لبنان می پرسد مدارس و دانشگاه ها به بیش از coronavirus

بیروت لبنان – لبنان خواسته است تا در تمام مدارس و مهد کودک به نزدیک تا 8 مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر جدید کروناویروس.

این کشور تا کنون ثبت شده هفت مورد از این ویروس است که برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته در حالی که ده ها تن را تحت آزمایش هستند و یا در انتظار نتایج و یا آزمایش منفی است.

بیشتر:

سه نفر از بیماران – دو لبنانی و یک ایرانی – حال بازگشت از ایران در منطقه ای کانون virus.

چهارمین مورد ملی سوریه مشکوک داشتن در تماس با کسی که به دیدار ایران لبنان, وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

سه تا از این موارد در شرایط با ثبات اما یک سالمند بیمار دچار بیماری های متعدد است که تا قبل خود coronavirus عفونت و “وضعیت او ناپایدار است”.

بعد در شنبه وزارت گفت: تعداد موارد افزایش یافته بود به هفت با سه بیمارانی که قبلا در تماس با افراد آلوده.

همه بیماران در حال حاضر در قرنطینه در رفیق حریری دانشگاه بیمارستان در پایتخت بیروت.

تقریبا همه موسسات آموزشی انتظار می رود به احترام وزیر آموزش و پرورش Tarek Majzoub درخواست در اواخر روز جمعه در مورد بسته شدن.

اما معتبر دانشگاه آمریکایی بیروت است که حدود 10 ، 000 دانش آموزان اعلام کرد که آن را باز باقی می ماند “بر اساس مشاوره با کارشناسان متعددی در زمینه بیماری های عفونی”.

محدودیت های مسافرتی

حداقل از 2900 نفر کشته شده اند و بیش از 85,000 آلوده شده اند در سراسر جهان از این ویروس است که میزان مرگ و میر حدود 2 درصد بود که برای اولین بار شناسایی شده در مرکز چینی ها در شهر ووهان در دسامبر 2019. اکثریت قریب به اتفاق عفونت گزارش شده در چین اما بیشتر روزانه موارد در حال حاضر ثبت شده در خارج از کشور با ایران و ایتالیا و کره جنوبی نیز دچار شدید شیوع است.

لبنان روز پنج شنبه دستور توقف به ورود به زمین و دریا و هوا از هر کسی که از چین, کره جنوبی, ایران و ایتالیا – مگر اینکه آنها در لبنان از شهروندان یا اتباع خارجی ساکن در کشور است. وزارت حمل و نقل گفت: کشورهای دیگر می تواند به این فهرست اضافه شده و این تصمیم موقت بود.

عربستان سعودی و بحرین در ضمن باید متوقف تمام پروازها به مقصد و از لبنان.

شهرداری ها نیز شروع به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

جنوب شهر Mays al-Jabal دستور خود هفتگی پنج شنبه بازار به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در حالی که جنوب شهر Hasbaya اعلام کرد که دیگر نمی خواهد دریافت معامله گران از مارس 3 تا 10 مارس.

Burj al-Barajneh – بزرگ شهرداری در ضاحیه جنوبی بیروت اعلام کرد بسته شدن اصلی Husseiniyeh یا شیعه جماعت سالن تا اطلاع ثانوی به عنوان یک اقدام احتیاطی بیش ویروس.

‘قابلیت های محدود’

سیاستمدار Assem Araji رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس کمیته در این باره گفت که مقامات در حال انجام آنچه آنها می تواند به تشخیص موارد جدید در این کشور نقطه ورود بود اما “قابلیت های محدود”.

“کارکنان ما بسیار آموزش دیده اما ما لازم نیست که مقدار زیادی از تجهیزات و منابع است که کشورهای دیگر مانند کره جنوبی که برای مبارزه با این ویروس” او گفت:.

با توجه به Araji این رفیق حریری بیمارستان دانشگاه تا به حال تنها چهار گواهی قرنطینه اتاق وجود دارد و به احتمال زیاد بیش از 20 یا 25 در کل کشور است.

بیمارستان های دیگر در مدیترانه ملت نشده اند تعیین شده برای مقابله با این بیماری رسما شناخته شده به عنوان COVID-19. سازمان بهداشت جهانی (WHO) در اوایل این هفته گفته محلی روزنامه دیلی استار که در لبنان بود و نه مجهز برای مقابله با شیوع بزرگ.

Lebanon - coronavirus

یک کارمند از یک شرکت ضد عفونی sanitises بسته مدرسه در Sidon لبنان [علی Hashisho/رویترز]

در همان زمان به چالش می کشد بیش از این ویروس تشخیص – یک بیمار که تست منفی در اوایل ممکن است بعد از تست مثبت – پیچیده تر شدن وضعیت Araji گفت.

او همچنین اشاره کرد که برخی از لبنان که معامله گران در ابتدا آغاز صادرات پزشکی دستکش و ماسک از لبنان به کشورهای دیگر برای سود بیشتر منجر به کمبود و افزایش قیمت. “این در حال حاضر متوقف شده است و ما به آرامی بیشتر از این منابع بازگشت” Araji گفت.

Araji خواست لبنان را در گروه های بزرگ – اما در یک کشور را فلج کرده است چهار-ماه-پیر ضد استقرار قیام درخواست خود سقوط ممکن است در گوش کر.

چند صد نفر تبدیل به یک اعتراض در شنبه meandering از طریق خیابان های بیروت, در حالی که تعدادی دیگر تظاهرات برنامه ریزی شده در طول هفته های آینده.

لبنان ثبت نام خود را برای اولین بار coronavirus مورد یک زن مسافر از بازگشت از ایران در فوریه 21.

مدت کوتاهی پس از آن وزارت بهداشت خواسته همه مردم از ورود به لبنان از مناطق با تعداد زیادی از coronavirus موارد به خود قرنطینه به مدت دو هفته – دوره کمون ویروس.

وزارت بهداشت در روز جمعه خواست کسانی که در بازگشت از کشورها تجربه قابل توجهی شیوع باقی می ماند در قرنطینه برای دو هفته.

آن گفت: هیچ مرگ و ثبت شده است و تا به امروز گفت: این کشور باقی مانده در “مهار مرحله”.

عربستان سعودی توقف زائران خارجی با توجه به کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>