میسی به کردند اکثریت آن را 130,000 کارگران

Macy’s, kohl’s و Gap Inc. تمام روز دوشنبه گفت: آنها متوقف خواهد شد پرداخت دهها هزار نفر از کارکنان که انداخته بودند از کار هنگامی که زنجیر به طور موقت بسته فروشگاه خود و فروش سقوط به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر

نیویورک — Macy’s, kohl’s و Gap Inc. تمام روز دوشنبه گفت: آنها متوقف خواهد شد پرداخت دهها هزار نفر از کارکنان که انداخته بودند از کار هنگامی که زنجیر به طور موقت بسته فروشگاه خود و فروش سقوط به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

میسی گفت که اکثریت آن را 125,000 کارکنان خواهد بود furloughed این هفته که آن را در حال انتقال به یک “حداقل مطلق نیروی کار” مورد نیاز برای حفظ عملیات اساسی. میسی گفت: آن را از دست داده است بخش عمده ای از فروش خود را با توجه به به طور موقت بسته شدن بیش از 600 فروشگاه شروع مارس 18.

Kohl’s, بر اساس در منمنی فالز ویسکانسین گفت که furloughs اعمال خواهد شد به 85,000 از آن 120,000 کارکنان در فروشگاه ها و مراکز توزیع. آن را ادامه خواهد داد به کشتی محصولات و انجام منظقه وانت از اکثر فروشگاه ها با تعداد محدودی از کارکنان.

گاف سخنگوی شنی گلدبرگ گفت: furloughs تحت تاثیر قرار نزدیک 80,000 از 129,000 کارکنان در تمام علامت های تجاری از جمله جمهوری موز و نیروی دریایی.

این furloughed کارگران ادامه خواهد داد برای جمع آوری مزایای بهداشت و درمان.

حرکت هستند خبر بد برای اقتصاد است که در آن صنعت خرده فروشی با پشتیبانی از یکی از چهار کارگر است. همچنین شاید چشمگیر ترین نشانه آن است که حتی نام بزرگ خرده فروشان در حال دیدن کسب و کار خود را تبخیر و 2 تریلیون دلار بسته نجات توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته ممکن است محدود تاثیر است.

Nordstrom گفت: در هفته گذشته این بود furloughing بخشی از آن شرکت کارکنان. و شرکت کفش برندهای طراح, Inc., که در عمل DSW Designer Shoe Warehouse, furloughed 80 درصد از کارگران آن موثر این آخر هفته گذشته.

تحلیلگران انتظار دارند بیشتر furloughs به عنوان خرده فروشان تقلا برای پرداخت کارکنان خود را از سرعت رو به کاهش ذخایر نقدی. کار تنها بزرگترین ماهانه هزینه ثابت برای خرده فروشان با توجه به تحقیقات سرمایه گذاری شرکت Cowen & Co.

که کردند از کارگران خواهد شد که پیامدهای منفی برای اقتصاد است که در آن صنعت خرده فروشی با پشتیبانی از یکی از چهار کارگر است.

“این می تواند به ما فشار بیشتر به یک آسیب رساندن به رکود اقتصادی است که آخرین طولانی تر از این مدت از بحران” گفت: Neil ساندرز مدیر عامل GlobalData, خرده فروشی.

بیش از 190,000 فروشگاه از جمله J. C. Penney و Neiman مارکوس را به طور موقت بسته حسابداری برای حدود 50 درصد از خرده فروشی ایالات متحده مربع با توجه به Saunders. ارزان فروشان, فروشنده و عمده فروشی باشگاه است که فروش اقلام ضروری مانند مواد غذایی باز باقی می ماند اگر چه آنها را به چالش های خود را نگه داشتن تا با خریداران که در ادامه به ذخایر کنسرو کالا حوله کاغذی و سایر محصولات اساسی.

با توجه به گزارش اخیر توسط Cowen & Co, فروشگاه پول نقد به اندازه کافی به آن را به حدود پنج تا هشت ماه با فروشگاه خود را به طور موقت بسته شده است. میسی و kohl’s, اما به اندازه کافی برای پنج ماه Cowen گفت. J. C. Penney و Nordstrom بهتر است قرار است در هشت ماه از نقدینگی موجود با توجه به Cowen.

زمانی که اعلام تعطیلی موقت بسیاری از خرده فروشان گفت: آنها را پرداخت کارگران خود را, اما آنها به دنبال در یک هفته دو جدول زمانی. لحظه ای که در حال حاضر تصویب و furloughs تبدیل شده اند به طور فزاینده ای به عنوان لازم را coronavirus به سرعت در حال گسترش است.

سوال بزرگ این است که چه مقدار از این furloughs منجر به اخراج دائم. اجاره باند پیشگام در مد و اجاره تایید اوایل روز دوشنبه بود که تخمگذار کردن آن در فروشگاه های خرده فروشی کارکنان و گفت: آن را نمی ممکن است قادر به بازگشایی فروشگاه خود را که به طور موقت توقیف در اوایل این ماه. آن آنلاین سرویس اشتراک همچنان به کار گیرند.

خرده فروش سوئدی H&M گفت: در اوایل این ماه که آن را ممکن است به طور دائم مجبور به اخراج برخی از کارکنان خود را پس از به طور موقت سازندگان: 3,441 از آن 5,062 فروشگاه ها در سطح جهان است.

Coresight تحقیقات دبورا Weinswig در حال حاضر پیش بینی یک رکورد جدید 15,000 فروشگاه ها خواهد شد در این سال از او اصلی پیش بینی 8000 — همه به دلیل شیوع ویروسی. تحلیلگران بر این باورند که در حال حاضر بیمار از فروشگاه ها با بدهی های سنگین بارهای ممکن است به طرز چشمگیری بیشتر نزدیک فروشگاه و یا تحت فشار قرار دادند و نزدیک به ورشکستگی است.

حتی قبل از همه گیر سنتی و خرده فروشان به خصوص فروشگاه و بازار مبتنی بر لباس فروشگاه تا به حال شده است در تلاش برای دوباره اختراع خود را به عنوان خریداران شیفت بیشتر از خرید خود را آنلاین و در آغوش تجارب مانند کلاس پخت و پز و خدمات اشتراک. در حال حاضر این بیماری همه گیر است و مردم مجبور به ماندن در خانه و سرکوب هزینه برای موارد غیر ضروری مانند لباس است.

میسی گفت که نمی خواهد به عنوان بسیاری از furloughs در آن حاضر عملیات که همچنان به کار گیرند. کارمندانی که در حال ثبت نام در مزایای بهداشت و درمان ادامه خواهد داد برای دریافت پوشش با شرکت پوشش 100 ٪ از حق بیمه.

“ما انتظار داریم به همکاران در مبهوت اساس به عنوان کسب و کار رزومه” میسی گفت.

برای زنده ماندن در این میان, macy’s, kohl’s و دیگران باید گامهای خود را برای حفظ پول نقد. که شامل تعلیق خود سود رسم کردن خطوط اعتباری انجماد استخدام و هزینه های, و لغو سفارشات. میسی گفت: آن را در حال حاضر بررسی همه گزینه های تامین مالی.

——–

به دنبال آن د’Innocenzio: http://twitter.com/ADInnocenzio

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>