لیبی خوانده شده را علامت 9 سال پس از شروع قیام که حذف قذافی

لیبی از تعدادی از شهرستانها جمع آوری کرده اند در پایتخت طرابلس به جشن و نه سال پس از آغاز شورش است که در نهایت سرنگون معمر قذافی پس از 42 سال در قدرت است.

تکان دادن پرچم و نواختن موسیقی جمعیت زیادی به خیابان ها ریختند به مناسبت قیام سال 2011 آغاز شد که در شهر ساحلی بنغازی.

اما نزدیک به یک دهه بعد خلاء قدرت که به دنبال قذافی را کشته و همچنان به سوخت درگیری های خشونت آمیز با عمیقا تقسیم کشور نزدیک به صلح پایدار میان شدید مسابقه توسط دو رقیب دولت در غرب و شرق است.

بیشتر:

این سال را به جشن آمد به عنوان شناخته شده بین المللی دولت توافق ملی (GNA) در طرابلس است که در مواجهه با یک حمله توسط شرقی بر اساس نیروهای تبادل نظر فرمانده نظامی خلیفه Haftar.

الجزیره محمود Abdelwahed گزارش از این تجمع در پایتخت گفت: شرکت کنندگان نیز برگزار sit-ins را محکوم نظامی فشار راه اندازی شد در ماه آوریل سال گذشته توسط Haftar را خودخوانده لیبی ارتش ملی (LNA).

“[آنها] نیز محکوم تیوی, جنگ, جنایت, به عنوان آنها می گویند که توسط خود [Haftar را] نیروهای ویژه هدف قرار دادن مناطق مسکونی در طرابلس,” او اضافه شده است.

این LNA شکست خورده است را به نقض طرابلس دفاع در میان مبارزه شدید که تا کنون به کشته شدن بیش از 2000 نفر و آواره ده ها هزار نفر.

Haftar دریافت کرده است پشتیبانی از امارات متحده عربی اردن و مصر و مزدوران در حالی که ترکیه به تازگی به شدت حمایت خود را از GNA.

کشورهای پشتیبان گیری متخاصم بارها و بارها نقض تحریم تسلیحاتی در لیبی با توجه به سازمان ملل متحد است که ثبت بیش از 100 نقض پس از 12 ژانویه زمانی که طرف متخاصم مشروط به توافق آتش بس.

‘بسیاری از فجایع’

در حالی که بسیاری از روز دوشنبه مشخص شده قیام سالگرد دیگران گفت که آنها تا به حال هیچ چیزی برای جشن گرفتن پس از 10 ماه از حملات.

{articleGUID}

سمیرا al, مهدی, یک طرابلس ساکن الجزیره گفت: او تا به حال تجربه افزایش خشونت دست اول.

“من قسم می خورم وحشت است که این دختر کوچک دیده است و دیگر هیچ فرزند شاهد در لیبی,” او گفت: در حالی که نگه داشتن او هفته پس از خانه اش در حومه طرابلس بمباران شد.

او در حال حاضر ساکن در یک پناهگاه همراه با خانواده های دیگر.

“کل ساختمان در مقابل ما فرو ریخت. بمب بودند که از همه طرف. ما خانه به طور کامل نابود شد. ما می تواند کشته شده اند,” او اضافه شده است.

“بسیاری از تراژدی. مشکلات بزرگ وجود دارد و مردم درد و رنج و حتی بیشتر از ما. من لازم نیست که هر اونس از امید. هیچ امنیت [پس] چرا و چه آنها جشن?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>