لیبی رقبا نشان می دهد ‘واقعی خواهد شد’ به شروع آتش بس سازمان ملل:

ژنو, سوئیس – ایالات فرستاده سازمان ملل به لیبی گفت: نمایندگان این کشور رقیب جناح حضور ایران در ژنو, توافق در اصل تبدیل به یک آتش بس شکننده به یک آتش بس پایدار به عنوان او را تقبیح نقض مداوم از ظریف در هر دو طرف و حامیان.

پرداختن به خبرنگاران در سوئیس شهر غسان Salame گفت: او جمع آوری مدارک و شواهد از ادامه نقض و ارجاع این موضوع به شورای امنیت سازمان ملل.

بیشتر:

Salame گفت: این جلسات به اصطلاح “5+5 نظامی کمیسیون” آغاز شده است که در روز دوشنبه شد بسیار مهم در پایان دادن به تنش نظامی.

شناخته شده به عنوان “لیبی نظامی مشترک کمیسیون” 10 عضو بدن است که متشکل از پنج نماینده از سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده و دولت توافق ملی (GNA) است که در طرابلس و رهبری نخست وزیر Fayez al-Sarraj و پنج منصوب شرقی بر اساس تبادل نظر فرمانده نظامی خلیفه Haftar.

در مارس سال گذشته Haftar نیروهای حمله برای به دست گرفتن سرمایه از GNA. درگیری پلیس ادامه داد: با وجود لرزان آتش بس با میانجیگری ترکیه و روسیه در ژانویه 12 و گردهمایی بین المللی در آلمان یک هفته بعد به این نتیجه رسیدند که با ایران و امضای 55 نقطه اعلامیه برای پایان دادن به دخالت خارجی و کار نسبت به یک آتش بس دائمی.

“هر دو طرف باید به ژنو آمده و ما را در آغاز مذاکرات در تلاش برای روشن کردن آتش بس به یک جامد بیشتر یکی کمتر نقض شده توسط هر دو طرف” Salame گفت.

“یک توافق وجود دارد برای تبدیل آتش بس به یک آتش بس پایدار بنابراین اصل اتخاذ شده است هر دو طرف” او گفت:.

“روشن است که تمایل و واقعی را به هم نشستن و شروع مذاکره” Salame گفت:, و اضافه کرد که جلسات آنها به صورت هم زمان برگزار شد, در اتاق های جداگانه.

این نماینده گفت: بحث خواهد تمرکز که در آن شرایط خواهد بود لازم است بر روی زمین برای اجرای آتش بس و آن نقش سازمان ملل یا هر سازمان بین المللی که در این زمینه است.

“این است که بعد از همه یک تصمیم است که باید گرفته شود با لیبی خود را: چه نوع از نظارت بر آنها می خواهند برای آتش بس” Salame گفت.

تحریم نقض روغن محاصره

این نظامی مشترک کمیسیون نتیجه این نشست سطح بالا برگزار شد و در برلین که با حضور لیبی در طرف متخاصم و قدرت های بین المللی از جمله برخی که به جناح های رقیب.

این GNA توسط ترکیه در حالی که Haftar است که حمایت از مصر و همچنین امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در میان دیگران.

با وجود تعهدات در برلین Salame بود به انتقاد از ادامه نقض تحریم توسط هر دو طرف. او گفت: تحریم تسلیحاتی اعمال شده در سال 2011 شده است نقض بی وقفه پس از آن.

“کنفرانس برلین به نام بهتر در رابطه با این قطعنامه است. آنچه من گفت: شورای امنیت است که در این رابطه وجود ندارد که ما شواهدی از تجهیزات جدید اما همچنین جنگنده های جدید غیر لیبی مبارزان پیوستن به دو اردوگاه”.

او گفت: هر دو طرف به نقض تحریم تسلیحاتی.

“مزدوران و سلاح همچنان به وارد لیبی. من خواسته شورای امنیت سریع تصویب یک قطعنامه که تایید تصمیمات گرفته شده در برلین و به ویژه برای اجرای تحریم ها علیه نقض تحریم تسلیحاتی.”

Salame گفت: دفتر خود را به شواهد غیر لیبی مبارزان پیوستن به دو اردوگاه.

“وجود دارد بیش از 20 میلیون قطعه سلاح در لیبی و کشور نمی, نیاز, بیشتر,” او گفت:.

پرسید که آیا این جلسات در ژنو نیز آدرس محاصره اعمال شده توسط Haftar نیروهای در لیبی اصلی نفت پایانه Salame گفت: این موضوع خواهد بود به احتمال زیاد مورد بحث در یک جلسه جداگانه در قاهره.

محاصره به شدت مختل تولید نفت با لیبی خروجی کاهش از 1.3 میلیون بشکه در روز به عنوان کمی به عنوان 72,000 بشکه در روز – فرسایش در روند نفت خیز کشور ذخایر نقدی.

“ما به عنوان سازمان ملل متحد در یک موقعیت قوی برای عدم دخالت روغن مسائل سیاسی اختلافات”.

اما این موضوع ممکن است فعال حمایت بین المللی حل شود اضافه فرستاده اشاره به عمده بازیکنان خارجی حمایت Haftar را manoeuvres.

Arturo Varvelli یک لیبی متخصص و سر از رم در دفتر شورای اروپا برای روابط خارجی گفت: او همچنان شک و تردید است که شورای نظامی خواهد رسیدن به هر نتیجه ای بتن.

“مشکل با فشارها و دخالت قدرت های خارجی در بازیکنان لیبی’ تمایل به رسیدن به یک توافق” Varvelli گفت: Aljazeera.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>