لس آنجلس افتخارات کوبه برایانت و دختر در یادبود

کوبه برایانت را ارائه تلخ پرتره از او NBA سوپراستار زن و دختر خود را در روز دوشنبه در یک بسته بندی یادبود برای دو نفر بودند که در میان افراد کشته شده در ماه گذشته در سقوط یک هلیکوپتر در لس آنجلس.

صحبت کردن در زمان از طریق اشک ونسا برایانت ستایش او ارادت به خانواده خود را به عنوان او خطاب به هزاران نفر از طرفداران جمع آوری شده در مرکز استیپلز به یاد داشته باشید برایانت و 13 ساله Gianna.

“خدا می دانست که آنها نمی تواند در این زمین بدون هر یک از دیگر” ونسا برایانت گفت. “او تا به حال آنها را به آنها را با هم. کودک شما مراقبت از ما Gigi.”

خدمات در محل مرکز شهر عرصه ای که در آن برایانت بازی برای لس آنجلس لیکرز برای نهایی 17 فصل خود در دو دهه NBA حرفه ای.

در میان طرفداران بود الهام Shapiro, 27, از هانتینگتون بیچ, که گفت که او الهام گرفته شده بود برای تبدیل شدن به یک بازیکن بسکتبال بعد از, تماشای بی شماری لیکرز بازی با پدرش.

بیشتر:

خانواده عشق بازی – و برایانت در ورزش زنان – درخواست خود را برای تبدیل شدن به یک مدرسه دختران’ مربی تیم بسکتبال. تیم او بازی کرده بود Gianna تیم و او را تماشا می برایانت تشویق برای دختر خود در می ایستد.

برگزاری خانگی به شکل قلب “کوبه” و “جی جی” نشانه او گفت: او رفت تا برایانت به معرفی خودش در یک بازی.

“من فقط می خواستم برای تشکر از او را برای چنین الهام بخش من” او گفت:. “من به تماشای او بر روی صفحه نمایش و … از آن ساخته شده من متوجه او بیش از فقط که مرد در دادگاه.”

این اجتماع در مرکز استیپلز بود دریایی از مردم در لباس تیم رنگ بنفش و زرد و دیگران در سیاه و سفید. در رتبه بندی این برایانت زندگی خانواده را دیدم در تصاویر: ونسا و کوبه کوبه و Gianna, تمام, خانواده, در, لباس, Gianna در دادگاه نوزاد, عکس از زن و شوهر است.

طرفداران داده شد یک برنامه حاوی عکس بنفش KB پین و یک تی شرت با عکس پدر و دختر.

همچنین در میان جمعیت بود باب Melendez, 72 شده است که یک فصل بلیط دارنده برای 40 سال. بعد از دیدن برایانت برای لیکرز برای سال – از جمله در بازنشستگی خود را بازی – Melendez گفت که او نمی تواند تصور کنید از دست رفته یادبود.

او عینک سیاه شماره 24 نیوجرسی و لیکرز, ژاکت او برای خریداری برایانت نهایی بازی.

“من هرگز در خواب, من می خواهم به پوشیدن این” برایانت در مراسم یادبود او گفت:.

Melendez ملحق شد توسط دوستان تام لینگ و رنه وگا که گفته نوه او و برایانت کودکان در همان مدرسه. برایانت به نام وگا “پدر بزرگ.”

لینگ پوشیدن یک نقره شماره 8 نیوجرسی گفت: برایانت مرگ در ابتدا بیش از حد افتضاح به قبول.

“ما نمی خواهیم به آن اعتقاد دارند” او گفت:.

خدمات ویژه سخنرانان تأمل در کوبه برایانت اثرات ورزش خود و جهان همراه با موسیقی و مروری بر برایانت در دادگاه دستاوردهای. برایانت فعال شد در فیلم های تلویزیونی و نوشتن او پس از بازنشسته از بسکتبال در سال 2016.

Michael Jordan, Magic Johnson و سابق برایانت تیم شکیل اونیل در میان شرکت کنندگان در “جشن زندگی” یادبود.

Kobe Bryant fans

الهام Shapiro, 27, از هانتینگتون بیچ و پدر ریک Shapiro, 55, ایستاده در خارج از مرکز استیپلز در لس آنجلس قبل از یک مکان یادبود برای لیکرز افسانه کوبه برایانت و دخترش, Gianna [استفانی Dazio/AP Photo]

برایانت خانواده ده ها تن از نوابغ ورزش و بسیاری از چهره های عمده در برایانت زندگی عمومی حضور داشتند.

پول از فروش بلیط شد و انتظار می رود با توجه به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزش پایه است که پشتیبانی از جوانان برنامه های ورزشی در جوامع محروم و می آموزد ورزشی برای دختران و زنان است.

فروشندگان به فروش می رسد گل لیکرز شال و یادبود روزنامه ها و کشباف. سوار اتوبوس بالا و پایین فیگوئروا خیابان خود را با نشانه های روشن با “RIP کوبه.”

شرکای کسب و کار Donnell دورسی و رامون اکودو خواب همراه فیگوئروا خیابان در شب یکشنبه به مطمئن شوید که آنها می تواند ادعا نقطه خود را برای لیکرز کالا. دورسی گفت که او به فروش می رسد برایانت مرتبط با تی شرت و کلاه پنج بار در روز بعد از بسکتبال ستاره درگذشت.

روز دوشنبه این دو به فروش می رسد قاب عکس ها و نقاشی های برایانت و Gianna برای پنج دلار و پنجاه تی شرت و کلاه برای $15 در هر و مدال برای $25.

دورسی گفت: یک دوست به او گفت در مورد برایانت مرگ است. “او مثل این بود,” او رفته است. رفته کجا؟”

“من حدس می زنم شما ممکن است می گویند numb” دورسی گفت.

Vanessa Bryant

ونسا برایانت در حال سخنرانی در جشن زندگی برای شوهرش کوبه برایانت و دختر Gianna در لس آنجلس, کالیفرنیا [مارسیو خوزه سانچز/AP Photo]

برایانت بازی خود را در تمام 20 سال حرفه ای با NBA لیکرز از جمله نهایی 17 فصل در مرکز استیپلز که در سال 1999 افتتاح. پنج بار قهرمان NBA دو بازنشسته نیوجرسی شماره 8 و 24 – قطع بالا میدان جنگ که در آن او سومین گلزن برجسته در لیگ, تاریخچه تا لیکرز ستاره LeBron James گذشت او در شب قبل از برایانت مرگ است.

برایانت مرگ ناشی از غلیان احساسات غم و اندوه در سراسر لس آنجلس جایی که او باقی مانده شهر محبوب ترین ورزشکار به دوران بازنشستگی است. ده ها تن از خاطرات و نقاشی های دیواری نصب شده در اطراف وسیع شهر و هزاران نفر از طرفداران جمع آوری روزانه خارج از مرکز استیپلز به commiserate پس از سقوط.

یک مراسم تشییع جنازه خصوصی برگزار شد برای کوبه و Gianna برایانت در اورنج کانتی در تاریخ 7 فوریه.

همچنین در دوشنبه ونسا برایانت ظ عمدی طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت است که عمل هلیکوپتر که سقوط کرد گفت: خلبان بود و بی دقتی و غفلت با پرواز در شرایط ابری و باید سقط پرواز.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال خسارت کلی, اقتصادی, خسارت, خسارت تنبیهی و بیشتر لس آنجلس تایمز گزارش داد.

خلبان Ara Zobayan بود در میان نه نفر کشته در سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>