لیبی GNA می گوید آن است که هدف قرار دادن عقب نشینی Haftar نیروهای

لیبی در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت راه اندازی کرده است حملات هوایی علیه نیروهای وفادار به تبادل نظر فرمانده نظامی خلیفه Haftar پس از نیروهای خود اعلام کرد که عقب کشیدن از طرابلس خطوط مقدم جبهه.

حملات هوایی توسط دولت توافق ملی (GNA) هدفمند مکان های مختلف در غرب کشور از جمله در Haftar دژ Tarhouna در نزدیکی پایتخت طرابلس با توجه به GNA سخنگوی ارتش سرهنگ محمد Qanunu.

بیشتر:

در Tarhouna دو وسایل نقلیه نظامی و یک خودرو حامل مهمات که متعلق به Haftar را ارتش ملی لیبی (LNA) نابود شدند سخنگوی گفت.

روز پنجشنبه ترکیه را به دولتی خبرگزاری آناتولی گفت: GNA انجام پنج عملیات های هوایی علیه نیروهای وفادار به Haftar در 24 ساعت گذشته.

یک روز قبل LNA اعلام کرد که خروج دو تا سه کیلومتر (1-2 مایل) به سهولت شرایط را برای ساکنان طرابلس در پایان ماه رمضان, مسلمان, مقدس, ماه روزه. این حرکت به دنبال از دست دادن در روز دوشنبه از یک کلید هوایی.

پس از سال 2014 لیبی تقسیم شده است بین جناح های رقیب مستقر در طرابلس و در شرق در گاهی-هرج و مرج جنگ که کشیده شده در خارج از قدرت و سیل خارجی اسلحه و مزدوران است.

حمایت امارات متحده عربی روسیه و مصر LNA هنوز هم نگه می دارد همه از شرق لیبی و از جنوب از جمله مهمترین تاسیسات نفتی اما حضور خود را در غرب لیبی که در آن جمعیت متمرکز شده است آمده است تحت فشار شدید.

GNA پیشرفت

ماه گذشته GNA در زمان یک رشته از شهرهای کوچک ارتباط طرابلس به تونس مرز.

در اوایل این هفته آن را در زمان al-Watiya این LNA تنها هوایی در نزدیکی طرابلس و استراتژیک قابل توجهی جایزه و همچنین سه شهرهای کوچک به جنوب غربی است.

ماه گذشته GNA وزیر کشور فتحی Bashagha گفت: گرفتن Tarhouna پایان Haftar انتخاباتی برای به دست گرفتن طرابلس اما این مبارزه در پایتخت اولویت بود.

200520180907058

یک LNA منبع نظامی گفت: خبرگزاری رویترز که در طرابلس LNA حال تکمیل تدریجی خروج از Salahedin battlefront یکی از اصلی تئاتر از مبارزه در پایتخت.

مناطق مسکونی و بیمارستان ها و دیگر زیرساخت های غیر نظامی را در طرابلس بمباران شده است اغلب برای ماه می باشد.

ترکیه هواپیماهای بدون سرنشین و دفاع هوایی به نظر می رسد که نقش کلیدی در GNA پیشرفت در هفته های اخیر با تکرار ادعای حمله به LNA زنجیره تامین از شرق.

ترکیه وزیر دفاع Hulusi Akar گفت: “تعادل در لیبی به طور قابل توجهی تغییر” به عنوان یک نتیجه از آموزش و مشاوره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>