لوفت هانزا جلوگیری از اعتصاب در ایستگاهی مقابله با اتحادیه

آلمانی هواپیمایی موافقت کرده است به پرداخت یک بار و دیگر جلوگیری از اور در مسافت های طولانی به مقصد. دو طرف گفت: حملات خواهد بود به نام انتظار بیشتر شد.

آلمانی کابین خدمه اتحادیه بشقاب پرنده ها و لوفت هانزا روز جمعه اعلام کرد که حملات می تواند اجتناب شود در حال حاضر, پس از توافق برای تمدید بیشتر مذاکرات. کابین خدمه و کارگران به دنبال پرداخت بهتر و شرایط کار.

یک سخنگوی لوفت هانزا گفت که این اتحادیه موافقت کرده است که وجود خواهد داشت هیچ اعتصاب در هر یک از گروه شرکت های هواپیمایی که شامل Eurowings و اتریش ایرلاینز حداقل تا پایان دور بعدی مذاکرات است.

در یک بیانیه مشترک دو طرف گفت که یک توافق به برخی از 22,000 کابین خدمه و پرسنل یک پرداخت اضافی €1 ٬ 500 در ($1,660) در چک. این شرکت همچنین در حال حاضر قرار دادن در محل یکی از این اتحادیه خواسته های دیگر جلوگیری اور در مسافت های طولانی مقصد مانند ژاپن و کره جنوبی.

حملات پی در پی سریع

در ماه های نوامبر و دسامبر لوفت هانزا و Eurowings بودند مجبور به لغو صدها پرواز و رشته و هزاران مسافر را در طول سه کوتاه strikesorganized توسط Ufo.

این اتحادیه نه تنها به دنبال افزایش برای کارکنان اما مزایای دیگر مانند امنیت بیشتر برای کارگران موقت که اغلب قرار می گیرد به دیگر بیشتر مسیرهای دشوار و بدون کمک از یک قرارداد بلند مدت است.

هر دو کابین خدمه و خلبانان برای بسیاری از شرکت های هواپیمایی شکایت کرده اند در سال های اخیر که رقابت از خطوط هوایی بودجه منجر شده است به طور فزاینده ای ساعت های طولانی تحت شرایط استرس زا و بدون غرامت کافی.

es/rt (dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>