Madoff به دنبال زندان آزاد با استناد به ترمینال نارسایی کلیه

Ponzi کرد Bernard Madoff می گوید که او کمتر از 18 ماه به زندگی می کنند و خواسته است یک قاضی فدرال به او بدهد دلسوز انتشار خود را از 150 سال حبس

نیویورک — حماسه Ponzi کرد Bernard Madoff خواسته یک قاضی فدرال روز شنبه به او بدهد “دلسوز انتشار” از 150 سال حبس و گفت که ترمینال نارسایی کلیه و کمتر از 18 ماه به زندگی می کنند.

Madoff وکیل ثبت مدارک دادگاه گفت: 81 ساله به پایان مرحله بیماری کلیوی و دیگر “مزمن شرایط جدی پزشکی” از جمله فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی.

“وجود دارد هیچ درمان برای من نوع بیماری” Madoff گفت واشنگتن پست در یک مصاحبه تلفنی ابراز ندامت برای سازماندهی بزرگترین طرح Ponzi در تاریخ است.

پس از گذراندن بیش از یک دهه در پشت میله های زندان, Madoff گفت: در حال مرگ خود را آرزو می کنم که برای نجات خود و روابط با نوه او.

“من در خدمت 11 سال در حال حاضر,” او گفت:, “و کاملا رک و پوست کنده من از طریق آن رنج می برد.”

ایالات متحده دفتر دادستان در منهتن کاهش یافته است به نظر. دادستان در حال انتظار برای فایل یک حرکت در پاسخ به درخواست در روزهای آینده.

Madoff گناه التماس کرد در سال 2009 به 11 فدرال شمارش در یک جعلی سرمایه گذاری در طرح های مربوط به میلیاردها دلار اعتراف او swindled هزاران نفر از مشتریان بیش از چند دهه. ثروتمند و مشهور در میان قربانیان خود را به عنوان به خوبی به عنوان مردم کمتر بدان معنی است که سرمایه گذاری کرده بود با او ندانسته از طریق فیدر بودجه.

دادگاه جدید براده می گویند Madoff بستری شد در ماه ژوئیه به مراقبت تسکینی واحد از زندان فدرال در واشینگتن, North Carolina.

“Madoff سلامت است و ادامه خواهد داد به خراب شدن و او بیشتر خواهد شد نیاز به کمک های جسمی و پزشکی منجر به مرگ او” وکیل براندون نمونه نوشت.

یک به اصطلاح دلسوز انتشار خواهد اجازه می دهد Madoff به “دریافت پایان زندگی مراقبت در جامعه خواهد بود که کارآمد تر و به موقع و کمتر سنگین” در ایالات متحده آمریکا اداره زندانها نمونه نوشت.

اداره زندانها را تکذیب کرد Madoff درخواست برای انتشار در ماه دسامبر با توجه به مدارک دادگاه گفت: این امر “به حداقل رساندن شدت جرم.” آژانس لیست Madoff تاریخ انتشار عنوان Nov. 14, 2139.

Madoff حرکت اشاره اسکاتلند بحث انتشار Abdelbaset al-Megrahi که به اعدام محکوم شد و در سال 2001 از باد در پرواز 103 پان آمریکن بر اسکاتلندی شهر Lockerbie در سال 1988 کشته شدن 270 نفر است. Al-Megrahi آزاد شد در سال 2009 در مهربان زمینه و سرطان درگذشت در سال 2012 هنوز هم در اعتراض به بی گناهی خود را.

این حرکت نیز به نقل از مورد اخیر بیشتر از برنارد Ebbers یک 78 ساله اجرایی محکوم به 25 سال زندان در یکی از بزرگترین رسوایی های حسابداری شرکت در تاریخ ایالات متحده است.

یک قاضی فدرال در منهتن به دستور سابق WorldCom ارشد منتشر شد با توجه به او رو به وخامت سلامت و گفت او مطرح شده هیچ خطر برای جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>