لانگ آیلند وارد اولین مرحله از نیویورک را بازگشایی روند

طولانی جزیره تبدیل شده است آخرین منطقه از نیویورک شروع به کاهش محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus به عنوان آن را وارد فاز اول این دولت در چهار مرحله بازگشایی روند

نیویورک — لانگ آیلند شد آخرین منطقه از نیویورک شروع به کاهش محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus جمعه به عنوان آن را وارد فاز اول این دولت در چهار مرحله بازگشایی روند.

آلاینده حومه شهر ناسائو و Suffolk در شهرستان که در آن حداقل 4000 نفر کشته شده اند توسط این ویروس داده شد تایید توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز سه شنبه شروع به بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود را پس از کسب و کارهای غیر ضروری بودند توقیف به مدت دو ماه.

ساخت و ساز و تولید و کشاورزی و خرده فروشی با منظقه وانت مجاز خواهد بود در فاز اول بازگشایی. چندین سواحل محبوب در لانگ آیلند باز آخر هفته گذشته با قوانین جدید برای کاهش ظرفیت و اجتماعی فاصله.

کاهش برخی از محدودیت در لانگ آیلند برگ شهر نیویورک به عنوان تنها بخشی از دولت است که هنوز به آغاز بازگشایی روند. تحت دستورالعمل های تعیین شده توسط Cuomo, بازگشایی گره خورده است به معیارهای از جمله بیمارستان ظرفیت و روند در نرخ مرگ و میر.

عفونت های جدید را آهسته در سراسر کشور اما متوقف نشده است. بیش از 1000 نیویورکی آزمایش مثبت شنبه.

کومو برنامه ریزی شده برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن در روز چهارشنبه به بحث در مورد کوروناویروس پاسخ تلاش و فشار برای سرمایه گذاری در زیرساخت های.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>