زنده: اسپانیا بازگشایی مرزها به عنوان coronavirus محدودیت برداشته

  • اسپانیا باز کرده است مرزهای خود را به اکثر کشورهای اروپایی و همچنین بریتانیا به عنوان coronavirus وضعیت اضطراری به پایان می رسد. اسپانیایی ها نیز مجاز به حرکت آزادانه در سراسر کشور از روز شنبه.

  • جدید بیمارستان صحرایی در شرق مراکش را دریافت خواهد کرد حدود 700 جدید کروناویروس بیماران پس از افزایش عفونت در عربستان گفت: دولت.

  • عراق, افسانه فوتبال احمد Radhi سالگی در بیمارستانی در بغداد به عنوان یک نتیجه از عوارض ناشی از کروناویروس جدید.

  • در سراسر جهان حداقل 8.75 میلیون نفر تایید شده اند به coronavirus بیش از 4.3 میلیون نفر بهبود یافته اند و بیش از 464,000 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, ژوئن 20

20:00 GMT – عربستان به پایان می رسد مستند با وجود افزایش عفونت

عربستان سعودی به پایان رسیده است در سراسر کشور coronavirus حکومت و اعمال محدودیت در کسب و کار از جمله سالن مو و سینما پس از سه ماه از دقیق محدودیت با وجود افزایش عفونت.

نماز بودند نیز اجازه داده شد به سر در مساجد در شهر مقدس مکه رسانه های دولتی گزارش تنها چند هفته قبل از مراسم حج است که با توجه به شروع.

پروازهای بین المللی و مذهبی, زیارت, اما, باقی می ماند, معلق و گردهمایی های اجتماعی بیش از 50 نفر ممنوع است, با توجه به وزارت کشور.

پادشاهی که دارای بالاترین گزارش coronavirus عفونت در فارس دیده می شود سنبله در موارد پس از آن آغاز شد مرحله به مرحله کاهش سختگیرانه مستند اقدامات در اواخر ماه مه. روز یکشنبه تعداد کل عفونت های رز به 157,612 در حالی که شمار کشته شدگان صعود به 1,267 با توجه به داده ها از وزارت بهداشت.

Saudi jewellers

عربستان جواهرات پوشیدن محافظ ماسک صورت ایستاده به عنوان فروشگاه های مردم در یک فروشگاه جواهرات و اشیای قیمتی در ماه رمضان در عربستان سعودی [احمد Yosri/رویترز]

19:20 GMT – فرانسه تلفات توسط هفت

تعداد مرگ و میر در فرانسه از COVID-19 افزایش یافته است توسط هفت از روز قبل به ایستادن در 29,640 گفت: کشور خدمات بهداشت ملی در روز یکشنبه.

تعداد تایید coronavirus موارد افزایش 284 به 160,377.

فرانسه پنجم-بالاترین coronavirus مرگ و میر در جهان, اگر چه میزان تلفات به شدت کاهش یافته است بیش از دو ماه گذشته اجازه می دهد این کشور به تدریج بازگشایی اقتصاد آن است.

اسپانیا آسانسور coronavirus وضعیت اضطراری و بازگشایی مرزها

18:40 GMT – تنیس: آدریا تور نهایی لغو پس از دیمیترو تست مثبت

گریگور دیمیترو گفته وی آزمایش مثبت برای COVID-19 ساخت و او را بالاترین-مشخصات بازیکن تنیس به فاش کردن او به این بیماری است.

29 ساله بلغاری شده بود رقابت در آدریا تور نمایشگاه مسابقات در کرواسی تا او انصراف با بیماری در طول تعطیلات آخر هفته. فینال این رویداد که برجسته جهان شماره یک نواک جوکوویچ و آندره Rublev بود لغو شد به عنوان یک نتیجه.

18:00 GMT – نیویورک ویروس ردیابی کردن یک پر از دست انداز شروع: گزارش

شهر نیویورک در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus از طریق تماس با ردیابی شده است مانع از بی میلی بسیاری از افرادی که مبتلا به این ویروس هستند به ارائه اطلاعات به ردیاب با توجه به گزارش در نیویورک تایمز.

گزارش تایمز گفت: فقط 35 درصد از 5,347 ساکنان شهر که تست مثبت بودند و یا فرض مثبت برای COVID-19 در دو هفته اول از تماس, ردیابی برنامه به اطلاعات در مورد نزدیک خود را تماس با ما.

