لندن بازار: سهام بریتانیا پیوستن به رالی جهانی در اولین روز از مستند

انگلستان سهام پیوست یک رالی جهانی روز شنبه در میان امید ایتالیا دیده می شود بدترین coronavirus اپیدمی و مقامات ایالات متحده را تصویب یک بسته محرک اقتصادی.

FTSE 100 UKX, +4.54% رسید 4.9 درصد و اواسط کلاه FTSE 250 MCX +5.31% شروع به پریدن کرد 5.2 درصد عملکرد قابل توجه داده شده در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون در شب دوشنبه آغاز شده و به پلیس قدرت خوب برای کسانی که خانه های خود را ترک به دلایل دیگر از خرید مواد غذایی و دیگر خدمات ضروری است.

جزئیات: بریتانیا می شود آخرین کشور در مستند به عنوان پلیس از اعمال محدودیت های جدید

سهام صف آرایی شد برخی از سخت ترین ضربه به تازگی مانند فیلم های زنجیره ای CIneworld CINE +29.70% که شروع به پریدن کرد 31 درصد و آبجوسازی و بارها اپراتور Marston را مریخ +20.06% که شروع به پریدن کرد 27 درصد است.

بیمه گر محتاط افزایش 19 ٪ است. آن اذعان جمعه که آن را ممکن است برای به تاخیر انداختن و یا ضایعات اولیه ارائه عمومی جکسون ملی بیمه عمر در آمریکا

مشخصاتش گفت: به عنوان یک کل آن است که “از نظر مالی انعطاف پذیر” و گفت: مبتنی بر ریسک سرمایه نسبت به جکسون بود که در یک “بطور گسترده در سطح مشابه” به 366% آن در پایان سال است.

BT Group BT.A +4.50% شروع به پریدن کرد و 8 درصد. آن گفت: آن را منحصر به فرد در ایران به فروش BT عملیات داخلی در فرانسه به Computacenter CCC +11.96% .

کارگاه بازی GAW, -10.07% کاهش 8 درصد آن را به عنوان گفت: عملکرد آن در ماه مارس به عنوان COVID-19 شیوع گسترش بوده است نهفته است. تجارت در نه ماه به پایان ماه فوریه در خط با انتظارات این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>