مستندات تعطیلی: چگونه است که هر یک از ما دولت دست زدن به کروناویروس?

ایالات متحده دیده است افزایش سریع از coronavirus موارد در طول هفته گذشته از حدود 1000 تا بیش از 16,000 مارس 20 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. که تا حد زیادی با توجه به سطح شیب دار تا از تست در سراسر کشور است.

دولت آمریکا به خصوص دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفت برای پاسخ کند اما ramped تا عمل در روزهای اخیر, کاهش محدودیت در آزمایش واکسن و عبور از مزایای بسته بندی کارگران, کارفرمایان و شرکت های بین المللی.

بیشتر:

کاخ سفید نیز توصیه می شود محدود کردن تجمعات به 10 نفر میان دیگر دستورالعمل هایی که صادر شد با فرانک ضرورت اما اجباری نیست.

اما متحده آمریکا از قدرت قابل توجهی برای رسیدگی به بحران با اتخاذ رویکردهای مشابه از جمله مدرسه و تعطیلی کسب و کار در حالی که دیگران مقابله با این موضوع با دادن قدرت به مقامات محلی.

چگونه است که هر دولت واکنش نشان داد?

آلاباما

فرماندار آلاباما کی Ivey صادر وضعیت اضطراری در مارس 13 و گفت که تمام مدارس خواهد بود بسته از 18 مارس تا آوریل 6.

آلاباما دیدم اولین مورد تایید شده در جمعه 29 مورد تأييد شنبه.

آلاسکا

غیر ممکن است انتخاب: آمریکا پرداخت می شود ترک بحران | خطوط گسل

آلاسکا فرماندار مایک Dunleavy اعلام کرد در مارس 16, که دولت در اجرای کتابخانه ها موزه ها و آرشیو ها بسته خواهد شد از طریق پایان ماه مارس و او دستور داد مدرسه شبانه روزی برنامه برای ارسال دانش آموزان خانه.

مدارس شده اند بسته به دانش آموزان تا مارس 30.

برخی از شهرداری ها از جمله دولت سرمایه, Anchorage, دستور, میله, رستوران ها و فضاهای عمومی به نزدیک قبل از مقامات فدرال و گسترش نظم ایالت شروع در مارس 18.

آلاسکا است که از قطع پیوسته 48 ایالت آمریکا و نه تایید coronavirus موارد در دولت از مارس 19 آمد از مردم سفر از “کاهش 48”.

آریزونا

فرماندار mlb در کنار سرپرست کتی هافمن اعلام کرد بسته شدن آریزونا مدارس در مارس 13. مدارس بسته خواهد شد از 16 مارس تا مارس 27. بسته شدن تاثیر نمی گذارد مهد کودک. Ducey همچنین اعلام کرد لغو, رویدادهای با 50 یا بیشتر مردم است.

اما آریزونا نشده اتخاذ یک رویکرد تهاجمی به گسترش coronavirus با فرماندار garnering انتقاد برای بسته شدن میله, رستوران ها و کسب و کار.

یک ائتلاف کارگری و سازمان های جامعه از جمله برخی از دولت بزرگترین اتحادیه های کارگری به نام در Ducey به “عمل شجاعانه و سریع برای محافظت از خانواده های کارگر سراسر کشور”.

چندین شهرستانهای سراسر کشور را گرفته خود را از اقدامات از جمله بسته شدن کسب و کار که در آن مردم جمع آوری شده است.

آرکانزاس

فرماندار آرکانزاس آسا هاچینسون گفت: در یک کنفرانس خبری در مارس 16 که رستوران می تواند باقی می ماند باز “خود را انتخاب و بر اساس تقاضا در بازار” به عنوان یک کنفرانس مطبوعاتی.

هاچینسون دستور مدارس به نزدیک در 17 مارس از طریق مارس 27 با تشکر از پیش تعیین شده بهار تعطیلات.

بسیاری از کسب و کار در آرکانزاس بسته اند خود را انتخاب کنید.

COVID-19 انفعال: ما دولت فرمانداران می خواهم جلالی را به اتهام

کالیفرنیا

فرماندار گاوین Newsom در 19 مارس دستور داد تمام 40 میلیون کالیفرنیا به ماندن در خانه و جسارت خارج تنها برای ضروری مشاغل errands و برخی از ورزش.

Newsom دستور بسته شدن رستوران در مارس 17, زیر سفارشات قبلی برای بستن میله ماشین منگنه از wineries و موسسات مشابه.

رستوران ها هنوز هم قادر خواهد بود به ارائه حمل کردن سفارشات.

کامیون های مواد غذایی, به یک جزء اصلی از کالیفرنیا صنایع غذایی در حال حاضر مجاز به باز باقی می ماند.

Newsom اعلام وضعیت اضطراری در 4 مارس گفت: “حفاظت از مصرف کنندگان در برابر قیمت سنگ آهن در بازار اجازه می دهد برای کارکنان مراقبت های بهداشتی را از خارج از دولت برای کمک به در امکانات مراقبت از بهداشت و امکانات درمانی انعطاف پذیری برای برنامه ریزی و انطباق به جای ورودی بیماران است.”

در 17 مارس Newsom اعلام کرد که مدارسکه دستور بسته شدن هفته گذشته به احتمال زیاد نه برای بازگشایی سال تحصیلی.