پری N. Halkitis رئیس دانشکده سلامت عمومی دانشگاه ” راتگرز به این روزنامه گفت که 35 درصد رای برای استخراج مخاطبین است “بسیار بد”.

Business New York

یک کارگر می گذرد با یک سوار رستوران در طول شیوع کروناویروس در شهر نیویورک [برندان McDermid/رویترز]

17:20 به وقت تهران – چین ممنوعیت برخی از ما مرغ واردات محصولات شرکت پپسی

چین واردات از بالا ما مرغ تولید و دستور پکن پپسی کارخانه نزدیک به پنج شنبه به عنوان authorites را پایین نگه داشته و در تولید مواد غذایی و توزیع در میان کروناویروس جدید خوشه در پایتخت.

مقامات بهداشت همچنین گزارش 22 ویروس جدید موارد در پکن که در آن آنها مورد آزمایش قرار داده اند بیش از دو میلیون نفر به عنوان آنها به دنبال حاوی یک موج از عفونت های جدید مربوط به یک بازار عمده فروشی در پایتخت.

واردات مرغ منجمد از Tyson Foods شده اند “به طور موقت به حالت تعلیق” این اداره کل گمرک گفت: پس از شیوع ویروس پیدا شد در یکی از این شرکت امکانات تولید در ایالات متحده است.

ما مواد غذایی و نوشیدنی های غول پیکر شرکت پپسی نیز دستور به تعطیل کردن یکی از آن میان وعده-ساخت گیاهان در پکن پس از چندین کارکنان آزمایش مثبت سخنگوی شرکت فن Zhimin گفت.

16:40 به وقت تهران – دبی اجازه می دهد تا گردشگران خارجی برای ورود از ژوئیه 7

دبی اجازه خواهد داد که بازدید کنندگان خارجی برای ورود از تاریخ 7 ژوئیه در حالی که خارجی ها با ویزای اقامت قادر خواهد بود برای ورود از 22 ژوئن دبی رسانه ها گفته.

آن گفت: کسانی که وارد را مجبور به ارائه گواهی برای نشان دادن آنها به تازگی آزمایش منفی برای coronavirus یا خواهد تحت آزمون در بدو ورود در فرودگاه دبی. شهروندان و ساکنان مجاز خواهد بود به سفر خارج از کشور از ماه ژوئن 23.

People wearing protective face masks order food as they keep social distancing at the food court in Dubai mall after the UAE government eased a curfew and allowed stores to open

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت سفارش غذا به عنوان آنها در حفظ و اجتماعی فاصله در دادگاه مواد غذایی در بازار دبی در امارات متحده عربی [Rula Rouhana/رویترز]

16:00 GMT – پلیس هلند بازداشت ده ها تن پس از اعتراض به محدودیت های

پلیس در لاهه را بازداشت ده ها تن از مردم پس از آنها حاضر به ترک اعتراض دولت هلند اجتماعی فاصله اقدامات در محل قرار داده برای توقف گسترش coronavirus.

حدود یک هزار معترض جمع شده بودند در Malieveld منطقه در لاهه به هلند صندلی از دولت حتی اگر تجمع ممنوع شده است توسط شهرداری.

“باقی مانده تظاهرکنندگان در Malieveld که حاضر به ترک همه دستگیر شده است” پلیس توییتی در توییتر بدون گفت که چگونه بسیاری از مردم بازداشت شده است. هلندی رسانه ها گفت: حدود 100 نفر دستگیر شدند. یک شاهد عینی به یک شبیه برآورد.

مقامات اجازه داده بود که مختصری در اعتراض به جلو بروید قبل از درخواست تظاهرکنندگان را ترک کنند. پلیس ساخته شده از دستگیری هنگامی که یک گروه کوچک از حدود 200 نفر حاضر به ترک این شاهد گفت.

15:20 به وقت تهران – پلیس با استفاده از اسپری فلفل در اقامت در قرنطینه مرکز

پلیس با استفاده از اسپری فلفل بر روی ساکنان یک قرنطینه مجتمع مسکونی در شهر گوتینگن پس از شورش شکست ترک هشت افسران مجروح مقامات گفته اند.

