لیبی: GNA-تراز وسط قرار دارد نیروهای عراقی اردوگاه های نظامی در نزدیکی طرابلس

نیروهای هم تراز با لیبی در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت باید retaken سه پایگاه های نظامی از شرق مبتنی بر فرمانده نظامی خلیفه Haftars لیبی ارتش ملی (LNA) در جنوب پایتخت طرابلس.

در بیانیه ای در روز شنبه, نظامی, سخنگوی محمد Gnunu گفت: نیروهای وفادار به قذافی مبتنی بر دولت توافق ملی (GNA) تصرف این اردوگاه یرموک یکl-Sawarikh و حمزه اردوگاه.

بیشتر:

“ما قهرمانانه نیروهای در حال تعقیب بقایای Haftar تروریستی شبه نظامیان و ادامه پیشرفت خود” Gnunu گفت در توییتر خود حساب و بدون توضیح.

با کمک این GNA کشف و ضبط شده است یک رشته از شهرها در هفته های اخیر دستگیر استراتژیک هوایی و تخریب چندین LNA را ساخته و سیستم های دفاع هوایی.

در دو دقیقه صوتی سخنرانی خطاب به نیروهای خود در روز شنبه Haftar گفت: آنها “مبارزه خواهد کرد و مبارزه” در برابر آنچه که او به نام “ترکی استعمار”.

“به افسران و سربازان شجاع ما شما در حال مبارزه با یک جنگ مقدس است که به روی همه باز است جبهه جامع جنگ است که در آن هیچ چیز وجود دارد اما پیروزی” Haftar گفت: در بیان.

الجزیره محمود Abdelwahed گزارش از طرابلس گفت: GNA را از دستاوردهای عمده شکست Haftar.

“الیرموک اردوگاه نظامی تنظیم شده بود توسط LNA به عنوان نوعی از فرماندهی مرکزی برای اجرای جنگ در جنوب طرابلس,” او گفت:.

“پایه کنترل شده بود توسط مزدوران از واگنر گروه … دولت گفت آواره شهروندان به بازگشت به خانه های خود به دلیل LNA نیروهای تعیین کرده اند تا زمین معادن در مناطق غیر نظامی را در همان راه عراق راه اندازی بمب در شهر سرت در سال 2016.”

شنبه اعلام می آید روز پس از Ahmad al-Mesmari سخنگوی Haftar به نیروهای خود گفت: مبارزان را عقب نشینی از برخی مواضع در جنوب طرابلس.

خروج او گفت: بخشی از یک “نقل و انتقال”.

سود

مبارزه به تازگی تشدید بین لیبی طرف متخاصم با وجود تماس های بین المللی برای آتش بس موقت در این کشور به تمرکز تلاش ها در مبارزه با شیوع کروناویروس جدید.

لیبی در سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده دولت اوکراین کلید هوایی

در اوایل این هفته GNA نیروهای ضبط al-Watiya هوایی در نزدیکیمرز تونس یک پایه استراتژیک در Haftar را توهین آمیز به تصرف طرابلس.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای “سریع de-تشدید” از لیبی در تماس با همتای طیب اردوغان در روز شنبه.

این GNA را افزایش داده و فشار Haftar را 13 ماه مبارزات انتخاباتی برای به دست گرفتن طرابلس و فشرده خود را حامیان خارجی روسیه و مصر و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی).

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت: “رئیس جمهور تهمت تصریح کرد نگرانی از بدتر شدن دخالت خارجی در لیبی و نیاز به سریع د-اند.

به عنوان LNA وعده داده است برای پاسخ با درجه کمپین دیپلمات ها هشدار داده اند که خطر دور جدیدی از تنش با طرف متخاصم’ حامیان خارجی ریختن سلاح جدید.

ترکیه “خواهد شد و تعظیم به تهدیدات Haftar یا هر کس دیگری” ترکیه سخنگوی ریاست جمهوری ابراهیم Kalin گفت به طور جداگانه در یک مصاحبه NTV.

“جامعه بین المللی باید موضع در برابر Haftar. ما نیاز به بازگشت به میز برای یک راه حل سیاسی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” Kalin گفت.

‘آوردن هرج و مرج’

اما نبرد در طرابلس را ترک کرده است صدها نفر مرده از جمله ده ها تن از غیرنظامیان و آواره بیش از 200 ، 000 نفر است.

پس از سال 2014 لیبی تقسیم شده است بین جناح های رقیب مستقر در طرابلس و در شرق در گاهی اوقات پر هرج و مرج جنگ که کشیده شده در خارج از قدرت و سیل خارجی اسلحه و مزدوران است.

Haftar را LNA شده است قادر به پیشرفت های قابل توجهی پس زود در مبارزات انتخاباتی خود را.

اما هنوز هم کنترل شرق و جنوب لیبی از جمله بسیاری از نفت این کشور امکانات و شهر سرت در مرکز لیبی در مدیترانه خط ساحلی است.

ترکیه که تا به حال چیز ساییده روابط با امارات متحده عربی و مصر در سال را متهم ابوظبی آوردن هرج و مرج در منطقه از طریق مداخلات خود در لیبی و یمن و از سوی روسیه به توقف حمایت خود را از Haftar.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>