اما این تغییر در درجه حرارت آوردن موهای خشک و پر باد به عنوان به خوبی. وجود دارد یک منطقه بزرگ از کالیفرنیا به ایالت کلرادو در زیر برخی از نوع آتش هشدار آب و هوا بیش از چند روز آینده.

در فلوریدا گرما شاخص را به بالای 100 درجه در بسیاری از دولت دوباره این آخر هفته. این می آید پس از تمپا آمار 99 درجه در روز جمعه که با بستن تمام وقت رکورد آخرین مجموعه در ژوئن 5, 1985.

صحرا گرد و غبار منتقل شده به شرق ایالات متحده و آوردن برخی از کیفیت هوا نگرانی برای برخی از مناطق از جمله New Orleans, بیرمنگام آلاباما و Louisville, Kentucky.

برای بسیاری از آمریکایی ها تنها تاثیر قابل توجه از صحرا گرد و غبار خواهد بود برخی از منظره غروب و طلوع نیز دارای ابهام است. برای بسیاری از هواشناسان قابل توجه ترین تاثیر را از صحرا گرد و غبار است به تعطیلی کامل گرمسیری فصل به طور موقت. برای افرادی که حساس تنفسی نگرانی صحرا گرد و غبار می تواند باعث بدتر شدن آن موجود مسائل مربوط به سلامت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>