کتابخانه گارد امنیتی بارها و بارها با ضربات چاقو در پست قتل در روز روشن

آن ناشناخته اگر حمله شد به صورت تصادفی و یا اگر او می دانست که گمان می برند که او را کشته است.

یک کتابخانه نگهبان چاقو بارها و بارها و کشته شدن توسط یک مرد به عنوان او نشسته در پست خود به عنوان او نشسته و او را در پست در وسط بعد از ظهر.

این حادثه رخ داده است در حدود 2 بعد از ظهر در فینکلشتاین یادبود کتابخانه در بهار دره نیویورک هنگامی که 52 ساله زن نگهبانی نشسته بود در پست خود در طبقه سوم کتابخانه هنگامی که یک مرد به طور ناگهانی و بدون هشدار آغاز شده و با چاقو او را بارها و بارها با یک چاقو در حالی که قربانی فریاد زد.

“او گفت:” کمک! “و سپس او گفت:” من نمی توانم نفس بکشم, من نمی توانم نفس بکشم'” یک شاهد عینی گفت: ABC News’ شهر نیویورک ایستگاه WABC.

دو کتابخانه مراجعان زد برای کمک به این زن و قادر به فضولی مهاجم از قربانی و نگه دارید و او را تا زمانی که پلیس قادر به می رسند در حالی که دیگران سعی به گارد امنیتی CPR.

“یکی از همکاران داد زدم بیش از آی فون ‘توقف کرد … و او فقط به حال پوزخند زدن در چهره اش” یکی دیگر شاهد گفت WABC.

امدادگران به سرعت وارد شدند اما خیلی دیر شده بود. بود مرده در بیمارستان.

متهم 25 ساله در بهار دره ساکن شد و به زندان برده شد.

دوستان و همکاران جمع شده بودند شب گذشته برای یک شب زنده داری برگزار می شود در خارج از کتابخانه.

“این فقط یک عمیقی از دست دادن برای ما, آن را واقعا است” گفت: مقتول دوست کریستین توپ.

“این محل که در آن مردم خود را به کودکان و خانواده آنها نشسته و آنها را لذت بردن از کتابخانه. این جایی است که آن را نمی باید بود که در آن ما در حال رفتن به نیاز به امنیت بیشتر فقط برای محافظت از ما” گفت: Oney بارون یکی دیگر از دوستان مرحوم گارد امنیتی.

بزرگترین سوالی که باقی می ماند این است که آیا قربانی می دانستند مهاجم و یا اینکه آیا آن را یک حمله تصادفی. پلیس در حال حاضر در حال بررسی شرایط اطراف این حمله است.

سناتور دیوید Carlucci با صدور بیانیه ای پس از این حمله است.

“من دعا برای خانواده مقتول در زمان خود از غم و اندوه” Carlucci گفت. “بسیاری از ما در جامعه مشاهده فینکلشتاین Memorial Library, و این جایی است که من گرفته اند و من فرزندان خود و همیشه احساس امن است. من بسیار ناراحت از این عمل خشونت که تحریک بیشتر ترس و هرج و مرج در جامعه نزدیک گره.”

مظنون هنوز متهم شده اند و تحقیقات ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>