پلیس گفت: آنها حلیم با بطری و سنگ و میله های فلزی مورد خانواده و فشفشه که در حدود 80 تا 100 ساکنان جمع آوری و در یک حصار در اطراف مجتمع آپارتمانی در روز شنبه. افسران گفت: آنها تنها قادر به جلوگیری و مانع از شکسته شدن با “سنگین استفاده از اسپری فلفل.”

برخی از 700 نفر زندگی می کنند در آپارتمان قرار داده شده بود تحت مجبور قرنطینه در روز پنج شنبه در تلاش برای جلوگیری از یک شیوع کروناویروس.

اولیه نتایج آزمون نشان داد که حدود 17 درصد از مردم در آنجا زندگی می کنند تا به حال شده است با آلوده رمان coronavirus.

ورزش را یک باز گشت

14:40 GMT – انگلستان تلفات 43 به 42,632

تعداد زیادی از مردم در بریتانیا که فوت کرده اند پس از تایید به COVID-19 افزایش یافته است 43 به 42,632 به گفته مقامات بهداشتی.

در ضمن تعداد موارد تایید شده در انگلستان افزایش یافت 1,221 به 304,331.

14:00 GMT – Serbians سر به نظر سنجی در اروپا در پست اول-مستند انتخابات

Serbians رفته اند به پای صندوق های رای برای انتخاب یک پارلمان جدید در اروپا در اولین انتخابات پس از coronavirus مستندات اثر در زمان سه ماه پیش با حکم محافظه کاران انتظار پیروزی راحت اکثریت.

مراکز رای دهی بودند که مجهز به ماسک صورت و دست sanitisers برای استفاده توسط این کشور رای دهندگان تقریبا 6.6 میلیون, بسیاری از آنها در انتظار به جست و خیز رای گیری – تا حدودی به دلیل ترس از عفونت است.

در 2 ظهر به وقت محلی (1200 GMT) میزان مشارکت در انتخابات بود 26.5 درصد در مقایسه با 29.7 درصد در همان مرحله از رای گیری چهار سال پیش آمار منتشر شده توسط دولت کمیسیون انتخابات نشان داد.

مشارکت در انتخابات نیز می تواند ضربه تحریم برخی از احزاب مخالف که می گویند رای را نمی خواهد و یا نمایشگاه با توجه به رئیس جمهور Aleksandar Vucic گرفتن بیش از رسانه ها.

Serbia polls

یک نظرسنجی رسمی چک رای دهندگان انگشت برای جلوگیری از دو بار رای گیری در اولین انتخابات ملی در اروپا پس از coronavirus مستندات آغاز شد در بلگراد صربستان [Marko Djurica/رویترز]

13:30 GMT – اسپانیا بازگشایی مرزهای خود به عنوان وضعیت اضطراری به پایان می آید

مسافران با پوشیدن ماسک و wheeling چمدان وارد مادرید اصلی فرودگاه و شهروندان فرانسوی عبور از مرز برای خرید مقرون به صرفه الکل و تنباکو در روز یکشنبه به اسپانیا باز مرزهای خود را به اکثر کشورهای اروپایی به پایان رسید و یک وضعیت اضطراری تحمیل شامل COVID-19.

اسپانیا مرزهای در حال حاضر به تمام کشورهای اتحادیه اروپا به جز پرتغال و همچنین به عنوان منطقه شنگن اعضای خارج از بلوک و بریتانیا است. گردشگران انگلیسی اجازه خواهد داشت بدون نیاز به قرنطینه اسپانیا گفت: حتی اگر آنها هنوز هم خواهد بود موضوع را به 14 روز انزوا پس از بازگشت خود..

اسپانیایی ها نیز مجاز به حرکت آزادانه در سراسر کشور از روز شنبه و بسیاری از آنها انتظار می رود برای دیدار دوستان و بستگان و خانه دوم در مناطق دیگر. از مارس 14, مردم مجبور به ماندن در خود استان.

می تواند دگزامتازون درمان coronavirus? دکتر خان پاسخ


سلام این یوسف Stepansky در دوحه مصرف بیش از همکار من Arwa ابراهیم.


12:53 به وقت تهران – پکن می توانید صفحه نمایش از یک میلیون نفر روزانه برای coronavirus

چینی ها سرمایه قادر است از غربالگری حدود یک میلیون نفر در روز برای coronavirus رسمی گفت: به عنوان تست ادامه داد: در سراسر شهر به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش یک تازه شیوع.