در سان فرانسیسکو منطقه یک پناهگاه در محل سفارش آغاز شد و در مارس 17. تحت اندازه گیری در نظر گرفته شدید ترین های گرفته شده توسط دولت های محلی پس از وقوع ساکنان شش استان ها گفته شده است به ماندن در داخل و دور از دیگران به عنوان آنجا که ممکن است به مدت سه هفته. کسب و کار است که ارائه نمی دهد “ضروری” خدمات نیز دستور داده شده است ،

کلرادو

کلرادو فرماندار Jared پلیس به دنبال کشورهای دیگر در منع در محل ناهار خوری در رستوران ها و کافه ها در کلرادو در حالی که هنوز هم اجازه می دهد takeout خدمات موثر صبح از آوریل 1. تا پنج مشتریان اجازه خواهد داشت در داخل در هر زمان را انتخاب کنید تا سفارشات اما آنها باید حفظ 1.8 متر فاصله.

سفارش برای حداقل 30 روز.

در مارس 18, پلیس دستور داد همه در شخص تحصیل به پایان حداقل تا مارس 17. او نیز ممنوع جمعیت بیش از 10 نفر.

کنتیکت

کانکتیکات فرماندار ند لمانت در یک بیانیه مشترک با فرمانداران نیویورک و نیوجرسی اعلام کرد که میله, رستوران ها و سینماها در مارس 16.

“اگر شما هر گونه گزینه های در تمام ماندن صفحه اصلی” لمانت گفت. “اگر شما بیش از 60 و 70 و در خانه بمانند.”

در 15 مارس لمانت دستور داد تمام مدارس دولتی به دید حداقل تا 31 مارس است.

در مارس 18, بعد از دولت ثبت اولین مرگ ناشی از ویروس بود تمدید شامل اماکن عمومی و تفریحی از جمله مراکز بولینگ کوچه ها و پارک های تفریحی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع خواستار coronavirus این چینی ویروس’

دلاور

دلاور فرماندار جان کارنی در مارس 16 دستور داد تمام رستوران ها و کافه ها برای کاهش خدمات به carryout و تحویل.

“Delawareans باید همچنان به حمایت از این کسب و کار و کارگران خود را سفارش بایگانی اطلاعات و یا تحویل” کارنی گفت.

دولت همچنین دستور داد مدارس نزدیک به دو هفته آغاز, مارس 16.

این اقدامات آمد و به عنوان یک متمم به کارنی اصلی وضعیت اضطراری که اعلام شد در مارس 12.

فلوریدا

فلوریدا وزارت آموزش و پرورش دستور داد تمام مدارس بسته مارس 16 تا مارس 30 بود که بعد از تمدید به 15 آوریل است. فرماندار ران DeSantis به خواست عمومی دانشگاه به پایان دوره های خود را آنلاین.

DeSantis دستور داد تمام کافه ها و کاباره ها در سراسر فلوریدا به عنوان 5pm محلی در 17 مارس برای 30 روز آینده در حالی که محدود کردن رستوران اشغال به 50 درصد و سفارش است که کاربران باید از هم جدا شده توسط یک فاصله حداقل 1.8 متر است. فرماندار گفت که میله که در خدمت مواد غذایی می تواند باز باقی می ماند.

DeSantis اتحاد در برابر تماس های نزدیک به سواحل در دولت است اما خواست احتیاط برای تعطیلات جشن نوروزی.

INTERACTIVE: Covid-19 Social distancing

گرجستان

فرماندار برایان کمپ اعلام کرد تمام مدارس را از مارس 18 از طریق پایان ماه با برخی از محلات توقف آموزش در مارس 16.

دولت هنوز برای بستن کسب و کار, اما در برخی از شهرها به ویژه آتلانتا را بسته و رستوران ها و کافه ها و کسب و کارهای دیگر که در آن مردم جمع آوری به عنوان از آوریل 19.

کمپ اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در 14 مارس با دولت راه اندازی تلفن همراه واحد مسکن برای افرادی که نیاز به قرنطینه شود اما نمی توانید اقامت در خانه های خود.

هاوایی

فرماندار David Ige بسته به تمام کافه ها و باشگاه ها در دولت در 17 مارس در حالی که گفتن رستوران ها تنها به منظور takeout مواد غذایی است. عمومی, جاذبه های, دولت, کتابخانه ها و پارک ها نیز بسته شده اند.

Ige نیز خواست برای گردشگران به تعویق انداختن بازدیدکننده داشته است خود را به جزیره, دولت و برای هاوایی برای جلوگیری از احتکار مواد غذایی و لوازم یک مسئله مشترک در سراسر ایالات متحده.

هاوایی مدارس دولتی تمدید تعطیلات بهار در مارس 13, با دانش آموزان انتظار می رود به بازگشت در اوایل ماه آوریل.

هاوایی به گزارش چند مورد بودن قطع از 48 ایالت به هم پیوسته. هر بازدید کنندگان از آمدن به این جزیره از طریق کشتی کروز نمایش در خواهد آمد با توجه به Ige.

US Coronavirus Hoarders

خریداران خط خارج Costco برای خرید تجهیزات در هاوایی [Duane Tanouye/رویترز]

آیداهو

فرماندار براد کمی امضا یک “فعال اضطراری اعلام” در مارس 13, زمانی که هیچ مورد تاييد شد. از مارس 17 وجود دارد که هفت مورد تأیید.

در مارس 18, Little اعلام کرد دولت اتخاذ دستورالعمل های فدرال که اصرار مردم برای جمع آوری در گروه های بیش از 10. او همچنین توصیه ساکنان نه به غذا خوردن در رستوران ها.

این دستورالعمل الزامی نیست اما کمی گفت که به عنوان موضوع را تغییر دهید.

