لابی گری رشد می کند در برابر سی سی پی شورشی با مضمون پرچم

دانشگاه مربیان و مسیحی وزیران صادر می سی سی پی قانونگذاران به حذف مؤتلفه نبرد نشان از پرچم دولت

جکسون از دست ندهید. — دانشگاه مربیان و مسیحی وزرای پر می سی سی پی در کنگره در روز پنج شنبه, اصرار قانونگذاران به دست گرفتن لحظه ای و حذف مؤتلفه نبرد نشان از پرچم دولت در حالی که آمریکایی ها حساب با مشکل بحث در مورد نژاد و تاریخ است.

“آن را شجاعت. در آن طول می کشد وجدان گفت:” برگرد. رجینالد M. باکلی کشیش ارشد جکسون حیوان دست اموز چپل Missionary Baptist Church.

می سی سی پی است که در گذشته دولت با یک پرچم است که شامل آرم که نژادپرست است.

مؤتلفه بناهای تاریخی و نمادهای دیگر در حال حذف شدن در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا در میان اعتراضهای گسترده بیش نژادی و بی عدالتی پس از ضبط به کشتار مردم سیاه و سفید و گاهی توسط پلیس.

سابق می سی سی پی رژیم صهیونیستی. فیل برایانت در روز پنج شنبه حمایت یک دولت طراحی پرچم که به از بین بردن مؤتلفه نبرد آرم — یک زمینه قرمز صدر توسط یک آبی X با 13 ستاره سفید.

“من افتخار می کنم به عنوان فرماندار به اضافه کردن ‘به خدا ما اعتماد “به دولت مهر” جمهوری خواه برایانت در توییتر نوشت. “آن را بزرگ می سی سی پی امور خارجه پرچم.”

برایانت چپ در ژانویه پس از هشت سال به عنوان فرماندار و چهار قبل از آن به عنوان معاون فرماندار و او هرگز تحت فشار قرار دادند به لحاظ سیاسی فرار موضوع تغییر پرچم در طول زمان خود را در اتاق.

سفید supremacists در می سی سی پی مقننه قرار داده مؤتلفه علامت در گوشه سمت چپ بالا از پرچم دولت در سال 1894 در واکنش به این قدرت سیاسی است که آمریکایی های آفریقایی تبار را به دست آورد و پس از جنگ داخلی.

می سی سی پی رای دهندگان تصمیم به نگه داشتن پرچم در یک سال 2001 ایالت انتخابات اما طراحی باقی مانده است بحث برانگیز است.

دولت سالانه جلسه قانونی است که تقریبا بیش از آن طول می کشد دو سوم اکثریت مجلس نمایندگان و سنا به در نظر گرفتن لایحه پس از عادی مهلت گذشت. قانونی رهبران ادامه کار پنج شنبه به ساخت یک ائتلاف دو حزبی برای رسیدن به این حاشیه را به یک پرچم لایحه برای بحث در چند روز آینده.

زمان کالیفرنیا ، تیت ریوز گفت: برای اولین بار است که “حق وتو خواهد بود بی معنی” اگر قانونگذاران رسیدن به یک اکثریت دو-سوم. که همان مارجین مورد نیاز برای سرنگونی حق وتو. ریوز گفت: هر چند که او ترجیح میدهد داشتن یک ایالت در انتخابات به رای دهندگان اجازه انتخاب یک پرچم طراحی شده است.

قانونی, سیاه, اعضای انجمن می گویند نمایندگان مجلس باید در مقابله با این موضوع دلیل دیگری ایالت پرچم رای خواهد بود تفرقه.

جمهوریخواه دولت سناتور. ملانی Sojourner از نچیز گفت که او می خواهد به نگه داشتن پرچم. مانند ریوز او گفت که او فکر می کند مردم باید رای گیری در مورد این مسئله.

“بسیاری از مردم وقتی که من با آنها صحبت کنید من از آنها بخواهید آنچه آنها پیدا توهین آمیز? و من قطعا می دانم برخی از مردم” Sojourner گفت. “آنها همیشه پشت به ‘آن را ‘نژادپرستانه’ به دلیل راه آن استفاده شد در 1960s. خوب کلان با استفاده از ستاره و راه راه بیش از آن استفاده نبرد پرچم. آن را با استفاده از صلیب مسیحی. منظورم این است که آنها با استفاده از نمادهای دیگر. جایی که ما رسم خط؟”

NCAA هفته گذشته گفت که آن در حال گسترش است یک سیاست است که ممنوعیت متحده با برجسته مؤتلفه نمادها از میزبانی آن حوادث حمایت. اعلام این خبر یک روز پس از کنفرانس جنوب شرقی ساخته شده مشابه اعلامیه هدف در می سی سی پی امور خارجه پرچم. فعلی NCAA بان در محل پس از سال 2001 امر به چه NCAA تماس های از پیش تعیین شده از جمله سایتهای مسابقات بسکتبال بازی.

“ما نمی توانیم نخبگان برنامه بدون میزبانی postseason حوادث” گفت: نیکی McCray-Penson بود که استخدام این سال به عنوان Mississippi State University بسکتبال زنان مربی.

صحبت های روز پنج شنبه در کنگره McCray-Penson گفت: مؤتلفه نماد “نمادی از نفرت است.”

“به عنوان یک زن مربیگری در یکی از متنوع ترین دانشگاه ها در کشور من مشتاقانه منتظر دیدن تغییر است که ما را متحد می سازد و با دقت نشان دهنده بزرگ ما جامعه” او گفت:.

کشیش باکلی گفت که اگر چه بسیاری از مردم می خواست برای تغییر, می سی سی پی پرچم برای سال پشتیبانی برای انجام این کار رشد کرده است در هفته های اخیر. بین المللی و ارتش متمرکز در افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار جورج فلوید در مینه سوتا و Breonna تیلور در کنتاکی و قتل یکی دیگر از سیاه Ahmaud Arbery در برخورد با مردان سفید در حالی که او در حال اجرا در یک ساحلی گرجستان محله.

صحبت می سی سی پی قانونگذاران رو به یک تصمیم در مورد پرچم باکلی گفت: “به شما داده شده راست بحران نیاز به انجام این کار. آمریکا بوده و یادآوری دوباره از عفونی گناه نژادپرستی و چگونه آن را خورده روح انسان و فساد تعاملات انسانی است.”

دنبال امیلی Wagster Pettus در توییتر http://twitter.com/EWagsterPettus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>