به دنبال ستاره ها, هنگ کنگ, پیشگویان دیدن تنها ابر

هنگ کنگ و چین – در زمان نامشخص مردم در هنگ کنگ در بر داشت آسایش در سنت آنها به عنوان زنگ زد در سال موش با برخی آداب و رسوم.

در طول چهار روز تعطیلات آخر هفته بسیاری از رهبری به معابد که در زیر این سازمان دیده بان از خدایان نمازگزاران و به خوبی wishers به طور یکسان در بر داشت سرنخ به آنچه باقی مانده است.

یکی از محبوب ترین سایت های Che کونگ معبد در حومه هنگ کنگ تاسیس در اواخر قرن 19 به مناسبت کلی Che ترانه سلسله (960-1279) که فرار جنوبی با فرزند شاه برای جلوگیری از تهاجم مغولان. احترام به شجاعت و وفاداری الهام گرفته از ایمان در این معبد که حامل نام خود را به عنوان به خوبی به عنوان همه شیوه ای از پیش گویی است که نشات گرفته از آن است.

روز دوشنبه توسط سنت, نمایندگان بومی روستاها پرداخت و احترام خود را در معبد و به دنبال بخت و اقبال برای نیمه مستقل شهرستان چینی – با تکان دادن یک چوب بامبو از یک لوله از یک صد.

هر چوب به عنوان برچسب portending خوب و بد و یا پس از این شانس و شماره مربوط به یک معمای پیچیده در اشاره به افسانه های باستانی.

پس از تکان دادن با ایجاد کرد نماینده هیچ 79 ثروت چوب افتاد. آن را حاکی متوسط شانس و مربوط به داستان در امتداد این خطوط باز:

“انصاف قوانین آسمان و زمین است. هیچ کس با فرار از نزد خداوند متعال است.”

Hong Kong temple

معابد در هنگ کنگ معمولا پیشگویان به نمازگزاران یک حس از آنچه ممکن است پیش رو باشد. هنگ کنگ لرزاند بوده است توسط ماه از تظاهرات و در حال حاضر مبارزه با کروناویروس که ظهور در چین در ماه دسامبر [Achmad ابراهیم/AP Photo]

تفسیر معما به عملکرد سرنخ های بیشتری می افتد به مردم مانند چان قلع یان که دارای دادگاه در پشت معبد.

نه خرافات

گلچهره-خرما و پایین به زمین چان دودی نبوی “من به شما گفته تا” هوا.

“این است که گفت: خدایان در بالا در حال تماشای از نزدیک با حکم عوامل در حال انجام گفت:” چان.

“توهین به مقامات باید به مسئولیت و گام پایین.”

برای کسانی که انتقاد چان برای politicising حداقل یک علمی است که به مطالعه اهمیت استخاره در چینی سنتی جامعه اشاره می کند که فال می توان در مقایسه با توزیع مشاوره.

“مردم در حال رفتن به یک فورچون تلر نمی دهد تا خود را در دانشکده قضاوت. اغلب نتیجه صرفا یک مشاوره فقط به عنوان اگر شما تا به حال خواسته یک دوست خوب است. شما ممکن است به دنبال این توصیه یا نه, آن است تا به شما” دنیس Schilling که می آموزد چینی متافیزیک و Daoist فلسفه در دانشگاه Renmin در پکن گفت: Al Jazeera. “ما نباید stigmatise fortune telling به عنوان “خرافات’.”

آن استفاده می شود که tellers در هنگ کنگ بودند منادی امید به جای منفیبینهای از عذاب. هجی کردن بدبختی در آغاز سال جدید قمری در نظر گرفته شد شوم در بهترین حالت و فرهنگی نامناسب در بدترین حالت شبیه به صحبت کردن در مورد طلاق در یک مهمانی عروسی.

اما که تغییر کرده است به عنوان شهرستان به بحران سیاسی whetted عمومی اشتها بد و زشت در علاوه بر این به خوبی.

بسیاری از آنها نگاه به آسمان برای راهنمایی.

“چینی اعتقادات مذهبی هنوز هم شامل بسیاری از خدایان و شیوه های مربوط به طالع بینی. طالع بینی یکی از پیشرو های باور برای گفتن ثروت. ستاره ها هرگز گمراه. حرکت آنها با توجه به مدار خود گفت:” Schilling. “چرا باید از آنها نه قادر به راهنمای اعمال ما هستند؟”

به دنبال ستاره ها

جان Choi, 46 است, یک پزشک از آنچه شناخته شده به عنوان فنگ شویی یا geomancy.

شروع کردن به عنوان یک سرگرمی چوی صرف دهه گذشته حفاری و یادگیری در پای برخی از شهرستان را 30 کارشناسی ارشد. از اکتبر سال گذشته او شده است نقشه برداری از ستاره نمودار برای سال پیش رو با کمک قلم و کاغذ و لپ تاپ و حتی یک برنامه.

Hong Kong fortunes

جان Choi, 46, شروع به انجام geomancy یا فنگ شویی به عنوان یک سرگرمی قبل از یادگیری از هنگ کنگ تاسیس استادان او پیش بینی های غم انگیز سال پیش. [Violet قانون/الجزیره] [Al Jazeera]

در نظر او همه چیز نگاه کنید و نه ترسناک.

“آشفتگی های سیاسی خواهد شد و حداقل شش ماه. یک رهبر به خصوص یک زن را به احتمال زیاد ترک به دلیل بیماری. اقتصاد رنج می برند و بازار سهام مخزن” گفت: Choi. “شما هیچ صلح است.”

از شیوع کروناویروس در حال حاضر آوردن سرزمین اصلی چین و در سراسر جهان نیز آشکار در نمودار خود را.

“بیماری های فراوان به خصوص بیماری های عفونی,” او اضافه شده است.

چوی توضیح داد که نمودار ستاره فورچون گفتن قدمت آن به 2700 سال قبل از میلاد. در دوران باستان امپراتوران و اشراف مشتاق بودند بدانند که اگر در سال جدید که قرار بود به یک برداشت بخشنده یا بلای طاعون. و آنها اغلب کشته رسولان.

در دوران مدرن کسب و کار است که کمتر خطرناک و در عین حال چوی و معاصر بود هنوز هم سرزنش می کنند.

“برخی از مشتریان من گفت: من بیش از حد بلانت” چوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>