رهبران محلی مقاومت در برابر مکزیک رئیس جمهور فشار برای بازگشایی

مکزیک-شهرستان — دولت های محلی در سراسر مکزیک را به عقب رانده دوشنبه در برابر رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador تماس برای بازگشایی اقتصاد در برخی از 300 شهرستان است که لازم نیست فعال موارد coronavirus با رهبران گفت: آنها ترجیح داده به صبر کنید تا ماه ژوئن قبل از از سرگیری فعالیت های عادی.

مکزیک که گزارش 51,633 مجموع موارد و 5,332 مرگ و میر دیده می شود یک شیب صعود در عفونت های جدید. خط مقدم پزشکان که از ترس زودرس بازگشایی می تواند منجر به موج دوم عفونت — سناریویی که اخیرا در شیلی و گواتمالا که در آن دولت مجبور به عقب بازگشایی برنامه.

اما لوپز Obrador شده است با فشار دادن به فعال کردن اقتصاد است. در علاوه بر این به باز کردن ویروس رایگان, جوامع, سلامتی خود را به مشاوران باید گفت که این معدن از ساخت و ساز و صنایع خودرو می تواند از سرگیری عملیات به عنوان روز دوشنبه.

این کشور مستند — آغاز شد که در ماه مارس — در محل باقی می ماند اما این صنایع خواهد شد مجاز به بازگشت به تولید به دلیل مکزیک را بالا مشاوره بدن در این بیماری همه گیر به طور کلی سلامت شورای تصمیم گرفته بود به طبقه بندی آنها به عنوان “فعالیت های ضروری.”

اما در دوباره باز کردن برنامه های ارائه شده در دوشنبه, مقامات گفت: کارخانه برنامه ریزی برای بازگشایی باید با استفاده از, اجتماعی, فاصله, درجه حرارت غربالگری و پرسشنامه سلامت به جای هر گونه افزایش جدید در COVID-19 تست برای محافظت از کارکنان. مکزیک کشوری با بیش از 125 میلیون نفر انجام شده است تنها در حدود 150,000 آزمون تا کنون میزان بسیار کم در مقایسه با کشورهای دیگر است.

“امروز مولد فعالیت های اجتماعی در حال حاضر شروع به باز کردن آن موافقت شد و آنها می توانند شروع کلاس های” لوپز Obrador گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد حدود 300 شهرستان که در آن هیچ عفونت.”

یک جنرال موتورز کارخانه در مرکز ایالت گوآناخوآتو گفت: کارگران که یک شیفت خواهد بازگشت به عملیات روز شنبه. کارگران باید پوشیدن ماسک و عینک در همه زمان ها و تمیز تراشیده.

اما در بسیاری از مورد تایید مناطق جمهور کلمات نیست در نتیجه هر گونه تغییرات.

در جنوب ایالت اوآخاکا که بیش از 200 عفونت-رایگان شهرک های رژیم صهیونیستی است. Alejandro Murat گفت: در یک آدرس ویدیویی یکشنبه که پس از رایزنی با دیگر جوامع مقامات تصمیم به صبر کنید تا ژوئن 1 شروع به ارزیابی این که آیا برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی.

Murat گفت: دانش آموزان را به کلاس دوشنبه حتی در جوامع بدون تایید موارد ویروس.

بسیاری از کسانی که در جوامع در حال متمرکز در مناطق کوهستانی شمال از دولت است. به طور طبیعی جدا شده با چند منابع آنها را سازماندهی اولیه در برابر این بیماری همه گیر.

میریام پاسکوال یک مدافع حقوق بشر با یک سازمان غیر دولتی به نام Yureni روز دوشنبه گفت که Murat تصمیم نشان داد که جوامع بومی’ استراتژی برای مبارزه با ویروس کار می کرد. بسیاری از آنها مهر و موم شده خود را نه تنها به خودی اما به خود ساکنان اتفاق افتاده است که به دور در آن زمان است. آنها تحمیل حکومت و پلیس نگه داشته و مردم از جمع آوری و تضمین آنها عینک ماسک.

“اقدامات که به نظر می رسد شدید در این شهرستان گرفته شده در اینجا به دلیل شرایطی که در اینجا نیز افراطی” پاسکوال گفت: از Guelatao, Oaxaca است. “وجود دارد هیچ پزشکان. برای رسیدن به یک پایه در بیمارستان می تواند پنج ساعت در جاده خاکی. و آنها جوامع بدون تلفن بدون اینترنت به شدت به حاشیه رانده شده و تبعیض.”

