تعمیر و نگهداری مرد به ضرب گلوله توسط مستاجر پس از ارسال به اشتباه آپارتمان

مرد در زدم و سعی کردم به استفاده از کلید اشتباه قبل از او کشته شد.

یک نقاش است که در شرایط بحرانی پس از فرستاده شدن به خانه اشتباه است و شروع به ضرب گلوله توسط مستاجر که فکر می کردم کسی که در تلاش برای شکستن به خانه خود را.

بایرون کاستیلو 48 ساله نقاش از وینستون-سیلم در ایالت کارولینای شمالی شد قرارداد توسط چتم جنگل مجتمع آپارتمانی در نقطه بالا در هفته گذشته زمانی که او وارد کامل تعمیرات در یک آپارتمان فقط قبل از 8:30 صبح در Jan. 30, با توجه به بیانیه ای که توسط کنت Shultz رئیس پلیس در نقطه بالا اداره پلیس.

Castillo شد به طور تصادفی فرستاده شده به اشتباه آپارتمان با این حال و پس از شناسایی خود را به عنوان تعمیر و نگهداری او شروع به ضربه زدن بر روی درب و اقدام به ورود به محل با یک کلید که به او داده شد که کار نمی کند.

مستاجر آپارتمان 28 ساله گرگوری سیمز سپس گفته شد ترس و ترس برای ایمنی خود را به طور ناگهانی باز شده درب آپارتمان و شات Castillo یک بار در قفسه سینه.

“سیمز درک است که کسی در تلاش برای شکستن به آپارتمان خود را و بازیابی خود اسلحه گرم” گفت: Shultz. “آقای سیمز می توانید ببینید آقای Castillo کشیدن دستگیره درب و که او تا به حال چیزی در دست دیگر او دستکاری deadbolt.”

Castillo گرفته شده بود به بیمارستان منتقل و تحت عمل جراحی برای زخم گلوله قرار داده و در دستگاه تنفس.

پس از بررسی شرایط اطراف تیراندازی نقطه بالا اداره پلیس اعلام کرد روز سه شنبه که آنها نمی خواهد به دنبال تعقیب سیمز بیش از عکسبرداری از Castillo.

“خشونت Crimes Unit مشورت و ارائه پرونده به Guilford County دفتر دادستان منطقه و پیگرد قانونی رد شده است. از طریق شرایط ناگوار آقای Castillo تلاش برای به دست آوردن ورود اشتباه به اشتباه آپارتمان و آقای سیمز درک که به عنوان یک تهدید و اخراج او سلاح” گفت: نقطه بالا ،

Castillo است که هنوز در بخش مراقبت ويژه در بحرانی اما با ثبات بیماری است.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>