پکن گسترش بوده تست در این شهرستان از 20 میلیون پس از یک خوشه از عفونت های مرتبط با مواد غذایی و عمده فروشی بازار فوران حدود یک هفته پیش.

شیوع این بیماری برای اولین بار در پکن در ماه در حال حاضر پیشی اوج قبلی اعداد در شهرستان در اوایل فوریه.

12:48 GMT – فیفا می پردازد ادای احترام به مرحوم عراقی فوتبالیست احمد Radhi

فیفا یا فدراسیون بین المللی فوتبال ادای احترام به احمد Radhi عراق, افسانه فوتبال که فوت کرد با توجه به کروناویروس در بغداد بیمارستان پیشتر در روز یکشنبه.

در یک صدای جیر جیر فیفا ذکر شده Radhi دستاوردهای خود را در فوتبال حرفه ای قبل از اضافه کردن: “فوتبال از دست یک افسانه امروز. RIP احمد Radhi.”

12:35 GMT – پاپ می گوید coronavirus باید جرقه های جدید آگاهی های زیست محیطی

کاهش شدید آلودگی در طول coronavirus مستندات در سراسر جهان باید منجر به نگرانی بیشتر برای محیط زیست به عنوان محدودیت ها برداشته پاپ فرانسیس گفت.

در یکشنبه آدرس در میدان سنت پیتر پاپ گفت: همه گیر ساخته شده بسیاری از مردم را در خود منعکس رابطه با محیط زیست است.

“این مستند به کاهش آلودگی و نشان داد یک بار دیگر زیبایی از مکان های بسیاری از ترافیک و سر و صدا. در حال حاضر با از سرگیری فعالیت های همه ما باید مسئولیت بیشتر به دنبال پس از ما به خانه مشترک” او گفت:.

Pope Francis

میدان سنت پیتر که در آن نشانی برگزار شد بازگشایی شد به یک ماه پیش و ایتالیا آخرین سفر محدودیت برداشته شد در ژوئن 3 [فایل: Alberto Pizzoli/خبرگزاری فرانسه]

12:24 GMT – افغان سلامت کارگران عمدا حمله در طول همه گیر: سازمان ملل متحد

سازمان ملل متحد منتشر شده یک گزارش ویژه ابراز نگرانی بیش از آنچه که از آن به نام اخیر “عمدی حملات علیه کارکنان بهداشتی درمانی و امکانات در افغانستان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

از سازمان ملل در افغانستان (یوناما) گفت: این مستند 12 حوادث عمدی اعمال خشونت آمیز بین 11 مارس و آوریل 23.

این گزارش گفت: هشت نفر از این حوادث انجام شد توسط طالبان در حالی که سه حادثه بودند نسبت داده شده به نیروهای امنیتی افغانستان.

COVID-19 in Afghanistan وحشتناک ترین حمله در بخش زنان و زایمان در ماه گذشته در کابل در بیمارستان که به کشته شدن 24 نفر حل نشده باقی مانده [فایل: Anadolu]

12:10 GMT – Coronavirus موارد افزایش در عمان

عمان را تایید کرد سه مرگ و میر بیشتر از رمان کروناویروس گفت: وزارت بهداشت مصرف این کشور تلفات به 131.

بیشتر 905 عفونت های جدید ثبت شد بیش از 24 ساعت گذشته, هل دادن کل موارد به 29,471.

این کشور تا کنون گزارش 15,552 بهبود از این بیماری است.

11:58 GMT – انگلستان به دنبال قدرت های جدید به مورد مداقه قرار دادن خارجی تصاحب

بریتانیا به دنبال خواهد تغییرات به قانون اجازه می دهد تا موشکافی خاص خارجی تصاحب به اطمینان حاصل شود آنها را تهدید نمی کند این کشور توانایی مقابله با سلامت عمومی در شرایط اضطراری مانند شیوع کروناویروس.

دولت گفت: این امر معرفی تغییرات سازمانی عمل در روز دوشنبه به آن اجازه می دهد به مداخله اگر یک کسب و کار درگیر در یک بیماری همه گیر پاسخ شد هدف از تصاحب.