جوامع محافظت خود را به دلیل یک اطلاعات اولیه کمپین توضیح داد که این ویروس و خطرات آن است. سردرگمی آغاز شده و با پیام های متناقض از دولت فدرال است.

اگر دولت فدرال می گوید مردم در این جوامع که همه چیز همه حق پاسکوال ترس آنها شروع خواهد شد سفر به پایتخت دولت.

“اگر شما برای باز کردن آن (عفونت) شروع آن را می توان فاجعه بار برای ما به دلیل مکانیسم برای درمان یک مورد از COVID وجود ندارد, اینجا,” او گفت:.

در کشور همسایه Guerrero رژیم صهیونیستی است. هکتور Astudillo گفت: از آن باقی مانده است معلوم نیست که دانش آموزان می تواند به کلاس بازگشت.

“ما در حال رفتن به بازگشت به کلاس در 18 در هر شهرستان و وجود ندارد شرایط به انجام آن در ژوئن 1, یا,” او گفت:. گرررو تا به حال 12 شهرستان در دولت فدرال لیست تایید شده اما Astudillo گفت که واقعا این 10 بود چرا که دو تن از آنان در مجاورت جوامع در اوآخاکا با تایید موارد است.

دولت معدن و ساخت و ساز بخش نیز در حال آماده شدن برای تاریخ 1 ژوئن شروع Astudillo گفت.

حداقل در برخی از شهرستان که مورد تایید قرار گرفت به راه اندازی مجدد فعالیت های در جنوب ایالت چیاپاس نیز تصمیم به صبر برای باز کردن مدارس است. اما وجود دارد به ویژه ترافیک بیشتر در خیابان ها در برخی از این جوامع است.

غربی ایالت خالیسکو نیز نگهداری مدارس بسته شده در آن مورد تایید جوامع اما اجازه کار به رزومه در برخی از بخش های اقتصاد است.

رژیم صهیونیستی. انریکه الفرو که علنا مخالفت با برخی از حرکت توسط مقامات بهداشت فدرال اعلام کرد که برخی از “غیر ضروری” کسب و کار است که تولید نیست جمعیت و همچنین خدمات مانند لوله کشی و محوطه سازی و سالن های زیبایی خواهد بود و مجاز به بازگشایی شده است.

“در اینجا وجود دارد و نه شهرستان است که باز کردن و دیگران که نمی,” الفرو گفت و اشاره کرد که این موضوع نباید برای شهر مکزیک بوروکرات به تصمیم می گیرید. “این یک اشتباه جدی این ایده باز کردن برخی از شهرک و نه دیگران. این تصمیم قصد ندارم به اتفاق می افتد در Jalisco و نه دنبال داشته باشد.”

شمال ایالت چیهواهوا گفت: هیچ کدام از آن شهرستان در دولت فدرال لیست خواهد بازگشایی چرا که آنها نزدیک به سیوداد خوارز, آلاینده شهرستان مرزی شده است که در برخورد با این ویروس. رژیم صهیونیستی. خاویر کررل اشاره به رابطه با, El Paso, تگزاس, و مرزی فعالیت مستلزم آن در این است که هیچ یک از تعداد انگشت شماری از چیهواهوا شهرها در لیست خواهد بازگشایی نشده است.

Precariousness از رئیس جمهور قصد دارد نمایش داده شد یکشنبه شب زمانی که لوپز Obrador نقطه در ویروس, سلامت, معاون هوگو لوپز-Gatell گفت: در میانه روزانه COVID-19 کنفرانس خبری که او از بین بردن یک شهرستان از لیست.

در طول سخنرانی او دریافت کرده بود کلمه از Guerrero را وزیر بهداشت که یکی از مورد تایید جوامع در حال حاضر به حال یک عفونت, او گفت:.

پایان کنفرانس خبری یک خبرنگار هشدار داده او را به یکی دیگر از جامعه در اوآخاکا که ممکن است باید از لیست حذف شده. او گفت: آن را که قرار بود به پویا وضعیت.

“اگر این اتفاق فردا آن معلق خواهد شد که در آن موارد شناسایی شده” لوپز-Gatell گفت.

AP نویسنده علامت استیونسون در شهر مکزیک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>