لری Vallow مادر از دست رفته کودکان آیداهو به تحویل به آیداهو

او خواهد بود به رزرو زندان به محض ورود ،

لری Vallow زن در مواجهه با اتهامات متعدد در مورد او دو فرزند ماه-طولانی ناپدید خواهد شد مسترد به آیداهو شنبه شب از هاوایی, مقامات گفت.

Vallow شده است زندگی در جزیره کائوآئی از دسامبر 2019 بدون کودکان 7 ساله جاشوا “JJ” Vallow و 17 ساله Tylee رایان با توجه به مقامات.

JJ و Tylee شده اند دیده می شود که از سپتامبر سال 2019. این سه نفر با هم زندگی می کردند در آیداهو قبل از ناپدید شدن خود را.

Vallow خواهد بود رزرو به Madison County زندان به عنوان به زودی به عنوان او می رسد به احتمال زیاد بعد از ظهر پنجشنبه یک Madison County سخنگو گفت: ABC News.

او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه در رکسبرگ در روز جمعه که در آن او خواهد بود جزئیات اتهامات عنوان شده علیه او در Madison County Courthouse. روز چهارشنبه او در دادگاه ظاهر شد و در کائوآئی که در آن استرداد تایید شد.

در میان اتهامات Vallow چهره دو جنایت شمارش از بی وفایی و عدم حمایت از کودکان وابسته. او دستگیر شد Feb. 20 توسط پلیس در کائوآئی در حکم صادر شده از مقامات در Madison County, Idaho.

Vallow بازداشت آمد حدود چهار هفته پس از او موفق به تطابق با حکم دادگاه به تولید بچه ها او را در مدیسون کانتی در Jan. 30.

در جریان تحقیقات متعدد جزئیات led مقامات به باور او می خواهم خالی از فرزندان او. مقامات گفتند JJ نسخه به مدیریت اوتیسم نشده بود پر از Vallow نقل مکان کرد به آیداهو در ماه سپتامبر سال 2019 که او می خواهم به استخدام یک پرستار بچه برای JJ تنها به آتش او روز بعد و که Vallow شده است و زندگی در هاوایی پس از ماه دسامبر بدون فرزند.

استشهاد می گوید که پلیس پیدا کرده اند “هیچ شواهد یا تایید هر کسی برای تامین مسکن و غذا و پوشاک و آموزش و پرورش و یا مراقبت های پزشکی” برای کودکان از سپتامبر.

Vallow نقل مکان کرد به کائوآئی با پنجم, شوهر, چاد Daybell است که پدر یا JJ یا Tylee. Daybell نشده است متهم با هر جنایت و به تازگی پرواز را به آیداهو.

Daybell گفت: ABC اخبار بیش از آخر هفته که “بچه ها امن هستند” اما نداد.

یک وکیل برای Vallow بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از ABC News در روز چهارشنبه.

ABC News’ جان Capell و مایک Repplier کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>