لوفت هانزا به رزومه تا 20 مقصد در ژوئن

لوفت هانزا قصد دارد برای راه اندازی مجدد سرویس به مقصد توریستی در اروپا است. آلمانی هواپیمایی ضربههای coronavirus همه گیر است و در مذاکرات با دولت بیش از یک پتانسیل نجات.

لوفت هانزا در روز یکشنبه تایید کرد که آن را به از سرگیری پروازها به 20 مقصد در اواسط ماه ژوئن آن را به عنوان تلاش می کند به دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus بیماری همه گیر.

مقصد شامل تعطیلات نقاط مایورکا کرت, رودز, Faro, ونیز, ایبیزا و مالاگا یک سخنگوی لوفت هانزا گفت: با مقصد بیشتر می شود اعلام کرد در پایان هفته آینده. همه پروازهای ترک از هواپیمایی شرکت اصلی hub در فرانکفورت.

ادامه مطلب: شکننده هواپیمایی بخش در تلاش برای ضرب و شتم coronavirus

در اوایل این ماه لوفت هانزا اعلام کرد قصد دارد برای از سرگیری پروازها به مقصد از جمله لس آنجلس و تورنتو و بمبئی.

لوفت هانزا است مبتنی 95 درصد از ناوگان خود و بسته شده است آن کشته بودجه تابعه با توجه به سفر و مرز محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

شرکت هواپیمایی است که در”پیشرفته” مذاکرات با دولت آلمان بیش از یک پتانسیل €9 میلیارد دلار ($9.8 میلیارد دلار) کمک مالی. این معامله شامل دولت آلمان در نظر گرفتن 20 درصد سهام این شرکت هواپیمایی که شامل اتریش خطوط هوایی بین المللی سوئیس بروکسل شرکت های هواپیمایی و Eurowings و دو کرسی در هیئت نظارت.

با توجه به بیلد am Sonntag, یک, آلمانی, تلخیص وام باید بازپرداخت 2023.

نجات برگزار شده است تا کنون به دلیل گزارش اختلاف در دولت آلمان بیش از آنچه اعطای بسته کمک مالی باید مانند نگاه.

ادامه مطلب: Ethiopian Airlines مدیر عامل — ‘ما در حال پرواز مانند هر دیگر حامل’

اعضای آنگلا مرکل مرکز-راست حزب CDU می خواهید به لوفت هانزا حمایت مالی و بدون مؤثر بر تصمیم گیری مدیریتی در حالی که به سمت چپ متمایل به سبز و احزاب چپ هستند و نه طرفداران forking بیش از پول نقد و نه داشتن یک می گویند.

رقیب شرکت های هواپیمایی مانند فرانسه و هلند گروه Air France-KLM و ما حامل خطوط هوایی آمریکا, ایالات هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا را نیز به دنبال کمک به دولت است.

dv/rc (dpa رویترز)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>