“با توجه به شرایط ما در حال حاضر ما نیاز به انجام همه ما می تواند به تشدید آگاهی و آمادگی” کمی گفت: در طول 15 مارس در کنفرانس مطبوعاتی. “آماده شدن برای بدترین سناریو, اما ما همچنین باید د-تشدید alarmism – و این بسیار مهم است.”

ایلینوی

در 20 مارس فرماندار JB پریتزکر صادر ایالت “stay-at-home” منظور, موثر, مارس 21 مارس 7, ساخت ایلینوی سوم دولت به تصویب اندازه گیری.

تحت نظم و غیر مستقیم-ملزومات کسب و کار بسته خواهد شد و ساکنان گفت: برای ماندن در خانه اما هنوز مجاز به رفتن به فروشگاه مواد غذایی و داروسازی پزشکان و انجام کارهای لازم دیگر.

“ما هنوز نمی دانیم در تمام مراحل ما قصد داریم تا نگاهی به این ویروس را تحت کنترل” پریتزکر گفت: در یک کنفرانس خبری افزود که دولت “که منجر به این مناسبت”.

در مارس 13, فرماندار JB پریتزکر دستور داد تمام دولتی و خصوصی و مدارس و کودکستان تا کلاس 12 به نزدیک تا مارس 30.

همه کافه ها و رستوران ها با شام خوردن در سرویس بودند دستور داد تا نزدیک به پایان ساعت کاری در مارس 16 تا حداقل مارس 30, فرماندار پریتزکر را اعلام کرد.

در مارس 16, در اجرایی سفارش پریتزکر نیز محدود همه جمعیت اندازه به زیر 50 تقاضا به طور خاص برای مراکز ورزشی بولینگ کوچه ها باشگاه های خصوصی و تئاتر با توجه به شیکاگو تریبون.

Americans take serious about stocking supplies due to coronavirus outbreak

ترین منابع غذایی از سهام در تمام فروشگاه مواد غذایی زیر coronavirus (COVID-19) شیوع در ویهاوکن نیوجرسی در ایالات متحده در 15 مارس سال 2020 است. [Tayfun Coskun/Anadolu] [-]

ایندیانا

در مارس 16, فرماندار اریک هولکوم بسته , رستوران ها, کافه ها و کاباره ها از طریق ماه پس از دولت اول coronavirus مرتبط با مرگ است.

دفتر فرماندار همچنین گفت که از مارس 15, 273 مدرسه عمومی منطقه را بسته اند و یا نقل مکان کرد و آموزش آنلاین. 16 وجود دارد بیشتر مدارس با همکاری دولت و وزارت آموزش و پرورش برای برنامه ریزی حرکت بعدی خود را.

مقامات همچنین توصیه می شود که بیمارستان به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو.

آیووا

فرماندار کیم رینولدز دستور , میله, رستوران ها و دیگر امکانات مانند ورزشگاه نزدیک به دو هفته در 17 مارس است. رستوران ها خواهد بود قادر به ادامه تحویل و وانت, خدمات, در خط با کشورهای دیگر.

گردهمایی 10 یا بیشتر نیز ممنوع و رینولدز توصیه می شود , مدارس, نزدیک به چهار هفته است.

کانزاس

فرماندار کانزاس لورا کلی ممنوع بوده و برخی از 50 یا بیشتر در مارس 16 به مدت دو ماه به عنوان مقامات محلی شروع به سفارش برخی از کسب و کار ،

روز بعد کانزاس شد اولین ایالت در آمریکا با توجه به NPR به پایان K-12 کلاس های باقی مانده از سال تحصیلی.

کانزاس هنوز به بان کی مون ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها و کافه ها اما فرماندار می گوید: بیشتر اقدامات هستند که انتظار می رود.

“من فکر نمی کنم که ما به پایان رسید و قرار دادن در محل استراتژی برای مقابله با خرید اینترنتی از coronavirus” کلی گفت: در خانه ملت در کنفرانس خبری.

کنتاکی

فرماندار کنتاکی اندی Beshear که اعلام وضعیت اضطراری در 6 مارس اعلام کرد ایالت تعطیلی از کافه ها و رستوران ها در مارس 16, همراه با دولت برای اولین بار مرگ را به عنوان یک نتیجه از ویروس.

تمام مدارس بسته حداقل تا 6 آوریل با بيمارستان کارگردانی برای به تعویق انداختن روش انتخابی.

کنتاکی دربی مهم اسب مسابقه رویداد شده است به تعویق افتاد تا 5 سپتامبر. آن را در اصل برای برنامه ریزی ممکن است 2.

kentucky derby

کنتاکی دربی به تعویق افتاده است در پرتو این بیماری همه گیر کوروناویروس [فایل: مت Slocum/آسوشیتد پرس]

لوئیزیانا

Louisana فرماندار جان ادم ادواردز دستور داد در مارس 16 تمام رستوران ها و کافه ها به نزدیک در حالی که هنوز هم اجازه می دهد برای تحویل و بایگانی اطلاعات و او محدود اجتماعات به 50 یا کمتر مردم است. این منظور نیز بسته قمار و سینما.

ادواردز بسته مدارس از طریق مارس 13 در 13 مارس یکی از طولانی ترین اولیه تعطیلی در ایالات متحده است.

دولت نیز با تاخیر اولیه آن برای حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنامه ریزی شده برای مارس 4.

مین

مین فرماندار جانت میلز اعلام وضعیت اضطراری در 15 مارس. سه روز بعد میلز ممنوع تجمع بیش از 10 نفر در دولت است.

کافه ها و رستوران ها دستور داده شد برای پایان دادن به ناهار خوردن در خدمات غیر ضروری کسب و کار شد و خواست به نزدیک است.