“این قدرت را ارسال یک سیگنال مهم برای کسانی که به دنبال استفاده از این مبارزه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر است که دولت بریتانیا آماده است تا عمل که در آن لازم است برای محافظت از امنیت ملی ما” کسب و کار, منشی, Alok شارما در بیانیه ای گفت.

11:14 GMT – مراکش باز بیمارستان صحرایی پس از افزایش ویروس موارد

جدید بیمارستان صحرایی در شرق مراکش را دریافت خواهد کرد حدود 700 COVID-19 بیماران پس از افزایش عفونت در عربستان دولت گفت.

مراکش گزارش یک رکورد تک روز افزایش رمان coronavirus موارد در روز جمعه پس از شیوع شناسایی شد در بسته بندی میوه گیاهان در شرق استان قنیطره باعث رباط به تشدید محدودیت ها در منطقه است.

شمال آفریقا پادشاهی گزارش داد بیش از 500 نفر در روز جمعه به طور عمده در قنیطره داشتن ثبت شده در دمای کمتر از 100 جدید COVID-19 عفونت های روزانه پس از تایید اولین مورد در اوایل ماه مارس.

Outside image - blog - morocco

مزارع توت فرنگی در قنیطره – معمولا مشغول کارگران برداشت در این زمان از سال – متروک شدن در تعطیلات آخر هفته پس از شیوع در کارخانه بسته بندی [فایل: فاضل Senina/خبرگزاری فرانسه]

09:56 GMT – هند رکورد بیشترین روزانه افزایش coronavirus موارد

هند ثبت شده 15,413 بیشتر موارد از رمان coronavirus در 24 ساعت گذشته که بالاترین تنها روز افزایش تا کنون با تعداد موارد تایید شده در حال حاضر در 410,461 با توجه به وزارت بهداشت ،

داده ها از وزارت تایید 306 مرگ و میر بالا بردن کلی تلفات به 13,254.

برخی از 128,205 موارد تایید شده اند تا کنون در ایالت مهاراشترا که باقی می ماند بدترین تحت تاثیر دولت در کشور و به دنبال آن جنوب ایالت تامیل نادو و سرمایه های ملی دهلی نو است.

Outside image - blog - Grim India record وزارت بهداشت داده ها نشان داد 306 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته [فایل: Harish Tyagi/سازمان حفاظت محیط زیست]

09:49 GMT – انگلستان به پرده مستند, کاهش, برنامه این هفته

انگلستان رئوس برنامه های خود را به سهولت coronavirus مستند در این هفته وزیر بهداشت مت Hancock گفت: به طور بالقوه آرامش دو متری قانون اجتماعی فاصله اجازه می دهد بسیاری از کسب و کار به بازگشایی در اوایل ماه جولای.

“ما در مورد به دیدن گام دیگری در طرح” هنکاک گفت ،

“در این هفته ما اعلام جزئیات بیشتری از اقدامات ما می تواند به از بین بردن برخی از ملی مستند اقدامات در آغاز ماه ژوئیه از جمله در جولای 4.”

Matt Jancock - reuters

انگلستان وزیر بهداشت مت, Hancock, می گوید دولت به طور بالقوه استراحت دو متری اجتماعی فاصله حکومت [فایل: اندرو پارسونز/رویترز]

09:28 GMT – عربستان سعودی برای راه اندازی $4bn گردشگری صندوق توسعه

عربستان سعودی قصد دارد برای شروع یک گردشگری صندوق توسعه اولیه $4bn سرمایه گذاری وزارت گردشگری گفت: به عنوان بخشی از برنامه ای برای تنوع بخشیدن به اقتصاد در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و قیمت نفت پایین است.

گردشگری صندوق توسعه راه اندازی خواهد شد, سهام و بدهی وسایل نقلیه سرمایه گذاری برای توسعه بخش گردشگری با همکاری بخش خصوصی و بانک های سرمایه گذاری این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

“راه اندازی این صندوق در این زمان به عنوان بخش گردشگری چهره بی سابقه ای چالش های جهانی است عهد به سرمایه گذار بخش خصوصی و اعتماد به نفس در چشم انداز بلند مدت برای گردشگری در عربستان سعودی” وزیر گردشگری Ahmed al-Khatib در بیانیه ای گفت:.

