مانند هند و سریلانکا است که با استفاده از coronavirus به stigmatise مسلمانان

جهان در حال رفتن را از طریق یک دوره بی سابقه بی ثباتی پریشانی و عدم قطعیت است. رمان coronavirus همه گیر و تهدید ناشی از آن را به پارچه اجتماعی و اقتصادی سازمان ملل تحت فشار قرار دادند و بسیاری از دولت ها در سراسر جهان به یک بحران وجودی و آنها را مجبور به سوئیچ به حالت زنده ماندن. سیاستمداران پوپولیست در این کشورها که موفق به پاسخ دادن به این بحران بهداشت عمومی به سرعت و کارآمد با توسل به قربانی اقلیت جوامع به خصوص مسلمانان برای توجیه کاستی های خود را.

این قرار است میلیون ها نفر از مردم که در معرض تبعیض و ظلم و ستم و حتی قبل از شروع این بیماری همه گیر در یک اتصال. در بسیاری از کشورها در سراسر جهان محروم مسلمانان در حال حاضر رو نه تنها یک بیماری همه گیر است که تهدید کننده زندگی خود و معیشت بلکه سنبله در نهادینه کرد.

در هندوستان پس از ظهور COVID-19, اعضای این کشور 200 میلیون مسلمان قوی جامعه بارها و بارها متهم بودن “سوپر پخش” از coronavirus هر دو توسط رسانه ها و حاکم هندو ملی, Bharatiya Janata Party (BJP).

در اواخر ماه مارس و پس از یک مسلمان مذهبی جمع آوری در دهلی جدید گفته می شود منجر به افزایش تعداد coronavirus موارد در این شهر یک سیاستمدار از BJP دوبله گردهمایی “تاج تروریسم“نامیده می شود و برای مسلمانان که حضور در مساجد و در میان همه گیر می شود “مجازات مانند تروریست ها”. به عنوان یک نتیجه “تاج جهاد” تبدیل به یک روند موضوع در رسانه های اجتماعی و بسیاری از مسلمانان از جمله داوطلبان توزیع مواد تسکین مواجه فیزیکی و کلامی حملات. BJP قانونگذار از ایالت اوتار پرادش در ضمن به نام تحریم از مسلمان فروشندگان متهم آنها را از “آلوده کردن سبزیجات با بزاق“.

رسانههای هند همچنین کمک به stigmatisation از مسلمانان در طول بیماری همه گیر. به عنوان سیاستمداران ادامه داد: تلاش خود را برای سرزنش گسترش سریع این ویروس در این کشور مسلمانان طرفدار دولت و سازمان های رسانه های فرار را نشان می دهد و گزارش منتشر شده است که حمایت از این اتهام بی اساس. به عنوان یک نتیجه مسلمانان بود که تنها چند ماه پیش جان سالم به کشتار در دهلی جدید در بر داشت خود را با حتی یک هدف بزرگتر بر روی پشت خود را.

هند دولت درمان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک فرصت برای دو برابر کردن در آن موجود Islamophobic سیاست. پس از شروع این اضطراری برای بهداشت عمومی در آن نه تنها مسلمانان را به عنوان یک قربانی برای منحرف کردن توجه از کاستی های آن coronavirus پاسخ, اما همچنین موفق به تعمیق هندو اکثریت موجود تعصبات در مورد این جامعه است.

در کشور همسایه سریلانکا دولت تصمیم به استفاده از این بیماری همه گیر به عنوان بهانه ای برای stigmatise مسلمانان و پندر را از دست بدهند.

سریلانکا کشور جزیره ای است با یک پر جنب و جوش multireligious و چند قومی میراث. اما Islamophobic تبلیغات مداوم گسترش رسانه ها و سیاستمداران در طول سال همراه با حملات رادیکال گروه های مسلمان در سریلانکا و جریان اصلی اسلام هراسی در سراسر جهان منجر به به حاشیه راندن مسلمانان در کشور است. مسلمانان در مواجهه با امواج خشونت در دست ملی گرایان بودایی. دولت متهم شده بود انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از این اقلیت جامعه و به کسانی که حمله به آنها را به عدالت است.

