Lori Loughlin, Mossimo Giannulli اعتراف به گناه به نقش در فیلم “Varsity Blues’ رسوایی

این زن و شوهر است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در ماه اوت است.

Lori Loughlin و همسرش, Mossimo Giannulli التماس کرد گناه از طریق زوم تماس ویدیویی به یک قاضی فدرال برای نقش خود را در پذیرش کالج کلاهبرداری.

این “خانه کامل” بازیگر و طراح مد به نظر می رسد در دو صفحه نمایش های مختلف به عنوان آنها وارد درخواست در توطئه اتهام به قاضی ناتانیل Gorton از باراک اوباما در بوستون.

Loughlin و Giannulli شده بود متهم به پرداخت ریک خواننده $500,000 به دختران خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان خدمه استخدام. نه دختر بود و همیشه ردیف رقابتی.

“Giannulli ایمیل خواننده یک doctored عکس از دختر اولیویا جید در یک ماشین پارو زنی به بازیگران خود را به عنوان یک تجربه ship و ادعا خیریه پرداخت به منظور تسهیل دخترش جعلی ورود به USC” با توجه به U. s. دادستان اریک روزن. “آنها با توطئه ریک خواننده و دیگران را به ارتکاب تقلب سیم.”

زن و شوهر بودند میله میله برای رفتن به دادگاه در پاییز. روزن گفت: دادستان ها را با استفاده از ضبط تماس های تلفنی اسناد و ایمیل و شهادت شهود به اثبات گناه خود را.

در شفاعت گناه زن و شوهر کاهش یافته است اظهارات قبلی که پرداخت های خود بودند خیریه و دادستان به حال نکردن exculpatory شواهد.

دادستان متهم اند که بیش از 50 مظنون از جمله پدر و مادر و مربیان در این تحقیقات که لقب “Varsity Blues.”

دادستان توصیه می شود که Loughlin خدمت دو ماه و Giannulli خدمت پنج ماه اما قاضی نشده است تصمیم گرفت. هر برنامه ریزی شده است به محکوم Aug. 21.

روزن اشاره کرد که Loughlin مواجه شد حداکثر حکم 20 سال زندان.

وجود یک ماده در درخواست مقابله به صبر کنید حداقل 90 روز پس از قاضی تحمیل جملات قبل از آنها به زندان فرستاده شود. زن و 23 و 24 مظنون به اعتراف به گناه به اتهامات مربوط به این مورد است.

“Desperate Housewives” بازیگر Felicity Huffman التماس کرد گناه را به نقش خود در توطئه و خدمت نزدیک به دو هفته زندان در سال گذشته است.

بعد از ظهر جمعه به باراک اوباما گفت: یکی دیگر از پدر و مادر درگیر در رسوایی التماس کرد گناه را به توطئه برای ارتکاب تقلب در ایمیل. پیتر Dameris, 60, Pacific Palisades, کالیفرنیا بستری پرداخت خواننده 300.000 دلار برای کمک به تسهیل پسرش ادعا استخدام به دانشگاه جورج تاون به عنوان یک بازیکن تنیس حتی اگر پسر نمی بازی رقابتی.

دولت را توصیه می کنیم یک جمله از زمان خدمت 21 ماه از خانه حبس و جریمه نقدی از $95,000 و جبران با توجه به باراک اوباما.

رسوایی در محل 2011 و 2018 و پیشگام شد خواننده که التماس گناه و کمک به اف بی آی بررسی پدر و مادر است. او هماهنگ یک سیستم است که در آن پدر و مادر پرداخت رشوه به مربیان و مدیران به فرزندان خود را به کالج نخبگان.

خواننده بود که محکوم به سه سال تحت نظارت انتشار در ازای همکاری خود را نیز با کمک پدر و مادر stand-ins برای گرفتن پذیرش در آزمون برای فرزندان خود.

توطئه گران از طریق رفت و طول های بزرگ برای تقلب با استفاده از تاکتیک های مانند دروغ گفتن در مورد دانشجويان ورزشی, تاریخ و ایجاد ساختگی اسناد و مدارک نشان داد که دانش آموزان دارای اختلال یادگیری.

کسانی که متهم در کاوشگر شامل نه مربیان در مدارس نخبگان دو SAT و ACT آزمون مدیران یک امتحان proctor, یک کالج مدیر و 33 پدر و مادر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>