09:11 GMT – اندونزی گزارش 862 جدید کروناویروس عفونت 36 مرگ و میر بیشتر

اندونزی گزارش 862 جدید کروناویروس عفونت و مصرف آن در مجموع تعداد موارد به 45,891.

وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto گفت: وجود 36 بیشتر مرگ و میر گزارش شده با مجموع مرگ و میر در حال حاضر در 2,465 – بالاترین در شرق آسیا پس از چین است.

08:24 GMT – محققان چینی راه اندازی فاز 2 انسان آزمایشات ممکن است واکسن

محققان چینی آغاز فاز دوم انسانی محاکمه ممکن است coronavirus واکسن در موسسه علوم پزشکی و زیست شناسی در آکادمی چینی علوم پزشکی (IMBCAMS) گفت: در تلاش بیشتر برای ارزیابی اثربخشی و ایمنی.

IMBCAMS آغاز شد و روز شنبه در فاز 2 انسانی آزمون تجربی آن را شات های زیر در حال انجام فاز مطالعه است که به استخدام حدود 200 شرکت کنندگان ممکن است پس از آن گفت: در آن کانال رسانه های اجتماعی.

فاز 2 دادگاه تعیین خواهد شد شات دوز و در ادامه به ارزیابی اینکه آیا پتانسیل واکسن با خیال راحت می تواند باعث پاسخ ایمنی بدن در افراد سالم است.

Employee Philipp Hoffmann, of German biopharmaceutical company CureVac, demonstrates research workflow on a vaccine for the coronavirus (COVID-19) disease at a laboratory in Tuebingen

دانشمندان چینی در حال آزمایش شش ممکن است واکسن در انسان جدید کروناویروس [فایل: Andreas Gebert/رویترز]

07:56 GMT – روسیه گزارش کمتر از 8,000 جدید کروناویروس موارد

روسیه گزارش 7,728 موارد جدید از رمان coronavirus هل دادن آن در سراسر کشور مورد شمارش به 584,680 از بحران آغاز شد.

ملی coronavirus پاسخ مرکز گفت: 109 نفر فوت کرده در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 8,111.

07:20 به وقت تهران – فوتبال عراق legend احمد Radhi می میرد با توجه به کروناویروس

عراق, افسانه فوتبال احمد Radhi سالگی در بیمارستانی در بغداد به عنوان یک نتیجه از عوارض ناشی از کروناویروس جدید عراق رسانه ها گزارش شده است.

Radhi Amish Ahmad

عراق فوتبالیست و سپس کاپیتان احمد Radhi عنوان تیم خود را قبل از بازی به پایان رسید که با عراق پیروزی علیه ایران 2-1 در اکتبر 1993 در دوحه قطر [فایل: Burhan Ozbilici/آسوشیتد پرس]

56 سال در نظر گرفته شد ملی, ستاره, شناخته شده برای به ثمر رساندن یک جام جهانی هدف در مکزیک در سال 1986 زمانی که عراق تیم ملی فوتبال این شیرها از بین النهرین واجد شرایط برای قهرمانی.

دشت صرف بیشتر از کار خود را در لیگ عراق به نمایندگی Al-Zawraa و Al-Rasheed, برنده پنج لیگ عناوین و شکوه به ثمر رساند نمودار دو بار.

06:57 به وقت تهران – توکیو تایید 35 coronavirus موارد

سی و پنج رمان coronavirus عفونت موارد تایید شده در ژاپن در شهر توکیو شهری مقامات دولتی گفت.

روزانه تعداد بیش از 30 برای چهارمین مستقیم بعد. نه از 35 مثبت مشاهده شد و در گروه آزمایش انجام شده توسط دولت Shinjuku بخش است که محبوب منطقه زندگی شبانه.

06:12 GMT – UK وزیر دارایی Sunak طرح اضطراری کاهش در مالیات بر ارزش افزوده

انگلیسی, وزیر دارایی Rishi Sunak آماده است برای کاهش مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) به عنوان بخشی از دولت در آخرین تلاش ها برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus شیوع ساندی تایمز گزارش داد.

Sunak دستور داده است تا مقامات به آماده شدن گزینه برای کاهش مالیات بر فروش از جمله یک برش در تیتر رای و صفر امتیاز بیشتر محصولات برای یک دوره ثابت روزنامه گزارش شده است.

