زندگی تحت مستند: Coronavirus جرقه ترس انگلستان از زندان

London, United Kingdom – زندانیان در سراسر انگلستان و ولز هستند که محدود به سلول های خود را برای تقریبا 24 ساعت شبانه روز با برخی از دو برابر شده است-در سلول های ساخته شده برای یک فرد به عنوان موسسات سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. برای کسانی که پشت میله های زندان, واقعیت از زندگی تحت مستند آوردن “بی سابقه” خطرات.

اجتماعی فاصله غیر ممکن است در حال حاضر به سر می برند موسسات و اقدامات بهداشتی دشوار است برای به اجرا درآوردن ساخت زندان یک “ظرف پتری” برای ویروس کارشناسان هشدار داده اند. و زندانها به طور فزاینده خواهد بود مجبور به مقابله با کمتر کارکنان ساخت آن را سخت تر به با خیال راحت فعال در خارج از سلول است.

بیشتر:

در اسفند 84 ساله مجرم جنسی با شرایط بهداشتی اساسی بود اولین انگلیسی, اهل بیت به مرگ پس از ابتلا به ویروس. از روز شنبه دو زندانی کرده بود درگذشت و 88 تا به حال آزمایش مثبت در سراسر 29 زندانها باعث تماس های فوری برای آزادی زندانیان به تلاش برای کاهش میزان عفونت است.

“ما یک درصد بالاتر از افرادی که می میرند از آن از [در] کلی جمعیت” Andrea Albutt سر از زندان Governors Association (PGA) الجزیره گفت:.

ماه گذشته دفتر حسابرسی ملی نشان داد زندانیان برگزار شد در ناامن و شرایط شلوغ بسیاری از مجبور بودن به “دو” در سلول های ساخته شده برای یک. این گزارش همچنین نشان داد که زندانیان برگزار شد بدون دسترسی به خدمات آنها نیاز دارند. بیم آن می رود این تبدیل خواهد شد بدتر با COVID-19 محدودیت.

زندان مورد نیاز توسط دولت به اجرا اجتماعی فاصله اقدامات و مستند روش; بازديد لغو شده اند و روزمره به حالت تعلیق درآمد.

دیگر از کار ضروری مانند آشپزخانه و یا لباس های شسته شده وجود دارد “بدون خاموش جناح فعالیت در تمام” گفت: Albutt: “تنها تعداد کمی از زندانیان می تواند بیرون آمدن از سلول های خود را در هر زمان به منظور انجام ضروریات – تمیز کردن تلفن همراه, یک, دوش, برقراری تماس تلفنی در هوا باز است.” Albutt معتقد است که این اتفاق می افتد روزانه اما هشدار داد که می تواند تغییر به عنوان نیروی انسانی در سطوح ادامه به تهی.

“ما در یک نقطه که در آن دولت به تصمیم گیری در حال حاضر این ویروس گرفتن گرفتن در زندانهای ما. اگر ما نمی کاهش این نوع از جمعیت زندان از طریق آزادی طرح در حال حاضر در این هفته ما باید بیش از حد بسیاری از موارد و آن را نمی خواهد یک تفاوت” گفت: Albutt.

زنان باردار در زندان که مطرح نیست معرض خطر آسیب به مردم خواهد بود به طور موقت آزاد شده از زندان در انگلستان و ولز در روز, در حالی که به 4,000 کم خطر زندانیان منتشر خواهد شد در گواهینامه موقت وزارت دادگستری این هفته اعلام کرد. آن به شرح زیر حرکت در ایرلند شمالی به انتشار 200 نفر از آمدن به سه ماه آخر سال خود از جملات. دولت اسکاتلند پیشنهاد کرده است در قوانین اضطراری به وزرای قدرت برای آزادی زندانیان در اوایل اگر تعداد نیروی انسانی سقوط به زیر “امن” سطح.

این حرکت به دنبال تماس های فوری از زندان فرمانداران و کمپین سازمان از جمله اصلاحات در زندان اعتماد و درخواست تجدید نظر به پایین زندان اعداد و سعی کنید برای کنترل گسترش ویروس در سراسر یک سیستم عدالت که دارای بالاترین حبس نرخ در غرب اروپا است.

الجزیره می داند که زندانیان در داخل HMP Thameside یک خصوصی زندان موفق توسط Serco در حال نگهداری در داخل سلول برای بیش از 23.5 ساعت در یک زمان تنها با 20 دقیقه ورزش در خارج. یک زندانی در Thameside که دچار PTSD شدید از وقت خود را در داخل توییتی به تازگی: “هیچ بیشتر تست از زمانی که در مواجهه با تنهایی.” Serco که مدیریت شش بالغ زندانها در انگلستان از جمله HMP Thameside الجزیره گفت: آنها پس از وزارت دادگستری ارشاد در اجتماعی فاصله.

اما واقعیت این است که عملا سلول انفرادی.

