لندن بازار: لندن سهام افزایش جلوتر از coronavirus بسته اعلام, اما قوی پوند محدودیت دستاوردهای

انگلستان سهام ردیابی دستاوردهای شاخص های جهانی سهام در روز جمعه برگزار شد اما دوباره کمی قوی پوند به عنوان سرمایه گذاران در انتظار یک coronavirus بسته محرک با توجه به اعلام دولت است.

بانک مرکزی انگلستان بود که در آن روز جمعه تعلیق 2020 تست استرس برای هشت عمده انگلستان بانک ها و ایجاد جوامع یک روز پس از کاهش نرخ بهره را برای دومین بار در یک هفته. بانک مرکزی انگلیس و بانک مرکزی اروپا اعلام کرده اند گسترش دارایی-خرید برنامه های این هفته نیز به عنوان مالی جهانی مقامات شده اند ریختن در قدرت شلیک در برابر بدتر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس.

FTSE 100 UKX, +1.42% رز در حدود 1.1% به 5212.86 در یک هفته است که آماده شد به از دست دادن در حدود 2 ٪ به طور کلی. پوند GBPUSD +3.3783% رسید 3.4 ٪ به $1.1877 اما دهکدهای از دست داد 3.2% در این هفته تا حدودی به علت قدرت دلار به عنوان ارز بوده است دارایی انتخاب برای دست پاچگی در میان سرمایه گذاران شدید نوسانات بازار در روزهای اخیر.

بانک مرکزی انگلیس به حالت تعلیق 2020 تست استرس برای هشت عمده انگلستان بانک ها و ایجاد جوامع یک روز پس از کاهش نرخ بهره را برای دومین بار در یک هفته. بانک مرکزی انگلیس و بانک مرکزی اروپا اعلام کرده اند گسترش دارایی-خرید برنامه های این هفته و همچنین.

صدراعظم Rishi Sunak است که انتظار می رود به اعلام یک اشتغال و دستمزد یارانه بسته نجات بعد از آن روز جمعه در تلاش برای محافظت از میلیون ها شغل در معرض تهدید این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“پوند و FTSE یکسان هستند و هنوز در انتظار برای Rishi Sunak آخرین, آدرس یکی که انتظار می رود برای دیدن یک موج جدید اقدامات اعلام کرد با هدف کاهش coronavirus تاثیر بحران در کسب و کار و دستمزد و رشد. با توجه به بازارهای ناسازگار رابطه با دولت و بانک مرکزی مداخلات را تضمین کند که Sunak ظاهر را حفظ جمعه ارتجاعی” گفت: Adam Campbell, تحلیلگر مالی در SpreadEx در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

قیمت نفت در چرخش بین سود و زیان گذشته تقریبا 6 درصد اما سهام Royal Dutch Shell گروه RDS.A +9.44% RDSA, +6.90% افزایش 6 درصد از نزدیک به 24 درصد جهش قیمت ها در روز پنج شنبه پس از تقریبا برابر با از دست دادن چهار شنبه.

مالی سهام بودند تا پس از بانک مرکزی حرکت می کند با بارکلیز BARC, +7.36% شناسنامه +8.14% تا 6% و مشخصاتش PRU, +8.64% به دست آوردن بیش از 7 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>