بنابراین جای تعجب نیست که COVID-19 رسیده سریلانکا برخی رسانه برجسته سازمان و ملی که نزدیک به دولت فعلی شد و سریع به سرزنش مسلمانان که شکل تقریبا 10 درصد از جمعیت برای گسترش ویروس. فقط در هند مسلمان مذهبی خاص بودند به عنوان “سوپر پخش رویدادها” و سریلانکا که متعلق به اکثریت بودایی هشدار داده بودند نه به خرید مواد غذایی از مسلمان فروشندگان.

در ماه آوریل دولت cremations اجباری برای coronavirus قربانیان که می رود در برابر سنت اسلامی از دفن مرده است. این اقدام نه تنها محروم مسلمانان از پایه راست مذهبی, اما آن کمک به گسترده ادراک که مسلمان مذهبی کمک گسترش ویروس.

اسلام در قلب آن حرمت زندگی و ارج نهادن مرده است یک فرمت است که حرمت است. وجود چهار وظایف است که مسلمانان موظف به انجام پس از درگذشت یک همکار مسلمان; آنها به شستن بدن و کفن آن با پاک کردن ورق انجام مراسم نماز حتی اگر تنها با چند نفر و با ارائه یک تهدید میکند.

هنگامی که نام روز را به تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش این ویروس در اکثر جوامع مسلمان در سریلانکا و در جای دیگر توافق برای تنظیم شیوه های تدفین بر این اساس به ویژه در رابطه با دو وظایف.

وجود دارد هیچ پایه و اساس علمی برای این ادعا که دفن اجساد قربانیان منجر به گسترش coronavirus. کشورهای سراسر جهان از اروپا به آفریقا و آمریکای شمالی در حال دفن coronavirus قربانیان, با توجه به دقیق دستورالعمل های صادر شده توسط دولت و بدون ایجاد هر گونه خطر برای سلامت عمومی است.

دولت سریلانکا تصمیم به هولوکاست اجباری برای همه قربانیان COVID-19 است و در نتیجه سلامت عمومی اندازه گیری اما آشکار قانون نهادینه کرد. آن صحبت می کند به بزرگتر ترس است که در میان coronavirus همه گیر هندی مدل از محرومیت در حال آزمایش است در سریلانکا به عنوان به خوبی.

هند و سریلانکا هستند و نه تنها در کشور که در آن مسلمانان در صورت افزایش خطر سوء استفاده و تبعیض با توجه به کروناویروس بحران است.

در چین Uighurs و دیگر تورکان مسلمان اقلیت هستند هنوز در معرض غیر قابل تصور ترین اشکال سوء استفاده در دست دولت است. به گفته سازمان ملل متحد حدود یک میلیون Uighurs برگزار شد در به اصطلاح “re-اردوگاه آموزش و پرورش” در unhygenic و شرایط تنگ شده. همانطور که من نوشت: در ابتدای این بحران این نهاد آنها را در افزایش خطر ابتلا رمان coronavirus. آن نیز شناخته شده نیست که آیا آنها دسترسی فوری به مراقبت های بهداشتی.

رنج Rohingya مسلمانان که در سال 2017 در مواجهه با یک حمله نظامی در میانمار که دولت با آن مواجه است به اتهام کشتار جمعی در سازمان ملل بالا دادگاه نیز افزایش یافته است با توجه به همه گیر.امروز صدها نفر از هزاران نفر از Rohingya پناهندگان زندگی در اردوگاه های پرجمعیت در کشور همسایه بنگلادش. یک COVID-19 شیوع در این اردوگاه به سر می برند تقریبا قطعی است به آمده – و هنگامی که آن را نشانی از کارشناسان می گویند که این آسیب می تواند شدید باشد. یک Rohingya پناهنده در این اردوگاه در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است.

دولت های هر دو کشور چین و میانمار با استفاده از coronavirus همه گیر برای منحرف کردن توجه از جرمی که مرتکب شده و همچنان به ارتکاب علیه اقلیت مسلمان در کشورهای خود. رهبران سیاسی در سراسر جهان با استفاده از نژادپرستی و بیگانه ستیزی و اسلام هراسی به عنوان ابزار قوی برای کوتاه مدت سود در طول این بیماری همه گیر.

جهان باید بلافاصله و قاطعانه به برگزاری این رهبران و دولت ها به حساب برای اطمینان از ما اجازه نمی دهد افزایش COVID-19 منجر به ظهور فاشیسم است.

نظرات بیان شده در این مقاله هستند که خود نویسنده است و لزوما منعکس کننده Al Jazeera سرمقاله موضع.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>