لیبی: یک رالی برای امید

محمد Fezzani یک مکانیک موتور از شمال شهر ساحلی از Surman است فقط یکی از لیبی رانندگان و motorsport طرفداران که در حال جمع آوری برای یک رالی در صحرا هنوز هم تلخی تقسیم کشور است.

برای Fezzani و صدها نفر از رانندگان و طرفداران این فقط یک فرار از بی پایان جناحی خشونت آن را یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن مورد علاقه خود را ورزش با ارواح قوم و خویشی از سراسر لیبی است.

قبل از انقلاب برجسته ورزشی سال برای لیبی مانند محمد بین المللی کویر ماشین و موتور تجمع است. این تجمع متوقف شد و در سال 2011 هنگامی که رویداد خارج از کشور نقل مکان کرد. آن است که در حال حاضر شناخته شده به عنوان درهم چالش کویر.

چند سال پس از سقوط معمر قذافی کوچکتر تظاهرات آغاز شده است تا دوباره در لیبی با وجود چالش های آشکار. یک فن است و می گوید که بسیاری از لیبی نمی تواند شرکت در سال 2016 رالی چرا که آنها “به مبارزه با جنگ علیه داعش [(داعش) و گروه مسلح] در سرت” یک شهر ساحلی در لیبی.

در سال 2018 اما Fezzani و تیم او تصمیم گرفت به شجاع 600 کیلومتر (372 مایل) سفر به جنوب صحرا شهر از Waddan به مدت سه روز فشرده چهار چرخ عمل است. اما به سختی هر چیزی رفت و با توجه به برنامه ریزی در طول سفر.

محمد سفر به Waddan برجسته اثر سال جنگ را بر مردم لیبی. حتی پیدا کردن سوخت به اندازه کافی به ترک شهر روی حیله و تزویر است, با وجود این, کشور, رتبه بندی به عنوان یکی از 20 کشورهای تولید کننده نفت در جهان است.

با وجود این بسیاری از چالش های طرفداران مفتخریم که این تجمع متحد طیف متنوعی از لیبی از سراسر کشور است.

“در اینجا ما نمی از شرکت کنندگان در مورد شهرهای مبدا ما نمی مراقبت در مورد سیاست. لیبی یکی خانواده و از نظر ما هر یک از دیگر به عنوان برادران.”

منبع: الجزیره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>