رهبر القاعده وابسته در یمن کشته در ایالات متحده عملیات: کاخ سفید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اشاره al-Rimi مرگ بیش از آخر هفته در توییتر.

رهبر القاعده وابسته در یمن کشته شد در ایالات متحده در مبارزه با تروریسم عملیات در یمن بر اساس بیانیه صادر شده از سوی کاخ سفید در روز پنج شنبه.

“در این جهت از رئیس جمهور Donald J. Trump, ایالات متحده آمریکا با انجام یک عملیات عملیات در یمن که با موفقیت حذف شده Qasim al-Rimi یک بنیانگذار و رهبر al-Qa’ida در شبه جزیره عربستان (اتریش) و یک معاون به al-Qa’ida رهبر Ayman al-Zawahiri” با توجه به این بیانیه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اشاره al-Rimi مرگ بیش از آخر هفته در توییتر retweeting چند پست از جمله یکی از سایت گروه هوش مدیر ریتا کاتز گفت: al-Rimi کشته شد در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در ژانویه. 25 در شرق صنعا.

Al-Rimi ذکر شده بود در وزارت امور خارجه “پاداش برای عدالت” سایت با پاداش تا 10 میلیون دلار. او آموزش دیده تروریست ها در القاعده اردوگاه در افغانستان در دهه 1990 تحت اسامه بن لادن قبل از تبدیل شدن به یک قدرت نمایی فرمانده نظامی است.

“تحت Rimi, اتریش متعهد نامعقول خشونت علیه غیرنظامیان در یمن و به دنبال انجام و الهام بخشیدن به حملات متعددی علیه ایالات متحده و نیروهای ما,” کاخ سفید روز پنج شنبه گفت:. “مرگ او بیشتر تنزل قدرت نمایی و جهانی al-Qa’ida جنبش و آن را به ما به ارمغان می آورد و نزدیک به از بین بردن تهدیدات این گروه مطرح و به امنیت ملی ما. ایالات متحده منافع ما و متحدان ما هستند امن تر به عنوان یک نتیجه از مرگ او. ما ادامه خواهد داد برای محافظت از مردم آمریکا با ردیابی کردن و از بین بردن تروریست ها که به دنبال به ما آسیب برساند.”

با توجه به وزارت امور خارجه, al-Rimi در ارتباط بود به مرگبار سال 2008 در حمله به سفارت آمریکا در صنعا و 2009 اقدام به بمب گذاری انتحاری از “زیر بمب افکن” عمر فاروق Abdulmutallab داخل آمریکا محدود هواپیمای مسافربری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>