لوفت هانزا می گوید: ‘قادر به تایید’ coronavirus نجات بیش از اتحادیه اروپا شرایط

هواپیمایی غول پیکر, لوفت هانزا گفت: آن را نمی تواند تایید دولت نجات بیش از ترس است که شرایط تحمیل شده توسط بروکسل خواهد بود بیش از حد سخت. بسته کمک هنوز هم باید پاک توسط کمیسیون اروپا رقابت بازو.

Coronavirus-آمار شرکت هواپیمایی لوفت هانزا روز چهارشنبه گفت: هیئت نظارت بر آن بود که “قادر به تایید” €9 میلیارد دلار ($9.9 میلیارد دلار) طرح نجات از دولت آلمان به دلیل ترس که شرایط تحمیل شده توسط بروکسل بیش از پذیرش حمایت ممکن است بیش از حد سخت.

“شرایط در حال حاضر نشان داده شده توسط کمیسیون اتحادیه اروپا … منجر به تضعیف hub تابع در لوفت هانزا در خانه فرودگاه های فرانکفورت و مونیخ” و باید “تجزیه و تحلیل به شدت” این شرکت در بیانیه ای گفت.

“در برابر این پس زمینه هیئت نظارت قادر به تایید و تثبیت بسته در ارتباط با اتحادیه اروپا شرایط است.”

ادامه مطلب: نظر: لوفت هانزا نجات را نشان می دهد آلمان یاد گرفته است هیچ چیز از این بیماری همه گیر

هفته بعد از مذاکرات دولت آلمان و لوفت هانزا زده یک معامله بر روی کمک های دولت در روز دوشنبه از جمله وام های امن و 20 درصد دولت سهامدار سهام در شرکت هواپیمایی.

اما در ابتدا, اتحادیه اروپا, رقابت رگولاتور باید ارزیابی اینکه آیا دولت بسته کمک های محدود رقابت در بخش حمل و نقل هوایی.

بر اساس قوانین اتحادیه اروپا کشورهای عضو به طور کلی ممنوع از ارائه کمک های مالی به شرکت های ملی به دلیل آن می تواند تحریف رقابت عادلانه در اتحادیه اروپا تنها بازار است.

اما از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار بسیاری از بخش های سخت به خصوص حمل و نقل هوایی و رگولاتور در بروکسل اجازه داده اند برای شل تر قوانین و مقررات.

بودجه خطوط هوایی Ryanair گفت: این امر مسابقه بسته این ادعا که دولت مورد حمایت کمک خواهد آن را سخت تر برای no-frills حامل به رقابت در مسافت های بازار و از آلمان است.

rc/اس ام اس (AFP “رویترز” dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>