وزیر دارایی مارس اعلام کاهش مالیات بر ارزش افزوده و کسب و کار نرخ در یک سخنرانی در اوایل ماه ژوئیه در این گزارش اضافه شده است.

سلام من Arwa ابراهیم در دوحه قطر, مصرف بیش از زندگی از وبلاگ همکار من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

05:10 GMT – چین گزارش 25 مورد جدید که میلیون ها نفر تست شده

مقامات چینی گزارش روز یکشنبه حداقل 25 جدید تایید موارد – 22 در پکن و سه کشور همسایه استان هبی.

ملی چین کمیسیون بهداشت همچنین گفت 2.3 میلیون نفر در حال آزمایش شده است در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری در پایتخت که منجر به بسته شدن بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

چین ثبت شده حداقل 84,553 موارد با 4,639 تایید مرگ.

03:48 GMT – آلمان تایید coronavirus موارد افزایش

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش یافته 687 به 189,822 داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد در روز یکشنبه.

این موسسه همچنین گزارش شده مرگ و میر به 8,882 یکی کمتر از دوشنبه است. بدون توضیح داده شد که چرا این تعداد کاهش یافته است به گفته خبرگزاری رویترز.

03:24 GMT – کره جنوبی گزارش 48 مورد جدید

کره جنوبی گزارش 48 مورد جدید از coronavirus روز یکشنبه توسط 19 از یک روز زودتر Yonhap news agency گزارش.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: وارداتی موارد کاهش یافته است اما عفونت های محلی رز در میان ادامه گسترش ویروس در سئول در منطقه شهری و مرکزی شهرستان دأجئون.

از موارد جدید, 40 هستند عفونت های محلی و هشت وارداتی بالا بردن مجموع caseload به 12,421. وجود دارد هیچ اضافی مرگ و میر نگه داشتن کل مرگ و میر در 280.

03:12 GMT – دولت استرالیا گسترش وضعیت اضطراری در ویکتوریا

استرالیا دوم-پرجمعیت ترین ایالت ویکتوریا در روز یکشنبه تمدید آن وضعیت اضطراری به مدت چهار هفته بیشتر به جولای 19, آن را به عنوان جنگ سنبله در coronavirus عفونت رویترز گزارش داد. این می آید یک روز پس از اینکه دولت اعلام کرد این امر reimpose محدودیت دربندی بازدید کنندگان برای خانواده ها به پنج نفر و اجتماعات به 10 شروع دوشنبه. محدودیت شده بود آرام در تاریخ 1 ژوئن.

ویکتوریا گزارش 19 عفونت های جدید در روز یکشنبه پنجم بعد از دو رقمی افزایش می یابد. دولت در حال حاضر 1,836 تعداد موارد تایید شده یک چهارم از استرالیا موارد است.

دولت وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: 210 از موارد اعتقاد به جامعه انتقال تا حدودی مقصر در خانواده هایی که تا به حال احزاب بزرگ ناهار و شام با حضور مردم با علائم خفیف.

02:48 GMT – شماره 14-روز قرنطینه مورد نیاز برای بریتانیا بازدید کنندگان: اسپانیا

اسپانیا حذف این کشور در 14 روز در قرنطینه مورد نیاز برای بازدید کنندگان شروع یکشنبه هنگامی که شهروندان کشورهای شنگن را اجازه داده شود آزادانه به کشور وارد شوند.

اسپانیایی وزیر خارجه Arancha Gonzalez Laya به بی بی سی گفت: “ما در حال انجام این کار را برای احترام به 400,000 شهروندان بریتانیا که یک دوم اقامت در اسپانیا است.”

Gonzalez Laya می گوید او امیدوار است دولت بریتانیا را نیز رها قرنطینه مورد نیاز برای شهروندان اسپانیایی در سفر به انگلستان است. برخی از 250,000 اسپانیایی ها باید از خانه در انگلستان, او گفت:.

02:30 به وقت تهران – شمال مقدونیه گزارش 11, مرگ و میر, یونان, گزارش, یکی

یونان گزارش یک مرگ از coronavirus در حالی که کوچک کشور همسایه از شمال مقدونیه رسیده جدید رکورد روزانه با 11 ویروس های مربوط به مرگ و میر با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

شمال مقدونیه مرگ و میر به تاریخ 233 با 5,005 موارد تایید شده به عنوان از شنبه. عفونت شروع به صعود در اوایل این ماه پس از مقامات محدودیت برداشته و به پایان رسید یک حکومت نظامی. در یک مصاحبه تلویزیونی وزیر بهداشت Venko Filipce گفت: موارد در حال افزایش است چرا که ساکنان نادیده گرفته و توصیه هایی برای جلوگیری از تجمعات پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی.

