لوفت هانزا در ‘پیشرفته ایران’ بیش از coronavirus نجات

آلمان و حامل پرچم می گوید آن را به آب بندی €9 میلیارد دولت نجات معامله برای کمک به زنده ماندن این بیماری همه گیر. اروپا و دومین شرکت هواپیمایی مبتنی 95 درصد از ناوگان خود را با توجه به جهانی مرز و محدودیت سفر.

لوفت هانزا بسته شدن در یک دولت یونان به ارزش €9 میلیارد دلار ($9.9 میلیارد دلار) است که می بینیم دولت آلمان را 20 درصد دولت در شرکت هواپیمایی ، در یک پرونده با فرانکفورت بورس اوراق بهادار در عصر روز چهارشنبه ملی حامل پرچم گفت: مذاکرات در یک مرحله پیشرفته.”

شرکت هواپیمایی اضافه کرد که اگر توافق حاصل شود دریافت دو کرسی در هیئت نظارت, اما این ورزش را تنها آن حقوق رای دادن در شرایط استثنایی مانند برای محافظت از شرکت در برابر تصاحب.

این بیانیه اشاره کرد که برخی از €3billion از تزریق پول نقد خواهد آمد از KfW دولت بانک با مانده از دولت ثبات اقتصادی صندوق که قرار بود برای ارائه کمک به کسب و کار تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

یک اصطلاح اوراق قرضه قابل تبدیل از این صندوق برای اضافه شدن به این سهم است که می تواند رد و بدل شده برای یکی دیگر از 5 درصد به علاوه یک سهم.

رویترز با ذکر منابع درگیر در مذاکرات گفت: صندوق تثبیت به حال هنوز رتبهدهی نشده است را به جلو نهایی ارائه شد اما انتظار می رود برای انجام این کار در روز پنج شنبه.

محدودیت در مدیریت پرداخت سود سهام

لوفت هانزا در بیانیه ای گفت: این شرکت انتظار می رود شرایط معامله شامل چشم پوشی از آینده پرداخت سود سهام و محدودیت در مدیریت پرداخت و اضافه کرد این بسته را باید تایید شده توسط کمیسیون اروپا.

بیشتر بخوانید: Ryanair مبارزات بدون کمک دولت اما هنوز هم به خوبی قرار داده شده برای پرواز دوباره

آن اضافه شده است که این شرکت امیدوار است این مذاکرات خواهد بود در نتیجه “بی درنگ.”

اروپا و دومین شرکت هواپیمایی چهره مشکلات شدید مالی پس از ممنوعیت سفر مجبور پایه از 95 درصد از ناوگان خود را — برخی از 700 هواپیما. این شرکت تخمین زده می شود از دست دادن در این منطقه از یک میلیون یورو و یک ساعت در حال حاضر.

هفته گذشته حامل تایید کرد قصد دارد برای راه اندازی مجدد صدها پرواز از اواسط ماه ژوئن.

طولانی مذاکرات بیش از کنترل

لوفت هانزا مدیریت شده است در مذاکرات با دولت آلمان برای هفته بیش از یک نجات برای مقابله با آن کمک کند کنار آمدن با آنچه که انتظار می رود به یک سفر طولانی رکود است. اما دو طرف تلاش کرده اند به توافق برسند چقدر کنترل دولت باید در ازای پشتیبانی می کند.

رقبا از جمله فرانسه و هلند گروه Air France-KLM و ما حامل خطوط هوایی آمریکا, ایالات هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا را نیز به دنبال کمک به دولت است.

علاوه بر آن خدمات خود را لوفت هانزا صاحب چندین دیگر حامل اروپا از جمله اتریش خطوط هوایی بین المللی سوئیس بروکسل شرکت های هواپیمایی و Eurowings.

کلن-دفتر مرکزی شرکت است که عامل اصلی آن پایه در فرانکفورت تولید درآمد €36.4 میلیارد دلار در سال 2019 سال مالی است.

DW سردبیران ارسال مجموعه ای از اخبار و ویژگی های eahc روز در 1830UTC. برای ثبت نام آن را در اینجا.

mm/ng (AFP dpa رویترز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>