لوفت هانزا و دولت آلمان موافقت نجات — گزارش

بسیار پیش بینی معامله است که توسط آژانس خبری DPA. نجات بسته است که به منظور کمک به شرکت هواپیمایی مقابله با خسارات وارده توسط اثرات COVID-19 بیماری همه گیر.

دولت آلمان و حامل پرچم آلمان لوفت هانزا روز دوشنبه به مقدار پیش بینی توافق بر سر یک دولت نجات از خطوط هوایی به منظور کمک به آن را مقابله با ضرر و زیان رنج می برد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش اولیه از آژانس خبری DPA.

این معامله در حال حاضر باید مورد تایید مختلف بدن در دولت و در سطح اروپا و همچنین در لوفت هانزا.

ادامه مطلب: نظر: زمانی که دولت می شود در هیئت مدیره

هفته گذشته شرکت هواپیمایی گروه اعلام کرد که آن را در “مرحله پیشرفته” از مذاکرات با مقامات دولتی در مورد کمک مالی به ارزش €9 میلیارد دلار ($9.9 میلیارد دلار) را که به دولت 20 درصد از سهام خود در این شرکت است.

در اروپا دومین خطوط هوایی را تجربه کرده شدید مالی خرید اینترنتی از ممنوعیت سفر قرار دادن در محل در سراسر جهان به سرعت گسترش شیوع کروناویروس. حدود 95 درصد از ناوگان لوفت هانزا در حال حاضر دارند. در اوایل این ماه شرکت کرده بود گفت که از دست دادن در حدود یک میلیون یورو در ساعت است.

kp/rt (dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>