Lori Loughlin و شوهر توافق می کنید برای مقابله در “Varsity Blues” مورد

Laughlin در خدمت دو ماه در زندان و Giannulli را در خدمت پنج ماه است.

Lori Loughlin و همسرش, Mossimo Giannulli توافق به درخواست معامله در ارتباط با دخالت خود را در به اصطلاح “Varsity Blues” پذیرش کالج رسوایی.

این “خانه کامل” بازیگر محکوم خواهد شد برای خدمت به دو ماه زندان و پرداخت 150.000 دلار جریمه و دو سال تحت نظارت با انتشار 100 ساعت خدمات اجتماعی در حالی که شوهر او یک طراح مد شدند برای خدمت به مدت پنج ماه در زندان 250.000 دلار جریمه و دو سال تحت نظارت با انتشار 250 ساعت خدمات اجتماعی با توجه به باراک اوباما در منطقه ماساچوست.

آنها را وارد کنید و خود را از گناه درخواست در اتهامات عنوان شده علیه توطئه در روز جمعه از طریق ویدئو کنفرانس با توجه به دفتر. وجود دارد یک ارائه در مورد درخواست صبر کنید حداقل 90 روز پس از قاضی تحمیل حکم خود را قبل از آنها به زندان فرستاده شود.

“ما همچنان به دنبال پاسخگویی برای تضعیف یکپارچگی پذیرش کالج” گفت: ایالات متحده وکیل Andrew E. Lelling در آزادی مطبوعات.

یک وکیل به نمایندگی از زن و شوهر کاهش یافته است به نظر به ABC اخبار در مورد معامله.

با این زن و شوهر در حال تبدیل شدن 23 و 24 مظنون به اعتراف به گناه به این صورت که سال گذشته اعلام شد. Loughlin و Giannulli متهم به پرداخت $500,000 به دختران خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان قایقران حتی اگر آنها نبودند ورزشکاران است.

این میله میله برای رفتن به دادگاه در ماه اکتبر برای هزینه های خود را.

آنها در میان 50 مظنون متهم در تحقیقات دوبله Varsity Blues که ثروتمند پدر و مادر که فریب خورده, دانشگاه, برنامه ها و امتحانات ورودی به فرزندان خود را به مدارس نخبگان. در برخی موارد پدر و مادر رشوه مربیان که جعل دانش آموزان دو و میدانی تاریخ از جمله یک نمونه که در آن یک ورزشکار واقعی عکس دستکاری شد به مانند یکی از دانش آموزان دادستان گفت.

در موارد دیگر والدین برای پرداخت stand-ins به آزمون های ورودی به گفته دادستان. رسوایی در محل 2011 و 2018 و پیشگام شد ویلیام “ریک” خواننده که التماس گناه و کمک به اف بی آی بررسی پدر و مادر است.

وی راه اندازی این سیستم که در آن پدر و مادر خود را پرداخت رشوه و خیانت خدمات با توجه به دادستان. خواننده محکوم به سه سال تحت نظارت انتشار توسط قاضی در ازای تقاضای خود را معامله.

“Desperate Housewives” بازیگر Felicity Huffman التماس کرد گناه را به نقش خود در توطئه و خدمت نزدیک به دو هفته در زندان است.

ABC News’ هارون Katersky کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>