مستند قهرمان: مقابله با کروناویروس در برلین پناهندگان صفحه اصلی

پناهندگان صفحه اصلی مدیر کتی Griggs یکی از بسیاری از مردم که شغل شده اند ساخته شده فوق العاده به چالش کشیدن با این بیماری همه گیر. چگونه می توانم شما محافظت از یک جامعه متنوع هنگامی که اعضای آن همه سهم حمام و آشپزخانه?

چگونه شما مردم را به عمل اجتماعی فاصله زمانی که آنها زندگی می کنند با 200 نفر دیگر و به اشتراک گذاری آشپزخانه و حمام? که چه شده است نگه داشتن کتی Griggs, مدیر یکی از برلین پناهنده خانه های بیدار در شب برای چند هفته گذشته.

“این واقعا دشوار است,” او گفت:. “آنها نمی توانند خود جدا چرا که آنها در حال تمیز کردن دندان های خود را در کنار کسی هر روز صبح و آماده کردن غذا و غذا خوردن در کنار شخص دیگری است.”

برخی از خانواده ها در خانه های کوچک به تخت خود را با حمام و آشپزخانه, اما طبقه بالا تا 16 نفر را برای به اشتراک گذاشتن امکانات. این راه حل تا کنون: به حداقل رساندن خطر ابتلا به توزیع ماسک برای ساکنان و تعیین پخت و پز و شستن بار برای مردم با استفاده از همان آشپزخانه است.

“این در حال حاضر می تواند استرس زا به اشتراک گذاری با مردم اما در حال حاضر شما باید به تکیه بر همسایه خود را به معقول” او گفت:. “برخی از مردم به اشتراک گذاری اتاق با مردم آنها را نمی دانم, بنابراین حتی اگر شما نشستن در اتاق خود را در تمام طول روز شما هنوز هم کسی نشسته وجود دارد که شاید در نظر گرفتن مراقبت به همان اندازه به عنوان شما.”

آسیب پذیر جامعه

در حالی که بسیاری از در خانه بیشتر یا کمتر مستقل پرداخت خود را اجاره دیگران schutzbedürftig — که به ویژه آسیب پذیر در بحران کنونی; برخی از بیماری های جسمی و ذهنی را در حالی که ساکنان دیگر گذاشته شده است با اختلال استرس پس از سانحه توسط تجربیات خود را قبل از آمدن به آلمان است.

“من احساس می کنم یک مسئولیت بزرگ برای حفاظت از این مردم آسیب پذیر” Griggs گفت. “ما فقط در تلاش برای فکر می کنم از چیزهایی که در همه زمان ها است که می تواند انجام شود به کاهش خطر ابتلا به. هر هفته من فکر می کنم: خوب من آماده ام که ما مشخص کرده ایم در معرض خطر مردم ما سعی کرده ایم به حرکت آنها را به جایی بهتر — ما پاک کودکان playroom که ما نمی تواند در این وضعیت استفاده کنید به هر حال, بنابراین ما می تواند قرار دادن یک خانواده با یک زن باردار در آن وجود دارد.”

Katie Griggs (Bianca Reuper)

‘من از دست من دستياران: کتی Griggs خارج پناهنده خانه او اجرا می شود در Neukölln, برلین

کابوس, البته, خواهد بود یک مورد تایید شده از COVID-19 در خانه و Griggs شده است که برای آماده سازی وضعیت با داشتن اتاق های خالی بازسازی و راه اندازی به عنوان قرنطینه چهارم: یک منطقه برای موارد مشکوک و یکی برای تایید موارد است.

اگر وجود دارد عفونت او امیدوار است که این امر متقاعد کردن مقامات به قرنطینه کل ساختمان و حفظ همه قفل شده است. که همچنین به این معنی است که تیم او از مددکاران اجتماعی که در کار ساختمان نیز ارسال می شود و یک تیم جدید را بیش از. تا کنون آنها خوش شانس بوده و فقط با یک مورد مشکوک به. “آزمون برگشتم منفی,” او گفت:. “بنابراین همه ما را تشویق می کردند با صدای بلند.”

آماده سازی اولیه

در حالی که همه Griggs که متولد بریتانیا است اما در حال حاضر یک شهروند آلمانی است او خود را به چالش به مقابله با. هر چند کار او این است که به عنوان طبقه بندی شده ضروری خود وضعیت پزشکی به این معنی است که او خودش را در معرض خطر فرد پس او است که مدیریت تیم خود را از خانه.

A yellow ribbon reads 'Leave no one behind' (picture-alliance/ZUMAPRESS/S. Babbar)

آگهی خواندن “ترک هیچ یک از پشت’ به نظر می رسد در شهرهای آلمان به تقاضا است که اردوگاه های پناهندگان در یونان تخلیه شود

کلید حفظ شده است و همه ساکنان اطلاع از اقدامات انجام گرفته در صفحه اصلی و به روز رسانی در برلین مستند سفارشات. این می تواند به خصوص روی حیله و تزویر به عنوان ساکنان صحبت می کنند و بسیاری از زبان ها آمده و از 25 کشور مختلف عمدتا در خاورمیانه و آفریقا و شرق اروپا است.

و همچنین به عنوان حلق آویز کردن اعلامیه Griggs نامه نوشت به هر ساکن مشاوره آنها را به اقدامات احتیاطی در مورد کل ساختمان را باید قرنطینه مانند ساخت مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی غذا و دارو و محصولات بهداشتی در خانه.

“من حتی گفت: افراد سیگاری را در نظر بگیرید خرید بیشتر سیگار, چون من نمی خواهم از 50 جوان مردان گیر کرده در داخل مجبور به سیگار را تا آنجا که آنها قادر نخواهد بود به خرید بروید!” او گفت:.

در همین حال ساکنان در سمت چپ با کمی به اشغال خود. کسانی که کار هنوز هم می توانید انجام دهید که (اگر کسب و کار هنوز هم در حال اجرا) اما کلاس های زبان آلمانی است که بسیاری از آنها حضور داشته اند به حالت تعلیق درآمد. این بدان معناست که ساکنان در حال پیدا کردن راه خود را به پر کردن در زمان: یک مرد گرفته شده برای دوخت ماسک برای ساکنان دیگر; یک سازمان پاک کردن عملیات در فضای دیگری گرفته تا نقاشی برای تزئین دیوار.

“خوشبختانه من ساکنان همه دوست داشتنی من واقعا از دست آنها” Griggs می گوید. “بسیاری از آنها شده اند از طریق وحشتناک شرایط — جنگ voyages در سراسر دریاها — آنها بسیار قوی مردم است.”

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>