از دست داده و کار خود را مبتنی بر بیمه بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر کوروناویروس? در اینجا چگونه برای به دست آوردن پوشش قبل از زمان اجرا می شود

کارگران مواجه coronavirus مربوط به از دست دادن کارفرما مبتنی بر بیمه درمانی باید به سرعت حرکت می کند به ارزیابی پوشش جایگزین بهداشت-سیاست کارشناسان می گویند — و باز می شود به دنبال گزینه های آنها در نظر گرفته نشده بود.

به عنوان COVID-19 همه گیر نابسامانی اقتصاد و مجموعه اخراج های دسته جمعی در حرکت حدود 3.5 میلیون نفر در ایالات متحده کارگران “در معرض خطر” از دست دادن بیمه درمانی از طریق شغل خود را در دو هفته گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل کنندگان توسط موسسه سیاست های اقتصادی چپ متمایل واشنگتن فکر می کنم تانک. کارفرما قصد دارد پوشش حدود نیمی از جمعیت ایالات متحده با توجه به صندوق مشترک المنافع یک بنیاد خصوصی است که پشتیبانی از مراقبت های بهداشتی مسائل.

کسانی که از دست دادن بیمه درمانی از طریق شغل خود باید اولویت بندی پیدا کردن یک طرح جدید گفت: لیندا بلومبرگ به سلامت اقتصاددان در موسسه شهری یک مرکز-چپ فکر می کنم تانک. پس از همه, تحقیق و تصمیم گیری فرایند طول می کشد زمان و برخی از گزینه های پوشش شامل مهلت.

“مردم نباید صبر کنید — آنها باید شروع به بررسی” بلومبرگ گفت MarketWatch. “این یک شوک و آن را ناراحت کننده برای از دست دادن شغل خود و نگرانی در مورد, درآمد, اما این است که بخش مهمی از این پازل است.”

این به ویژه مهم است برای مردم را به مطمئن شوید که آنها پوشش بیمه در حال حاضر بلومبرگ افزود: از آنجا که آنها می تواند “در خطر قابل توجهی از تحمیل یک مشکل سلامتی جدی با این بیماری همه گیر.” از جمعه بعد از ظهر وجود دارد 258,214 تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده و 6,605 تایید مرگ.

در اینجا گزینه های خود را برای گرفتن مراقبت های بهداشتی پوشش در حال حاضر — به همراه راهنمایی برای مرور آنچه می تواند طولانی و پیچیده فرایند:

نگاه در درون خود خانواده

شما ممکن است دسترسی به کارفرما بر اساس پوشش از طریق یکی از اعضای خانواده ، اگر شما کمتر از 26 قانون مراقبت مقرون به صرفه اجازه می دهد تا شما را به تحت پوشش پدر و مادر خود را بیمه طرح است. و اگر همسر شما دارای کارفرما مبتنی بر سلامت و بیمه و ببینید اگر شما می توانید ثبت نام در طرح خود را.

بررسی خود را مدیکید واجد شرایط بودن — حتی اگر شما فکر نمی کنم شما واجد شرایط

این ممکن است شما اولین غریزه اگر شما استفاده می شود به داشتن شغل بر اساس پوشش گفت: کارن Pollitz یک عضو ارشد در بنیاد خانواده کایزر, بهداشت و درمان-مراقبت از مخزن فکر می کنم, اما آن را به ارزش نگاه کردن است. پزشکی ارائه می دهد رایگان یا کم هزینه مراقبت جامع و مزایای او گفت:, و پوشش می تواند عطف به ماسبق اثر به عنوان دور برگشت به عنوان سه ماه تا زمانی که شما واجد شرایط بودند که در طول عطف به ماسبق دوره است.

این است که یک مقدار بیشتر گزینه عملی برای بزرگسالان زندگی در مکان هایی که اتخاذ کرده اند گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه (36 ایالت و ناحیه کلمبیا) که در آن آنها می توانند واجد شرایط بر اساس درآمد اگر درآمد خانوار است 138 درصد سطح فقر فدرال. (این حرکت را به $1,467 یک ماه برای افراد $1,983 برای یک خانواده دو و $3,013 برای یک خانواده چهار.)

