Luiz Henrique Mandetta: ‘Bolsonaro شرح زیر مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus

در فوریه 26, برزیل شد اولین کشور در آمریکای جنوبی به تایید COVID-19 عفونت است.

و به عنوان تعدادی از موارد افزایش بیش از پس از آن هفته ها و ماه های آن رئیس جمهور Jair Bolsonaro حاضر به هر گونه اقدامات شدید. او مبارزه با رهبران دولت که تحمیل مستندات و موظف اجتماعی فاصله قوانین خواستار اقدامات خود را “از لحاظ اقتصادی ویرانگر”.

Bolsonaro هنوز هم حاضر به اذعان جدیت جهانی همه گیر. او به نام این ویروس چیزی بیش از یک “کمی آنفولانزا”. اولویت او شده است برای نگه داشتن اقتصاد رفتن به هر قیمتی.

اما در حال حاضر برزیل به ثبت بیش از 1.2 میلیون عفونت و جهان دوم-بالاترین مرگ و میر. و به عنوان Bolsonaro هل می دهد مردم را به بازگشت به کار دو تا از سلامت خود را به وزرای راه می رفت.

نلسون Teich گرفته بود در مارس 17, اما در سمت چپ این کار فقط چهار هفته بعد. Teich حال جایگزین Luiz Henrique Mandetta که Bolsanaro بود را رد کرد.

رئیس جمهور آن را به نام “یک رضایت طرفین طلاق” اما Mandetta را اخراج ناشی از خشم در سراسر برزیل با کوبیدن قابلمه و ماهی تابه از پنجره خود را.

پس چگونه خواهد رئیس جمهور Bolsanaro را از دست داده و این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار بیش از 200 میلیون برزیلی? و در تصمیمات خود تحت تاثیر دوستی خود را با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

ما با قرار دادن این سوالات به یکی از مردان که نقشی محوری در طول این بحران برزیل و وزیر بهداشت سابق Luiz Henrique Mandetta.

منبع: الجزیره

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>