فرماندار لوئیزیانا: قاضی باید استعفا پس از نژادی تهمت

رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز می گوید لوئیزیانا باید استعفا پس از اعتراف او استفاده نژادی تهمت در عصبانی پیام های متنی

BATON ROUGE, La. — رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز به نام چهارشنبه در لوئیزیانا بعد از او اعتراف به استفاده از نژادی تهمت در عصبانی پیام های متنی. این فرماندار دموکرات گفت: “دولت سزاوار بهتر است.”

ادواردز گفت: در بیانیه ای که در منطقه قاضی جسی LeBlanc “است به خطر بیافتد توانایی او برای ریاست به عنوان یک قاضی و او آسیب دیده و قوه قضائیه. او باید استعفا دهد.”

LeBlanc که سفید است LeBlanc در حال حاضر با اذعان به ارسال پیام های متنی پس از انکار آنها را برای ماه می باشد. او اذعان کرد در مصاحبه یکشنبه در WAFB-تلویزیون که او با استفاده از این لکه دار برای توصیف یک کلانتر و معاون و کارمند قانون در متن پیام او فرستاده شده به فرض محله معاون بروس Prejean خود را به عنوان ازدواج به پایان رسید.

“من فراوان برای آن عذرخواهی می کنیم. من باید هرگز آن گفت:,” او گفت: ایستگاه. اما او همچنین گفت که او هیچ برنامه ای برای استعفا و به جای آن در حال آماده سازی خود به دنبال انتخاب مجدد که در ترم جاری در لوئیزیانا 23rd قضایی منطقه در ماه دسامبر منقضی می شود. این منطقه شامل فرض معراج و سنت جیمز parishes.

“بستری و استفاده مکرر از نژادی تهمت توسط یک قاضی که گرفته سوگند به اجرای عدالت منصفانه و بی طرفانه اشتباه است دوره” ادواردز در بیانیه ای گفت. “هرگز وجود دارد هر گونه شرایط یا زمینه ای که در آن چنین موهن و اهانت آمیز به زبان خوب است.”

لوئیزیانا قانونی سیاه حزبی نیز نامیده می شود در قضاوت شنبه بلافاصله پس از ترک موقعیت و گفت اگر او حاضر به انجام این کار دولت را به قوه قضائیه کمیسیون باید شروع به تحقیقات مستقل خود را انجام.

LeBlanc وکیل جیل صنایع دستی گفت: ادواردز باید تمرکز خود را شاخه ای از دولت به جای انتقاد از قاضی که او را “ندامت روشن” مورد نظر او ساخته شده در یک “خصوصی مکالمه.”

“در صورتی که در حال حاضر محک برای هر مقام دولتی و سپس هر یک از ما مسئولان باید فورا برگزار شد به همان استاندارد از جمله خصوصی در مورد اظهارات نژاد و جنسیت و سن گرایش جنسی, ناتوانی جنسی, دین و مذهب” هنر و صنعت در بیانیه ای گفت. “این به این معنی همه مقامات دولتی باید بلافاصله ملزم به افشای تمامی ارتباطات خصوصی.”

دادستان منطقه ریکی Babin و منطقه منجر مدافع باید ثبت یک دادگاه حرکت پرسیدن که LeBlanc داوطلبانه recuse خودش را از مسائل جنایی در فرض محله و یا مجبور به انجام این کار به دلیل این امر است. Babin همچنین گفت که صدها نفر از قاضی موارد در حال حاضر تحت بررسی است.

LeBlanc که در سال 2012 گفت: او را باور نمی کند این امر می تواند در هر دادگاه حکم در دادگاه به لغو شود.

“مردم خواست به نگاه در هر صورت او تا به حال به کار گرفته چگونه او اجرا می شود دادگاه او و او چگونه از کار خود را. شده است وجود دارد هرگز یک اشاره از تعصب” صنایع دستی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>