‘بسیاری از مردم خواهد شد واجد شرایط برای مدیکید از متوجه خواهد شد آن است.

— لیندا بلومبرگ به سلامت اقتصاددان در موسسه شهری

“اگر شما واجد شرایط پزشکی است که برای حل بسیاری از مشکلات خود را” Pollitz گفت. “من واقعا با آن شروع.”

واجد شرایط بودن بر اساس فعلی خود درآمد ماهانه بلومبرگ گفت: “بنابراین اگر شما تا به حال یک طبقه متوسط کار با کارفرما-بیمه مستقر در ماه گذشته و در حال حاضر دستمزد خود را به صفر و یا درآمد خود را در خانواده خود رفته راه را به پایین” شما می تواند واجد شرایط برای مدیکید, او گفت:. “بسیاری از مردم خواهد شد واجد شرایط برای مدیکید از متوجه خواهد شد آن است.”

هنگامی که شمارش درآمد خود را شما نیاز به را به حساب مزایای بیکاری اما نه تکمیلی 600 دلار در هفته بیکاری امداد شامل اخیر Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند و یا $1,200 coronavirus تخفیف بررسی Pollitz گفت. شما نمی نیاز به شامل پس انداز بازنشستگی یا پول یا او اضافه شده است.

سر به بازار

اگر شما از دست رفته کار مبتنی بر پوشش اما برای مدیکید واجد شرایط را در نظر بگیرید قانون مراقبت مقرون به صرفه بازار. افرادی که انتظار می رود تا سال 2020 سقوط درآمد بین 100% و 400% از سطح فقر فدرال ($12,490 به $49,960 برای افراد $16,910 به $67,640 برای یک خانواده دو و $25,750 به $103,000 برای یک خانواده چهار) می توانید واجد شرایط برای یارانه ها در حق بیمه خود را.

دوازده متحده که اجرای خود را در بازار و همچنین به عنوان منطقه کلمبیا بازگشایی خود را باز ثبت نام به طوری که کارگران محروم از کار خود را مبتنی بر مزایای بهداشت و درمان می توانید با ثبت نام در پوشش. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت mulled بازگشایی دولت فدرال Healthcare.gov ارز, بر اساس گزارش, اما تصمیم گرفت در برابر آن است. (ناشناس در کاخ سفید گفت: با توجه به سیاسی در روز سه شنبه است که دولت این بود “کاوش در گزینه های دیگر.”)

اگر باز ثبت نام نیست و به شما در دسترس, شما می توانید درخواست برای یک دوره ثبت نام ویژه (SEP); از دست دادن شغل بر اساس پوشش مقدماتی “رویداد زندگی” است که باعث می شود شما واجد شرایط برای یک SEP. شما ممکن است مجبور به ارائه اسناد و مدارک مانند یک نامه از کارفرمای خود و یا شرکت بیمه و یا یک اخطار در مورد کبرا پوشش خود را به تایید از دست دادن پوشش. اگر شما اعطا SEP شما می توانید درخواست خود را برای پوشش Pollitz گفت.

زمان است که از ذات: مطمئن شوید که شما درخواست برای SEP ظرف 60 روز از خود مقدماتی رویداد. (اگر شما انتظار برای از دست دادن سلامت خود را تحت پوشش در مدت 60 روز آینده, شما همچنین ممکن است قادر به درخواست در پیش است.) اگر شما در زمان درخواست شما ممکن است باید صبر کنید تا ثبت نام باز دوباره آغاز می شود. “اجازه ندهید 15 روز رفتن و سپس شروع” Pollitz گفت.

آن را ممکن است برای جلوگیری از مرور در پوشش اگر شما اعمال می شود پیش از از دست دادن سلامت خود را طرح Pollitz گفت: — اما اگر شما پس از استفاده از پوشش خود به پایان رسید جدید را پوشش خواهد اثر را تنها پس از برنامه خود را به اتمام است. برای برنامه های کاربردی به اتمام 15 ماه پوشش ضربات در اول ماه بعد. اما اگر شما نمی کامل برنامه تا نیمه دوم ماه را پوشش نمی شروع تا برای اولین بار پس از آن در ماه بعد, او گفت:. “اگر شما می توانید تمام این کار انجام شده توسط مارس 15” Pollitz گفت: به عنوان مثال “جدید خود را پوشش نمی شروع تا ژوئن 1.”