میلز همچنین توصیه می شود که مدارس متوقف کلاس درس به عنوان بسیاری از در حال حاضر انجام می شود.

مریلند

مریلند همراه با ویرجینیا و منطقه کلمبیا اعلام کرد سخت تعطیلی در فضاهای عمومی مانند کافه و رستوران ها و کاباره ها و سینما در مارس 16, با رستوران ها ارائه تنها takeout مواد غذایی است.

تمام مدارس دولتی در این منطقه بسته شد مارس 16.

فرماندار مریلند لری هوگان نیز دستور داد که دولت قمار و racetracks بود بسته برای آینده قابل پیش بینی. گردهمایی بیش از 50 نفر نیز معلق شده است.

Harvard coronavirus

یک دانش آموز حمل یک جعبه به خوابگاه خود در دانشگاه هاروارد در ماساچوست پس از مدرسه خواسته دانش آموزان خود را به بازگشت به دانشگاه پس از رخصتی بهار [برایان اسنایدر/رویترز]

ماساچوست

فرماندار ماساچوست چارلی بیکر اعلام وضعیت اضطراری در مارس 10. او سپس محدود تجمعات 25 نفر در 15 مارس و بسته کافه ها و رستوران ها در 17 مارس موثر تا آوریل 6.

وجود دارد در حال حاضر سه هفته از بسته شدن مدرسه در دولت برای همه مدارس دولتی و مسکونی روز مدارس به صورت ویژه نیازهای دانش آموزان بی پیرایه.

ماساچوست نیز مجاز داروخانه ها به ایجاد و فروش دست sanitiser بیش از شمارنده و دولت دستور داده است تا بیمارستان ها به لغو غیر ضروری روش انتخابی در میان دیگر اقدامات.

ماساچوست در نظر گرفته شده است به تصویب رسید یکی از تهاجمی ترین پاسخ برای این بیماری همه گیر.

میشیگان

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer بسته شده است همه غیر ضروری فضاهای عمومی محدود کردن گروه به 50 یا کمتر و دستور کافه ها و رستوران ها به جز برای بایگانی اطلاعات و ارائه خدمات به عنوان از آوریل 16.

دولت گرفته است تدریجی و به طور فزاینده ای قوی اقدام به کاهش بحران پس از آن اولین مورد تایید شده از coronavirus در مارس 10.

Whitmer در مارس 12, دستور بسته شدن تمام K-12 مدارس دولتی تا آوریل 6.

مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی عمل به مارشال بخش خصوصی در برابر ویروس

مینه سوتا

مینه سوتا فرماندار Tim Walz دستور مدارس به نزدیک در 15 مارس و رستوران ها و کافه ها به عنوان 5pm مارس 17, همراه با دیگر مکانهای عمومی مانند ورزشگاه و موثر از طریق مارس 27.

تحویل و وانت, خدمات, هستند و مجاز به ادامه در خط با کشورهای دیگر.

“ما نیاز به جلوگیری از تجمع”, Walz گفت: پس از تماس برای تعطیلی.

می سی سی پی

فرماندار می سی سی پی تیت ریوز اعلام کرد دولت برنامه ای برای مقابله با کروناویروس در طول یک جریان کنفرانس مطبوعاتی در مارس 16, که در آن او خواست تمام مدارس به گسترش خود را در بهار و تعطیلات از طریق مارس 20 و آگاهانه شهروندان است که در خدمات اضطراری پرسنل مشغول به کار بودند در “مرحله 1” برای اولین بار پس از مخرب طوفان کاترینا آمار دولتی در سال 2005.

ریوز در حال حاضر در قرنطینه خود را پس از سفر به اسپانیا با توجه به شیپور-دفتر روزنامه.

دولت در عین حال به منظور بسته شدن عمده کسب و کار رستوران یا کافه.

میسوری

بالا درمان هزینه های توقف آمریکایی ها از تست برای coronavirus

فرماندار مایک کشیش بخش اعلام وضعیت اضطراری در میسوری در مارس 13 و دستور بسته شدن تمام قمار در 17 مارس است.

همانطور که از 18 مارس وجود نداشت ایالت سفارش برای بسته شدن رستوران ها و کافه ها اما چند شهرستان تا به حال اعمال شده اندازه گیری.

مدارس نیز بسته نشده ایالتی اگر چه 445 دولت 550 مدارس دولتی بسته شده بود از مارس 17, پرشن گفت: خبرنگاران.

پرشن نیز خواست تجمعات بیش از 50 نفر به حالت تعلیق درآمد.

مونتانا

مونتانا فرماندار استیو بولاک دستور داد یک وضعیت اضطراری در مارس 12. سه روز بعد او دستور داد مدارس به, از طریق, مارس 27. بازدیدکننده داشته است به خانه های سالمندان نیز محدود شده است و فرماندار به شدت توصیه می شود تجمعات محدود به 50 نفر یا کمتر است.

بولاک است صادر ایالت تعطیلی از کافه ها و رستوران ها اما بسیاری از استان ها صادر کرده اند و این دستورات است.

مونتانا یک روستایی کم جمعیت دولت است. اما coronavirus موارد مستند شده است در چندین استان ها.

نبراسکا

نبراسکا فرماندار آیووا تجمعات محدود به 10 نفر یا کمتر مارس 16, اما گفت که کسب و کار می تواند باز باقی می ماند. Ricketts گفت: رستوران ها و کافه ها ممکن است بیشتر محدودیت ها برای بایگانی اطلاعات و ارائه خدمات در روزهای آینده.

