لوفت هانزا و دولت آلمان موافقت نجات

برلین و آلمان هواپیمایی غول پیکر, لوفت هانزا, توافق کرده اند نه میلیارد یورو ($9.8 میلیارد دلار) نجات بسته است. معامله در نظر گرفته شده است برای کمک به شرکت هواپیمایی مقابله با خسارات وارده توسط اثرات COVID-19 بیماری همه گیر.

دولت آلمان و حامل ملی لوفت هانزا روز دوشنبه به مقدار پیش بینی توافق بر سر یک دولت نجات از خطوط هوایی به منظور کمک به آن را مقابله با ضرر و زیان رنج می برد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این معامله در حال حاضر باید تایید شده توسط لوفت هانزا مشورتی هیئت مدیره و همچنین به عنوان های مختلف نظارتی از جمله کمیسیون اروپا.

ادامه مطلب: نظر: زمانی که دولت می شود در هیئت مدیره

هفته گذشته شرکت هواپیمایی گروه اعلام کرد که آن را در “مرحله پیشرفته” از مذاکرات با مقامات دولتی در مورد کمک مالی به ارزش €9 میلیارد دلار ($9.9 میلیارد دلار) را که به دولت 20 درصد از سهام خود در این شرکت است.

“قبل از coronavirus گیر این شرکت به عمل سالم و سود آور بود و چشم انداز خوبی برای آینده” وزارت اقتصاد گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه اعلام کرد که مخلوطی از دولت سرمایه گذاری و وام.

در روز پنج شنبه لوفت هانزا گفت: شرایط نجات بودند به احتمال زیاد شامل “چشم پوشی از آینده پرداخت سود سهام و محدودیت در مدیریت پاداش.”

در اروپا دومین خطوط هوایی را تجربه کرده شدید مالی خرید اینترنتی از ممنوعیت سفر قرار دادن در محل در سراسر جهان به سرعت گسترش شیوع کروناویروس. حدود 95 درصد از ناوگان لوفت هانزا در حال حاضر دارند.

در ماه آوریل این شرکت گفته بود آن را از دست دادن حدود €1 میلیون ساعت است.

مدیر عامل شرکت کارستن Spohr گفت: هواپیمای مسافربری به احتمال زیاد تا به 100 هواپیما بیشتر از آن در حال حاضر نیاز به قرار دادن 10,000 شغل در معرض خطر است.

بیش از آخر هفته لوفت هانزا تایید آن قصد دارد با دو برابر آن تعداد فعال هواپیما به حدود 160 هواپیما به عنوان coronavirus محدودیت ها به تدریج برداشته.

اکثریت برخی از 760 لوفت هانزا هواپیما را روی زمین باقی می ماند.

kp/rt (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>