200204094001147

“بیماری سطح زندان افسران در حال افزایش در خیلی نمایی سطح. وجود دارد رفتن به کمتر و کمتر کارکنان به دنبال پس از و بیشتر و بیشتر دشوار زندانیان گفت:” جان Podmore سابق فرماندار زندان که در حال حاضر استاد کاربردی علوم اجتماعی در دانشگاه دورهام و مستقل عدالت کیفری مشاور.

“یک مستند طولانی مدت باعث تشدید مشکلات روحی و روانی. کلمه بی سابقه ای نیست و حتی نزدیک به توصیف که در آن ما در,” او اضافه شده است. “اگر شما تصور کنید که خود را در اجرا سلول انفرادی در یک دستشویی بزرگ با unscreened دستشویی و کسی که شما هرگز قبل از ملاقات سلامت روانی پیامدهای عظیمی,” او گفت:.

مردم در زندان هستند به احتمال زیاد به رنج می برند مسائل مربوط به سلامت روان از کسانی که در جامعه و در عین حال زندانیان کمتر قادر به مدیریت سلامت روان خود را با شرایط آنجا که بسیاری از جنبه های خود را روز به روز زندگی کنترل می شوند. و بی سابقه ای در طول این زمان کمی کنترل آنها خواهد بود تقریبا غیر موجود.

“برخی از زندانیان را پیدا خواهد کرد آن را آسان تر برای مقابله بیش از دیگران اگر آنها اجتنابی آنها ممکن است ترجیح می دهند به طور خود به خود در ابتدا گفت:” نائومی مورفی یک مشاور بالینی و قانونی روانشناس بالينی و مدیر فتوشاپ OPDP خدمات در HMP Whitemoor یک دسته یک زندان امنیتی. “اما قابل ملاحظه بخشی از جمعیت را به طور جدی مبارزه با تمدید lock-up – it می تواند منجر به اضطراب سلامت و بی تفاوتی بلکه خودآزاری و خودکشی.”

زندانیان که در حال حاضر آسیب پذیر خواهد بود به ضربه بسیار سخت است. “کسانی که مبتلا به پارانویا را پیدا خواهد کرد آن را دشوار برای ارتباط با دنیای واقعی و آنها می توانند خود را در یک کهکشان مارپیچی می گوید:” مورفی. “برخی از مردم را به مبارزه با بسیاری تمدید قفل و آن را دشوار خواهد بود به عقب بر گردیم در مسیر بالقوه برای برخی از این می تواند واقعا بسیار وخیم بود.”

من را دیده اند, زندان, افسران در یک نور جدید.

اهل بیت, HMP ناتینگهام

بودن قفل در سلول را برای مدت طولانی نیز یک اثر در بهداشت و ایمنی و کمتر دسترسی به روز و جنبش را به خواب سخت تر می گوید مورفی. برای کاهش این کارکنان در HMP Whitemoor معرفی شده اند یوگا و تندرستی بسته به زندانیان است. و در حالی که نوع چهره به چهره سلامت روان پشتیبانی که قبلا ارائه شده نخواهد بود و ممکن است کارکنان با استفاده از صحبت کردن به زندانیان در طول ورزش ساعت در یک فاصله امن و در حال ارائه “باز نامه” تماس با ما از طریق تلفن ،

اقدامات دیگر در محل قرار داده برای کمک به زندانیان همیشه در ارتباط ماندن با دوستان و خانواده. رایگان روزانه 10 دقیقه تماس های تلفنی ارائه می شوند در HMP Doncaster, به عنوان مثال.

یک زندانی در HMP ناتینگهام نوشت: نامه تشکر به کارکنان که گفتند رفته بود بالا و فراتر از ندای وظیفه. “من می خواهم برای تشکر از تمام بال کارکنان برای گرفتن هر روز صبح و با وجود خود ترس و نگرانی به کار ما برای کمک به زندانیان به زمان از سلول های ما و ما را نگه دارید به روز شده و برای درمان ما مانند برابر” آنها نوشت. “من را دیده اند, زندان, افسران در یک نور جدید.”

وزارت دادگستری گفت: “اولویت” بود که برای محافظت از زندگی در هنگام وقوع. “ما برنامه های انعطاف پذیر در محل برای نگه داشتن همه کارکنان و زندانیان به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است و صدور امن گوشی های برای کمک به مجرم نگه داشتن در تماس با عزیزان خود.”

معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland گفت: “این یک وضعیت بی سابقه ای چون اگر coronavirus طول می کشد نگه دارید در زندانهای ما بیمه خدمات درمانی می تواند ضعف و زندگی بیشتر در معرض خطر قرار داده.

“همه زندانیان را دشوار ارزیابی ریسک و باید مطابق با شرایط سخت از جمله یک برچسب الکترونیکی, در حالی که آنها در حال نظارت. کسانی که نمی خواهد به یاد می آورد به زندان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>