دوست داشتنی یا منفور? چگونه آلمان coronavirus برنامه ردیابی است مراتب

به عنوان بسیاری از دولت پیگیری برنامه ها مورد توسط کاربران در سراسر اروپا و آلمان به نظر می رسد تنها داستان موفقیت — یا در آن است ؟ DW طول می کشد یک نگاه نزدیک تر است.

برای چند هفته در حال حاضر نظرسنجی ها نشان داده اند که اکثریت آلمانی ها خود را مشاهده و دولت در مدیریت بحران در COVID-19 pandemic به عنوان هر دو مناسب و موثر است. اما وقتی که می آید به آلمان هشدار, برنامه, نظرسنجی نشان می دهد مردم به مراتب بیشتر شک و تردید است. از این رو از همه بیشتر تعجب آور است که فقط یک هفته پس از برنامه راه اندازی شد 15 درصد از مردم زندگی در آلمان آن را دریافت. اگر چه رابرت کخ موسسه (RKI) می گوید این رقم اندکی کمتر و در حدود 13٪.

RKI است که آلمان آژانس مرکزی و موسسه تحقیقات کنترل و پیشگیری از بیماری. همچنین این سازمان در پشت ایجاد کرونا-هشدار-برنامه. دانلود ارقام بالاتر از در دیگر کشورهای اروپایی هم به سلامت وزیر ینس Spahn افتخار اعلام. وجود دارد هیچ آمار نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر حذف این برنامه از آن استفاده کنید یا به اشتباه و یا نه در همه.

هنوز یک مانع کلیدی به نظر می رسد به عبور شده است. کارشناسان در آکسفورد می گویند که یک ردیابی برنامه می توانید یک بخش کلیدی در هر pandemic مفهوم است که همچنین شامل بهداشت فاصله و ماسک اگر آن را به تصویب حداقل 15 ٪ از جمعیت.

Markus Söder mit Schutzmaske (picture-alliance/AP/M. Schreiber)

آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn (راست) به نظر می رسد به عنوان coronavirus برنامه را بر روی صفحه نمایش توسط دولتی باواریا برتر مارکوس Söder (سمت چپ)

فرآیند پویا

تعداد کاربران بالقوه می تواند بالاتر باشد چرا که هنوز هم به عنوان سخنگوی دولت Steffen Seibert با اشاره به این فن آوری تا کنون کار نمی کند در برخی از گوشی های تلفن همراه. کاربران نیاز به هر کدام حداقل یک آیفون 6s یا اندیشه 6 مدل برای عضویت در این سیستم اگر چه گزارش شده است که نسل های قدیمی تر دستگاه های به زودی دسترسی داشته باشند. این برنامه به عنوان یک موفقیت است. حتی Chaos Computer Club — اروپا بزرگترین انجمن هکرها — به نشانه تایید آن. نرم افزار کد منبع باز است.

وجود دارد اما برخی از مشکلات دندان درآوردن — هیچ چیز غیر عادی در برنامه توسعه بخش. برای مثال این برنامه پشتیبانی نمی شود در یک منطقه خاص. کاربران امید وجود دارد به زودی یک به روز رسانی برای مقابله با مشکل.

بیشتر بخوانید:شیوع کروناویروس: آلمان تبدیل شدن به اروپا بزرگ بعدی hotspot?

چگونه کار می کند ؟

آلمانی غول نرم افزار SAP و Telekom تابعه T-سیستم راه اندازی شد و با توسعه نرم افزار توسط دولت آلمان. از ویژگی های مفهوم مبتنی بر رابط بلوتوث و غیر متمرکز سازی شد و توسعه یافته در همکاری با اپل و گوگل است.