10-فرد محدود کردن امر به مراکز مراقبت کودک در مراسم عروسی و مجالس ترحیم Ricketts گفت.

“این است که اجرای قانون اقدام” Ricketts گفت: در بیانیه ای در مارس 16. “آن را به فرد عمل از همه ما به این کار می کنند.”

هیچ ایالتی مدرسه بسته شدن به 17 مارس است. بسیاری از مدرسه محلی سیستم های بسته از طریق 31 مارس است.

nebraska coronavirus

یک مرد مواجه است با یک بسته ثبت نام در Douglas County Treasurer در اوماها [Nati بیلبائو/آسوشیتد پرس]

نوادا

فرماندار نوادا استیو Sisolak اعلام وضعیت اضطراری در مارس 12. او بعد از آن دستور داد که همه K-12 مدرسه نزدیک در مارس 16 مارس 6, با گسترش این تعطیلی ممکن است.

عمده کازینو و هتل در لاس وگاس اعلام کرد که نامحدود تعلیق عملیات تا اطلاع ثانوی در 17 مارس است.

فرماندار Sisolak گفته است که تمام خدمات غیر ضروری در دولت باید نزدیک و تجمعات و شلوغ حوادث باید اجتناب شود و یا به تعویق افتاد.

“من گفتن غیر ضروری کسب و کار شما باید دو گزینه” او گفت: در یک کنفرانس خبری در مارس 17. “پیدا کردن یک راه برای خدمات به مشتریان خود را از طریق تحویل درایو-از طریق منظقه وانت یا جلو-درب – وانت یا بستن درهای خود را.”

نیوهمپشایر

فرماندار کریس Sununu اعلام وضعیت اضطراری در نیوهمپشایر در مارس 13. مدارس بودند دستور داد بسته برای سه هفته شروع در مارس 16 و انتقال به آموزش از راه دور.

دولت نیز ممنوع تجمعات از 50 یا بیشتر از افراد که از روز شنبه و به پایان رسید ناهار خوری در از eateries.

همانطور که در کشورهای دیگر تحویل خواهد شد هنوز هم یک گزینه از رستوران ها که ارائه آن است.

نیوجرسی

در یک بیانیه مشترک با فرمانداران نیویورک و کنتیکت, New Jersey, فرماندار فیل مورفی اعلام کرد که میله, رستوران ها و سینما را به عنوان از آوریل 16. ایالات متحده نیز محدود تفریحی و گردهمایی های اجتماعی به 50 نفر است.

مورفی که اعلام وضعیت اضطراری در مارس 9, همچنین دستور داد تمام مدارس به نزدیک مارس 18, سفارش همه در شخص رشته های دانشگاه را متوقف.

نیوجرسی فرماندار دستور داد در مارس 21 که همه غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی خود را به فروشگاه ها و تقریبا همه ساکنان دولت ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. او معاف بهداشت و درمان و صنایع غذایی کارگران است. این منظور نیز ممنوع تمام تجمعات از جمله عروسی و مهمانی.

مکزیک جدید

مکزیک جدید وزیر بهداشت کتی Kunkle اعلام کرد در 15 مارس که او اصلاح قبلی اضطراری برای بهداشت عمومی در جهت به شدت محدود کرد.

مقررات جدید که به اثر رفت روز بعد محدود کردن میله ها و eateries به 50 درصد از گنجایش. مشابه موارد در کشورهای دیگر همه اشغال جداول باید حداقل شش فوت (1.8 متر) از هم جدا.

گردهمایی 100 نفر یا بیشتر ممنوع است. قمار و اسب آهنگ در دولت نیز بسته شود.

مدارس دولتی بودند بسته به مدت سه هفته شروع مارس 16.

مقامات اعلام کرده بود یک اضطراری برای بهداشت عمومی در آوریل 11.

ایالت نیویورک

نیو راشل به شمال شهر نیویورک دیده می شود مهم ترین شیوع کروناویروس در سواحل شرق.

حداقل 380 مورد از این دولت تقریبا 1,374 عفونت بودند یافت در شهرستان Westchester که در نیو راشل واقع شده است که از مارس 18. بسیاری از موارد اولیه متصل شدند به congregant در جوان کنیسه اسرائیل که با حضور خدمات و رویدادها در حالی که ندانسته آلوده.

NYC coronavirus

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت راه رفتن در نزدیکی هرالد مربع در شهر نیویورک[ادواردو Munoz/رویترز]

فرماندار اندرو کومو کرده بود اعلام کرد یک فاجعه اورژانس در ژانویه 30 همان روز سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی. چندین شهرستان از جمله Westchester, و همچنین شهر نیویورک را پس از اعلام وضعیت اضطراری.

کومو اعلام کرد که میله, رستوران ها و سینماها خواهد شد که از 16 مارس در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با همتایان خود در نیوجرسی و کانکتیکات است. ایالات متحده نیز محدود تفریحی و گردهمایی های اجتماعی به 50 نفر است.

“ما توافق کرده اند که به یک مجموعه مشترک از قوانین که مربوط در تمام کشورهای بنابراین حتی نمی فکر می کنم در مورد رفتن به یک کشور همسایه به دلیل وجود رفتن به مجموعه ای متفاوت از شرایط” کومو گفت. “بنابراین اگر شما نمی توانید در یک مهمانی در شهر نیویورک شما نمی توانید یک حزب در نیوجرسی شما نمی توانید یک حزب در کانکتیکات است.”

در مارس 16, کومو نیز بسته مدارس در سطح ایالت.