در یونان, مقامات اعلام کرد 19 جدید تایید موارد است. این کشور در مجموع تعداد موارد تایید شده در حال حاضر در 3,254 با 190 مرگ و میر.

02:00 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار کاهش سرعت در COVID-19 تست

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هزاران نفر از هواداران خود را که او از ما خواست مقامات به سرعت پایین تست برای رمان coronavirus آن را “شمشیر دو لبه” است که منجر به بیشتر موارد در حال کشف. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما در حال حاضر تست شده 25 میلیون نفر به مراتب بیشتر از کشورهای دیگر است.

“هنگامی که شما انجام تست تا حدی که میخوای پیدا کردن بیشتر مردم میخوای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد. بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن لطفا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما, که در آن بسیاری از حامیان آنها با پوشیدن ماسک.

یک مقام کاخ سفید گفت که تهمت بود به شوخی در مورد تماس خود را برای کاهش سرعت در تست.

01:30 GMT – مکزیک گزارش 4,717 جدید کروناویروس عفونت 387 مرگ و میر

مکزیک گزارش 4,717 عفونت های جدید و 387 اضافی coronavirus, مرگ و میر, خبرگزاری رویترز گفت, به نقل از وزارت بهداشت. این تعداد در حال حاضر 175,202 موارد و 20,781 مرگ و میر.

دولت گفت: تعداد واقعی افراد آلوده است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر از موارد تایید شده.

Mexico - coronavirus

معترضان شعار علیه مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador خواستار او وعده ساخته شده به عنوان او در بازدید از یک بیمارستان عمومی در کورناواک مکزیک روز جمعه [فرناندو للنو/AP]

01:18 GMT – ریو شهردار تعلیق بازی را به تیم زمان بیشتری برای آماده سازی

از سرگیری برزیل فوتبال پرداخته می شد شکست زمانی که ریو دو ژانیرو شهردار به حالت تعلیق در مسابقات مربوط به بتفگو و Fluminense به باشگاه ها زمان بیشتری برای آماده سازی.

ریو دو ژانیرو قهرمانی کشور اول شد برزیل مسابقات فوتبال به راه اندازی مجدد در روز پنج شنبه زمانی که قهرمان Flamengo ضرب و شتم بنگو 3-0. اما Fluminense و بتفگو تهدید نیست به بازی بازی های برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 22, Fluminense بازیکنان گفت: آنها نیاز به زمان بیشتری برای آموزش و بوتافوگو اعلام آنها را آماده بازی در ماه جولای.

با دادگاه امتناع از درخواست تجدید نظر خود را برای به تعویق انداختن بازی و دو باشگاه نگران آنها خواهد از دست دادن امتیاز توسط یک WO, شهردار, Marcelo Crivella اولیه حکم به تعلیق تمام بازی ها در ریو قهرمانی کشور تا 25 ژوئن که او معکوس ساعت بعد به توقف تنها بتفگو گرفتن در برابر Cabofriense و Fluminense برخورد با ولتا ردندا.

00:01 GMT – مونته نگرو بازیابی برخی از مستند اقدامات پس از موارد جدید پدیدار

Montenegrin مقامات بهداشتی باید ترمیم برخی از مستند اقدامات در مرز شمال شرقی شهر شامل یک خوشه از coronavirus موارد AP خبر داد.

مقامات تایید کرده اند موارد جدید پس از وجود داشته است هیچ کدام در مونته نگرو برای چند هفته گفت که در خارج از کشور 31 فعال موارد 26 شد و وارداتی از کشور همسایه صربستان.

کسانی که آلوده شامل برخی که رفت به یک بازی فوتبال در صربستان در بلگراد پایتخت و برخی از شهروندان از شمال شرقی Montenegrin شهر Rozaje که در سفر به یک شهر در سراسر مرز.

___________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

شما می توانید پیدا کردن همه کلید تحولات از دیروز 20 ژوئن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>