‘اکثر مردم در حال رفتن به پیدا کردن آن را فقط غیر ممکن است به پرداخت هزینه [کبرا] اما برای برخی از مردم است که می تواند نوسان آن ممکن است آن را به ارزش هزینه.’

— کارن Pollitz یک عضو ارشد در بنیاد خانواده کایسر

در نظر کبرا (اگر شما می توانید استطاعت آن)

کبرا کوتاه برای تثبیت اتوبوس بودجه آشتی عمل به طور کلی اجازه می دهد تا کارگران در شرکت های 20 یا بیشتر کارکنان خود را گسترش پوشش بهداشت تا 18 ماه پس از از دست دادن شغل خود.

گرفتن بلومبرگ گفته است که شما در حال حاضر مسئول پرداخت سهم خود را و خود کارفرما بخشی از حق بیمه به علاوه 2 ٪ هزینه های اداری. این یک ارزان چشم انداز: حق بیمه سالانه برای کار مبتنی بر پوشش بهداشت و درمان در سال 2019 شد $7,188 به طور متوسط برای یک پوشش و $20,576 برای پوشش خانواده, با توجه به بنیاد خانواده کایزر, داده های نظر سنجی; کارفرمایان کمک حدود 83 درصد و 71 درصد از کسانی که حق بیمه بود.

“اکثر مردم در حال رفتن به پیدا کردن آن را فقط غیر ممکن است به پرداخت هزینه اما برای برخی از مردم است که می تواند نوسان آن ممکن است ارزش هزینه” Pollitz گفت. این گزینه ممکن است جذاب به مردمی که در حین بارداری و یا درمان یک بیماری مزمن یا سرطان, برای مثال, و نمی خواهم به تغییر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

با احتیاط از در کوتاه مدت برنامه های بهداشتی

هر دو Pollitz و بلومبرگ هشدار داد در برابر خرید کوتاه مدت بیمه نامه که برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آرام محدودیت در سال 2018 است. در حالی که هزینه پایین این برنامه می تواند جذاب — حق بیمه ماهانه به عنوان کم به عنوان $25 در برخی از مکان — می توانید آنها را انکار پوشش به افراد بر اساس شرایط موجود پیشنهاد, نسبتا محدود و منافع و می تواند لغو سیاست خود را اگر شما مریض Pollitz گفت.

“اگر شما مریض این سیاست ها عبارتند از نوع ساخته شده به پرداخت ادعا می کند هر زمان که ممکن است” Pollitz افزود: به همین دلیل است که آنها ارزان تر و مایل به فروش به مردم در طول سال. این خوب نیست سیاست های “افرادی که نگران داشتن پوشش است که کمک خواهد کرد که آنها را تامین مالی مراقبت از خود اگر آنها باید به طور جدی بیمار” بلومبرگ گفت.

آیا نمی دهد تا

“این یک ایده خوب برای انجام هیچ چیز و فقط پرتاب کردن دست خود را و می گویند,” اوه, خوب,'” Pollitz گفت. “فقط خودتان را کنترل کنید: شما در حال رفتن به مجبور به پر کردن برخی از اشکال است و اگر پزشکی کار نمی کند دیگر گزینه های در دسترس به شما در حال رفتن به شما هزینه پول — شاید یک مقدار زیادی از پول.”

اما “بیمه بهداشت و درمان است که بلیط خود را به مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده” Pollitz اضافه شده است. افرادی که بیمه بهداشت و درمان صورت موانع به گرفتن مراقبت و تمایل به رنج می برند قابل ملاحظه ای از بدهی های پزشکی او گفت: بنابراین “آن را کاملا به ارزش آن را به نگاه به این گزینه و ببینید اگر کسی برای شما کار می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>