کومو در 20 مارس گفت: همه غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه و دستور بسته شدن تو سرو ناخن سالن و آرایشگاه و مغازه ها موثر مارس 21 در 8 بعد از ظهر به وقت محلی.

کارولینای شمالی

فرماندار Roy کوپر در 17 مارس گفت که تمام کافه ها و رستوران ها را در کارولینای شمالی در حالی که نگه داشتن بایگانی اطلاعات و عملیات تحویل باز است.

اعلام درخواست دولت معاون فرماندار می گویند کوپر نیست باید از این قدرت برای اعمال چنین محدودیت. یک سخنگوی کوپر دفتر پاسخ داد: متهم مرد شماره دو دولت رسمی از ایجاد “یک وضعیت هرج و مرج در وسط یک بیماری همه گیر”.

دولت نیز بسته مدارس به مدت دو هفته شروع مارس 16, شش روز پس از اعلام وضعیت اضطراری.

“بسته شدن مدارس در حال حاضر ما را در زمان برای درک بیشتر از COVID-19 و اثرات آن در دولت ما” کوپر گفت: پس از امضای این فرمان اجرایی به مدارس.

کوپر وعده داده شده به معلمان پرداخت خواهد شد برای آنها تدریس شده اند.

داکوتای شمالی

داکوتای شمالی فرماندار داگ بورگوم اعلام وضعیت اضطراری در مارس 13 و اعلام کرد دو روز بعد که K-12 مدرسه را تعطیل و برای یک هفته.

بورگوم گفت: وضعیت اضطراری اجازه خواهد داد که دولت به صدور دستورالعمل که به دنبال آن از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها از جمله ترغیب ساکنان به جمع آوری در گروه های بزرگتر از 50 است.

مقامات هنوز دستور داد هر ایالتی کسب و کار تعطیل.

مدرسه در زمان coronavirus | خط پایین

اوهایو

فرماندار مایک DeWine بسته تمام میله و ناهار خوردن در از eateries در اوهایو از 9 شب به بعد در مارس 15, اجازه می دهد برای رستوران ها با حمل و تحویل گزینه برای ادامه عملیات.

این حرکت از اوهایو در میان اولین متحده به اعمال این محدودیت ها.

“این بسیار مهم زمان” DeWine گفت: در اعلام. “تاخیر به معنی مردم خواهد مرد.”

باید وجود داشته باشد خطوط برای بایگانی اطلاعات سفارشات مشتریان نیاز به باقی می ماند 1.8 متر از هم جدا تجمعات بیش از 50 نفر شده اند ممنوع.

مدارس نیز بسته به مدت حداقل سه هفته با DeWine گفت: منظور ممکن است تمدید شود.

اوکلاهما

فرماندار اوکلاهما کوین Stitt که با آن مواجه انتقاد برای به tweeting یک عکس از خود و خانواده اش در یک رستوران شلوغ در شنبه اعلام وضعیت اضطراری در 15 مارس.

اجرایی به منظور تشویق دولت و سازمان های دولتی به ایجاد کار از خانه سیاست با توجه به رسانه های محلی.

Stitt توصیه کرده است که Oklahomans استفاده از “حس مشترک” به منظور محدود کردن گسترش ویروس. سخنگوی والی سی ان ان گفت که Stitt “ادامه خواهد داد و خود را به خانواده را به شام و به فروشگاه مواد غذایی بدون زندگی در ترس و تشویق Oklahomans به انجام همان”.

اورگان

فرماندار کیت براون در مارس 16 دستور بسته شدن کافه ها و رستوران ها به تمام خدمات به جز takeout در سراسر کشور و همچنین محدود کردن تجمعات به 25 نفر و کمتر است. منظور موثر واقع شد روز بعد.

اورگان مدارس بسته شده در مارس 15, همزمان با تعطیلات پیش تعیین شده بودند و بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل 28 آوریل.

پنسیلوانیا

فرماندار تام ولف دستور K-12 مدارس دولتی نزدیک به دو هفته از شروع در مارس 16.

او ابتدا دستور داد تمام رستوران ها و کافه ها در شهرستان Allegheny, Bucks, Chester دلاور و مونتگمری که در آن بسیاری از دولت را عمده مراکز جمعیتی در بر داشت, به ناهار خوردن در امکانات برای دو هفته بعد تمدید منظور در سطح ایالت. فرماندار نیز به شدت خواست غیر ضروری کسب و کار – مانند تفریح و سرگرمی امکانات – نزدیک.

ایالت جمعیت محدودیت سفارش داده نشده است اما شهر فیلادلفیا به عنوان از آوریل 12, دارای ممنوع جمعیت بیش از 1 ، 000.

مقامات نیز “به شدت تشویق” تعلیق از تجمع بیش از 10 نفر است.

coronavirus pennsylvania

بهداشت و درمان کارگران مستقیم یک ماشین در یک COVID-19 موقت تست سایت در ردنر, پنسیلوانیا [مت Slocum/آسوشیتد پرس]

رود آیلند

در مارس 10, فرماندار Gina Raimondo, اعلام وضعیت اضطراری در رود آیلند.

شش روز بعد Raimondo اعلام کرد که شام خوردن در سرویس به پایان خواهد رسید در تمام کافه ها و رستوران ها به عنوان از آوریل 17, حداقل تا مارس 30. به عنوان با کشورهای دیگر takeout خدمات باقی خواهد ماند یک گزینه است.

Raimondo بسته مدارس تا آوریل 3 با بسیاری از انتظار می رود به ارائه آموزش از راه دور. او توصیه کرده است که تجمعات 25 یا بیشتر ممنوع شود.

