لیبی طرف متخاصم بیرون از ژنو, مذاکرات صلح

از نمایندگان لیبی در طرف متخاصم را به حالت تعلیق مشارکت خود را در سازمان ملل متحد حمایت مذاکرات صلح با هدف در آوردن و پایان دادن به بیش از 10 ماه مبارزه با.

حرکت آمد و با وجود اطمینان توسط یک سخنگوی جهان حاکم بر بدن است که مذاکرات هنوز پیش بروید.

Ahmaida Erouhma که منجر سمت شرقی ژنو کمیته گفت: “جناح خود را به امتناع از شرکت در مذاکرات این است که با توجه به سازمان ملل متحد تصویب و تنها هشت نفر از 13 نام و سمت خود را به جلو برای هیئت.

بیشتر:

بعد در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت توافق ملی (GNA) در طرابلس گفت: آن را نمی خواهد شرکت در مذاکرات تا زمانی که پیشرفت در مذاکرات نظامی.

“آن است که در نتیجه [از نظامی بحث] که شورای عالی خواهد تصمیم به شرکت یا نه, سیاسی, گفت و گو” در طرابلس دولت دولتی شورای گفت.

توسعه آمد تنها چند ساعت پس از سازمان ملل متحد در لیبی ماموریت در بیانیه ای گفت که ارشد, چهره های نظامی از هر دو طرف توافق کردند تا به ارائه یک پیش نویس توافق آتش بس به خود leaderships قبل از ملاقات دوباره در ماه آینده.

سازمان ملل متحد برنامه ریزی شده بود را به همراه قانونگذاران از هر دو طرف لیبی در درگیری های روز چهارشنبه برای پایان دادن به مبارزه با بیش از طرابلس به عنوان بخشی از یک گفت و گو است که شامل نظامی و سیاسی و اقتصادی رشته.

یک سخنگوی سازمان ملل متحد در حمایت از ماموریت در لیبی (UNSMIL) روز دوشنبه گفت که این گفت و گو هنوز هم می گیرد.

“لیبی گفت و گو با پیش خواهد رفت همانطور که قبلا برنامه ریزی شده در 26 فوریه,” ژان ال علم به خبرنگاران گفت:.

“بسیاری از شرکت کنندگان در حال حاضر وارد ژنو و ما امیدواریم که همه دعوت کنندگان به دنبال کت و شلوار,” او گفت:.

Khaled el-Mechri عضو GNA وابسته به دولت شورای اسلامی گفت: مقامات در طرابلس خواهد بود و نه موظف به نتیجه مذاکرات سیاسی اگر آنها جلوتر رفت “قبل از دانستن نظامی گفت و گو را نتیجه گیری”.

به طور جداگانه GNA نخست وزیر Fayez al-Serraj ناودان تبادل نظر فرمانده نظامی خلیفه Haftarکه سران خودخوانده لیبی ارتش ملی به عنوان یک “جنایتکار جنگی” و خواستار آن شدند که او برداشت خود را از نیروهای تهدید کننده سرمایه است.

“کل جهان شده است قادر به دیدن تشدید خصومت و حملات علیه طرابلس پس از 4 آوریل 2019,” GNA نخست وزیر Fayez al-Serraj گفت: شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو در روز دوشنبه ،

“ما بارها و بارها خواسته است که کمیسیون تحقیق بود به منظور بررسی نقض اجباری جابه جایی های خودسرانه بازداشت های فراقانونی,” al-Serraj گفت.

‘این است که غیر انسانی’

دولت که تقریبا راه می رفت از مذاکرات ژنو در هفته گذشته سرزنش Haftar نیروهای توپخانه طرابلس بندر در مدت کوتاهی پس از مذاکرات در راه است.

الجزیره چارلز استراتفورد, گزارش از طرابلس گفت: سازمان ملل متحد تلاشهای میانجیگرانه به حال موفق به برنده شدن در این خرید از هر دو طرف است.

“همه شواهد نشان می دهد که آنها آمده اند به بسیار کمی اگر هر چیزی,” او گفت:. “سازمان ملل متحد گفت: این دست چه آنها به عنوان یک پیش نویس توافق برای هر دو طرف.

200224064415462

“سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده و دولت گفت: نبود مبارک در همه حسرت هیچ چیز بتن به اندازه کافی برای آنها را به می خواهید برای شرکت در روز چهارشنبه برای مذاکرات برنامه ریزی شده در سیاسی پیگیری است.

“یک ساعت یا بیشتر بعد Haftar طرف در بنغازی گفت: آنها نمی خواهند برای شرکت در این گفتگو.”

چندین دور از مذاکرات متمرکز بر مسائل اقتصادی از جمله توزیع عادلانه تر از لیبی نفت ثروت نیز صورت گرفته در مصر و تونس.

فرستاده ویژه سازمان ملل غسان Salame بود که برنامه ریزی شده برای دیدار با امام Sarraj بعد از آن روز دوشنبه در گفت و سیاسی بحث را پیش بروید با وجود خصومت بر روی زمین است.

اما وزیر خارجه لیبی محمد Syala گفت: GNA در عین حال برای دریافت دعوت نامه برای حضور در و که در آن باقی مانده است دیده شود که آیا این مذاکرات را پیش بروید.

لیبی شده است در آشفتگی پس از یک سال 2011 قیام ناتو مورد حمایت کشته دیرین معمر قذافی رهبر با رقیب مسلح جناح هنوز رقابت برای قدرت.

200221134924154

در آخرین شیوع مبارزه Haftar راه اندازی یک حمله در طرابلس در ماه آوریل گذشته. اما پس از پیشرفت سریع خود نیروهای متوقف شده در لبه ها از سرمایه است.

جنگ به کشته شدن بیش از 1000 نفر و آواره برخی از 140,000, با توجه به سازمان ملل متحد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>