این برنامه با استفاده از بلوتوث به اندازه گیری که آیا بیش از یک دوره طولانی از زمان کاربران تلفن همراه نزدیکتر و سپس فروشگاه های این داده ها بر روی گوشی های هوشمند. این طول می کشد محل را به عنوان یک تابع پس زمینه با استفاده از رمزنگاری کلید به اصطلاح شناسه که دائما در حال انتقال و دریافت. جنبش پروفایل امکان پذیر نیست چرا که محل سکونت ردیابی GPS داده است و نه به کار. پس از دو هفته شناسه حذف شده است.

اگر کسی تست مثبت و اطلاعات تغذیه به برنامه فشار پیام فرستاده به همه و در مجاورت فرد آلوده. Telekom می گوید وجود خواهد داشت درجات مختلف هشدار بسته به اینکه چگونه و برای چه مدت یک کاربر روش کسی که آلوده است. همه چیز را می گیرد به صورت ناشناس و به طور داوطلبانه.

Jasper in Berlin uses Corona-Warn-App (DW/K. Brady)

جاسپر, 27, استفاده از تاج-هشدار-برنامه در برلین

امید است که آن را به زودی ممکن است به خوراک نتایج آزمون گذشت از پزشکان شیوه های به طور مستقیم به برنامه با استفاده از یک کد QR. Telekom در حال حاضر در حال کار بر روی مربوط به زیرساخت ها است. تا به حال از آن است که هنوز هم لازم است به تلفن از یک خط تلفن برای دریافت یک شماره پین.

یکی از ویژگی های کلیدی این نرم افزار است که می توانید آن را به اطلاع کاربران تصادفی تماس های شخصی از جمله در طول سفر با قطار ، و ایجاد ارتباط بین مردم که هرگز ملاقات کرد و هرگز به اطلاع یکدیگر از یک عفونت است. این امر سهولت قابل ملاحظه ای دقیق کار در حال حاضر در حال انجام توسط آلمان های محلی و منطقه ای مقامات بهداشتی برای پیگیری از گسترش عفونت است. پس از همه, که واقعا به یاد هر فرد آنها را در تماس با آمده در روزهای اخیر?

بیشتر بخوانید: Coronavirus: آیا برلین باید همه گیر تحت کنترل ؟

اولین هشدار منتقل می شود

گزارش های رسانه ای می گویند اولین هشدارها در حال حاضر صادر شده است از طریق یک سرور مرکزی. RKI جمهور Lothar ویلر گفت: خیلی زود است که اظهار نظر در مورد نتایج اولیه. اما درست در زمان برای فصل تعطیلات برنامه با توجه به RKI آماده دانلود برای کاربران در تمام آلمان و کشورهای همسایه به معنی هر دو آلمانی در خارج از آلمان و بازدید مسافران آلمان می توانید با استفاده از سیستم جدید است.

Bayern Munich game coronavirus app (picture-alliance/dpa/S. Hoppe)

تبلیغات برای تاج-هشدار-برنامه در بوندسلیگا بازی در بایرن مونیخ برابر SC فرایبورگ

ترس از موج دوم

راه اندازی برنامه همزمان با یک مرحله از این بیماری همه گیر است که در آن تعدادی از عفونت دوباره در حال افزایش است و وجود دارد در حال رشد است ترس از موج دوم. RKI می گوید: این افزایش در اعداد است که تا حد زیادی با توجه به محلی شیوع بیماری مانند دیده می شود به تازگی در آلمان در گیاهان گوشت پردازش و یا در کیفیت مسکن در برلین.

این امر منجر به انتقاد از این برنامه نشان می دهد که آن را صرفا یک “اسباب بازی برای دیجیتال نخبگان” را به عنوان پاتریک Larscheid که سر یکی برلین در بخش بهداشت و درمان قرار داده و آن را. دولت برنامه به نظر می رسد به احتمال زیاد به استفاده بسیار کمی به زندگی مردم در فقر و تنگ آپارتمان.

“این افراد به طور مداوم زندگی می کنند با تهدید بیماری است. تعجب آور نیست با توجه به اینکه چگونه آنها را مجبور به زندگی می کنند,” او گفت:.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>