کارولینای جنوبی

کارولینای جنوبی, فرماندار هنری مک مستر اعلام وضعیت اضطراری در تاریخ 13 مارس به دنبال مارس 14 cancelling از مدارس دولتی از طریق ماه مارس.

رستوران ناهار خوری اتاق نیز بسته می شود که از 18 مارس مک مستر اعلام کرد. بایگانی اطلاعات و تحویل خواهد شد هنوز هم در دسترس خواهد بود در خط با اقدامات انجام شده توسط کشورهای دیگر.

کسب و کارهای دیگر و ورزشی سازمان درهای خود را بسته اند و یا به حالت تعلیق عملیات به طور نامحدود.

داکوتای جنوبی

کنگره آمریکا می گذرد coronavirus کمک برای خانواده های کارگران

داکوتای جنوبی و فرماندار کریستی Noem دستور داد در مارس 13 که در مدارس نزدیک برای حداقل یک هفته تمدید سفارش برای یک هفته دیگر در مارس 17. او همچنین دستور داد غیر ضروری پرسنل در دولت به کار از خانه.

Noem است گفت: رستوران و بار, تعطیلی در حال حاضر مورد نیاز در کشور به دلیل موارد جامعه گسترش اند هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است.

South Dakota State University به تمدید آن بهار و تعطیلات از طریق مارس 23, زمانی که همه کلاس ها خواهد بود به طور موقت منتقل شده آنلاین.

تنسی

فرماندار تنسی لایحه لی که اعلام وضعیت اضطراری در مارس 12, خواست مدارس در تاریخ 16 مارس به پایان هفته و بسته باقی می ماند از طریق پایان ماه مارس. اما لی گفت: دفتر خود را ندارد قدرت را به زور در مدارس به ترک تصمیم به مقامات محلی.

میله, رستوران ها و دیگر موسسات هنوز دستور داده شده است تا به حال لی به شدت دلسرد گروه از بیش از 250 در مارس 13.

لی در یک کنفرانس خبری گفتند که ایالت مقرر شد لزوما صحیح پاسخ رسانه های محلی گزارش. فرماندار برجسته مسئولیت شخصی در واکنش به بحران است.

برخی محلات مانند دولت سرمایه Nashville توافق برای بستن میله و محدود کردن رستوران ظرفیت در راستای حکم در کشورهای دیگر.

تگزاس

تگزاس رویکرد به کروناویروس مهار یک “چهل تکه” از محلی مقررات با توجه به ایالت رسانه تگزاس تریبون.

فرماندار Greb ابوت اعلام وضعیت فاجعه در مارس 13, اما تا حد زیادی اجازه شهرستانها نواحی و مناطق آموزش و پرورش به اتخاذ اختصاصی رویکرد به ویروس.

فرماندار گرگ ابوت گفت: بیش از آخر هفته که مقامات محلی خواهد شد و بهترین تصمیم را برای جوامع خود است و تا کنون در برابر ایالت تعطیلی.

او تا به حال اجرا محدودیت در بازدید کنندگان برای مراقبت از سالمندان امکانات بیمارستان ها و زندانها و مراکز مهد کودک. مقامات نیز چشم پوشی استاندارد تست مورد نیاز مدارس دولتی است.

برخی محلات لغو کلاس ها و بسته, رستوران ها, کافه ها و دیگر مناطق. دیگران از جمله شهرهای کوچکتر نیست.

Mexico asylum seekers - coronavirus

پناهجویان با پوشیدن ماسک وارد درب در حالی که حضور اجباری دادگاه مهاجرت در تاریخ 16 مارس در ال پاسو تگزاس [سرو Attanasio/آسوشیتد پرس]

یوتا

فرماندار گری هربرت در مارس 12, توصیه می شود محدودیت در مجامع عمومی از 100 نفر یا کمتر در حالی که مردم گفت: مردم بیش از 60 باید محدود اجتماعات به کمتر از 20 نفر است.

“امروز ما متوقف تصمیم گیری بر اساس این امید که همه چیز بهتر خواهد شد” هربرت گفت: در اعلام داوطلبانه راهنما.

که اعلام شد به دنبال یک “نرم بسته شدن” از مدارس دولتی به مدت دو هفته آغاز شد که در مارس 16. معلمان داده شد دو روز برای تعیین چگونه به حرکت می کند کلاس های آنلاین.

فرماندار هنوز به قیمومیت که کسب و کار, از, اما بسیاری از رستوران ها شروع کرده اند به ارائه تحویل و carryout خدمات خود را.

ورمونت

Election 2020

ورمونت سناتور برنی ساندرز و نامزد دیگر جو بایدن آرنج دست انداز قبل از دموکرات ریاست جمهوری اولیه بحث [اوان Vucci/آسوشیتد پرس]

فرماندار فیل اسکات صادر شده در مارس 16 وضعیت اضطراری اعلام کرد ایالت تعطیلی از کافه ها و رستوران ها در خط با کشورهای دیگر. تحویل و انتخاب کنید تا ادامه خواهد داد.

اسکات نیز ممنوع تجمعات از 50 یا بیشتر مردم و محدود سالن به فعالیت در 50 درصد ظرفیت است. مدارس بودند دستور داد به نزدیک مارس 18.

من می خواهم Vermonters به می دانم که ما در حال به طور مداوم ارزیابی دیگر کاهش مراحل و ما همچنان به برقراری ارتباط افراد به عنوان آنها را به محل قرار داده گفت:” فرماندار اسکات. “این مهم است به یاد داشته باشید که در زمان بحران همه ما نیاز به فداکاری. اما Vermonters و همه آمریکایی ها افزایش یافته است به چالش های بسیاری قبل از این زمان خواهد بود.”

