لوفت هانزا می پذیرد از نظر اتحادیه اروپا-آلمان نجات مقابله

آلمانی هواپیمایی لوفت هانزا را پذیرفته است شرایط قید وثیقه-توافق اتحادیه اروپا و آلمان هفته گذشته است. معامله را ببینید, لوفت هانزا, give up, take-off و landing شکافها و هواپیما به شرکت های هواپیمایی دیگر.

لوفت هانزا در هیئت نظارت گفت: با پذیرش یک توافق با آلمان و اتحادیه اروپا برای نجات مبارزه خطوط هوایی آلمان.

مذاکرات رفت و در تمام هفته گذشته و یک پیمان موافقت شد در اواخر شب جمعه. این تصمیم هنوز به طور رسمی تصویب در مجمع عمومی گروه در تاریخ 25 ژوئن.

“وجود دارد یک راه دشوار پیش رو برای لوفت هانزا” گفت: رئیس هیئت مدیره کارل لودویگ Kley.

گروه لوفت هانزا که شامل بروکسل اتریش و سوئیس شرکت های هواپیمایی شده است از دست دادن حدود €1 میلیون دلار (1.1 میلیون دلار) در هر ساعت از بیماری همه گیر کوروناویروس آمار اروپا با 90 درصد از ناوگان خود را دارند و ممنوعیت سفر هنوز در محل در سراسر این قاره است.

“همراه با آلمان فدرال دولت این باید هدف ما برای حفظ موقعیت پیشرو در جهانی حمل و نقل هوایی گفت:” لوفت هانزا مدیر عامل کارستن Spohr. او نیز ارائه شده قدردانی به لوفت هانزا مشتریان و کارکنان و سهامداران.

بخشی از معامله شامل واگذاری برخاست و فرود حقوق به رقبا در عمده مراکز در فرانکفورت و مونیخ و همچنین از دست دادن هواپیما به رقبا.

€9 میلیارد نجات بسته می بیند دولت آلمان را بیش از 20 درصد از سهام شرکت هواپیمایی. این معامله باعث می شود دولت آلمان این شرکت بزرگترین سهامدار.

‘سازش’ معامله

لوفت هانزا که قبلا گفته آن قادر خواهد بود به تصویب بسته نجات بیش از ترس است که شرایط تحمیل شده توسط اتحادیه اروپا خواهد بود بیش از حد سخت. این قرارداد جدید به عنوان یک “سازش” بین خواسته های آلمان و اتحادیه اروپا و هواپیمایی.

ادامه مطلب: نظر — لوفت هانزا نجات را نشان می دهد آلمان یاد گرفته است هیچ چیز از این بیماری همه گیر

دولت آلمان گفت که لوفت هانزا شد سود قبل از همه گیر, اما برخی انتقاد کرده اند برلین تصمیم به قید وثیقه ،

معامله بین برلین و بروکسل در زمان بسیار طولانی برای هش کردن به دلیل آنگلا مرکل صدراعظم آلمان بود مشتاق برای به حداقل رساندن فدرال کنترل این گروه است.

لوفت هانزا نجات بزرگترین توسط دولت آلمان در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

اد/rc (AFP dpa)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>