ویرجینیا

فرماندار رالف Northam, در مارس 12, اعلام وضعیت اضطراری در ویرجینیا. روز بعد مقامات بسته تمام مدارس از طریق مارس 27.

در 17 مارس نرتهم با صدور دستور منع بیش از 10 مشتریان در رستوران ها و مراکز تناسب اندام و تئاتر در یک زمان.

“من امیدوارم که هر کس باید این حس مشترک به ماندن در خانه امشب و در روز های آینده گفت: Northam. “این به منظور اطمینان خواهد داد که دولت و مقامات محلی باید ابزار آنها نیاز به نگه داشتن مردم امن”.

واشنگتن

واشنگتن برای اولین بار به تجربه قابل توجهی شیوع coronavirus محور عمدتا در 11 خانه سالمندان در اوایل ماه مارس. در فوریه 29, فرماندار جی Inslee اعلام وضعیت اضطراری.

در مارس 15, تمام, میله, رستوران ها, تفریحی و سرگرمی و امکانات دستور داده شد تا دو هفته تعطیل. مقامات همچنین محدود اجتماعات به زیر 50 نفر Inslee اعلام کرد در 15 مارس.

Inslee قبلا خواهان محدودیت در افراد مسن و به کمک امکانات زندگی از جمله محدود کردن تعداد بازدیدکنندگان نگه داشتن بازدید کننده در اتاق بیمار و بررسی کارکنان برای ویروس علائم.

این مقررات خواهد بود در محل تا نیمه شب در مارس 9. مدارس بسته مارس 15 و انتظار می رود برای باز کردن دوباره در 27 آوریل.

“این یک بی سابقه ای بهداشت عمومی وضعیت” Inslee گفت. “یکی از اصلی دفاع است به کاهش تعامل مردم در زندگی ما است.”

Servpro cleaning workers are sprayed as they exit the Life Care Center in Kirkland, Wash., Thursday, March 12, 2020, at the end of a day spent cleaning inside the facility near Seattle. The nursing ho

Servpro تمیز کردن کارگران اسپری به عنوان خروج آنها زندگی مرکز مراقبت از خانه سالمندان در مرکز شیوع این بیماری در کشور در Kirkland, Washington State [Ted S. وارن/آسوشیتد پرس]

غرب ویرجینیا

فرماندار جیم عدالت اعلام وضعیت اضطراری در مارس 16, اگر چه غرب ویرجینیا بود که در آن زمان آخرین خارجه آمریکا بدون تایید مورد کوروناویروس. اعلامیه را به سهولت قوانین در نیروی انسانی و خرید دفتر فرماندار توضیح داد. دولت خود را تایید اولین مورد از coronavirus در روز سه شنبه.

عدالت بسته شده است مدارس از طریق مارس 27. میله, رستوران ها و قمار نیز بسته شد.

عدم گسترده تست در ما ایجاد شک و تردید در مورد غرب ویرجینیا وضعیت.

سناتور آمریکایی Joe Manchin گفت: در رسانه های تماس که در آن “هیچ بهانه ای هنگامی که شما می دانید که چگونه آسیب پذیر کشور ما است. اگر آن را می شود ahold ما دولت نداریم بهداشت و درمان به منظور دفاع از خودمان است. این می تواند ویرانگر”.

ویسکانسین

فرماندار تونی Evers اعلام کرد در مارس 16 که کافه ها و رستوران ها خواهد دید و تجمعات از 10 یا بیشتر مردم خواهد بود ممنوع از مارس 17, اجازه می دهد برای تحویل و بایگانی اطلاعات.

مدارس تعطیل هستند, با آزمایشی بازگشایی آوریل 6.

“ما شاهد جامعه گسترش COVID-19 در ویسکانسین. این به این معنی است که افرادی وجود دارند که باید آزمایش مثبت که هیچ مواجهه با یک مورد شناخته شده و نه آنها را به یک محل که در آن وجود دارد شناخته شده جامعه گسترش” Evers گفت: در یک کنفرانس خبری اعلام تعطیلی.

وایومینگ

فرماندار مارک گوردون و مسئولان مدرسه توصیه می شود که مدارس بسته می شود از طریق حداقل آوریل 3.

وایومینگ کم جمعیت. از مارس 18, گوردون, در عین حال به منظور کسب و کار همان تعطیلی به کشورهای دیگر.

دولت “باید متوجه باشید که بسته شدن کسب و کار و تعلیق سفر و وقایع عمومی تهدیدی برای اشتغال و کسب و کار زنده ماندن. ما پاسخ به این تهدیدات باید متمرکز و اندازه گیری و چیزی که این تیم را به یک تغییر وضعیت” گوردون گفت: در بیانیه ای.

منطقه کلمبیا

صندلی های این کشور اعلام کرد سخت تعطیلی در فضاهای عمومی مانند کافه و رستوران ها و کاباره ها و سینما در مارس 15, ارائه تنها takeout مواد غذایی است.

این منطقه نیز به حالت تعلیق در خدمات عمومی فعالیت هایی مانند خیابان جارو و تشویق همه کارکنان دولت به کار از خانه.

شهردار موریل باوئر اعلام کرد یک اضطراری برای بهداشت عمومی در آوریل 11. تمام مدارس دولتی در منطقه بسته شده تا مارس 16.

یادداشت سردبیر: با اتمام دولت های ایالتی و محلی برای اکثر تا تاریخ اعمال گرفته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>